Şimdi Ara

## Patriot'dan 1866MHz'de Çalışan Yeni DDR-3 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Patriot'dan 1866MHz'de Çalışan Yeni DDR-3 Bellek Kiti ##

Intel'in yeni nesil 3 serisi yonga seti ailesi birlikte hayatımıza girmeye başlayan DDR-3 bellekler yaygınlaşmaya başlıyor. Tabi 2008 yılının ikinci yarısı itibariyle AMD'nin DDR-3 destek vermeye başlaması DDR-3 bellek teknolojisinin önünü daha da açacak.

Özellikle bellek üreticisi firmalar arasındaki hıza dönük büyük mücadele gözlerden kaçar gibi değil. Super Talent'dan sonra yüksek performanslı bellekler ile tanınan Patriot firması da 1866MHz'de çalışan yeni DDR-3 bellek kitini duyurdu. Corsair'in 2GHz'de çalışan prototipini bir kenara bırakırsan Super Talent ve Patriot'un şu an için zirvede olduğunu söyleyebiliriz.

Bellek teknolojilerinde belirleyici kurum olan JEDEC konsorsiyumu tarafından belirlenen 1.5v'lik çalışma geriliminin aksine 1.9v'de çalışan Patrion'un yeni "extreme" bellekleri CL 8-8-8-20 zamanlamaları ile sunuluyorlar. Firmaya özel soğuta teknolojisine ve ömür boyu garantiye sahip olan firmanın PC3-15000 (1866MHz) belleklerinin pazara giriş tarihi ve fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

• senin bu emeklerine karşılık olarak sana bi ddr3 lü sistem hediye etmek dh patronlarına farz olmalı artık...

haberler için teşekkür ediyorum...
  • ddr3 için beklemedeyiz çünkü ne zamanlama ne de 1,9 v iyi değil.
  • DDR2 ye dıyamadan DDR3 geldi.
    Ram üreticileri DDR4 e çalişıyordur şimdi
    Biz hala DDR kullanıyoz
  • ya ramlerin sonu da bu gidişle ekran kartlarına benzeyecek her 6 ayda bir yani ramler görücez ben ondan korkuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.