Şimdi Ara

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
0
Favori
19.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler dun gece farkına vardim benim daha onceden codemastera uyeligim vardi bi bakiyim dedim oyunlarina baktim archlord bedava olmus
    okadar cok sevindimki hemen indirdim.

simdi oyuna girdim

ilk goruntuleri yollicam bu arada archlordun sitesi
    http://www.archlordgame.com/
    hemen girin uye olun cd keyi kendi veriyor ondan sonra step 3 de hesap yarat yeri var oradan codemasterin sitesine atiyor oradan birdaha hesap yarat diyorsunuz ust tarafta sonra oyun hesabi yaratiyorsunuz suan girdim oyuna hic bir patch fln yok super 3 ırk var orc human moon elf 3 ırk da da cok guzel class lar var

Super ya hadi hemen inidirin yeni acilan servera gelin beyler ekran goruntulerini yollicam birazdan

• Boyutu birazcık fazlaymış ...
  • e olsun okadar super bi oyun cok iyi yapmıslar gercekten grafikler harika zaten ucretliydi oyun ucretsiz olmus daha ne

iste bi kac goruntu ben cektim

• İnceledim sitesinden grafikler güzel olmasına güzel de bizde kotalı kullanıcılarızBir dahaki aya indiririz artık
  • vazgectım 1 hafta sonra ındırıom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 17 Ağustos 2007; 16:04:05 >
  • Cabuk Beyler Hadi hadi super valla level 4 mage oldum 1 skill ogrendim nasi ama level 4 de bukadar fantazikse ilerde playboy olur bu

• Boyutu Çok Fazla İndirmeye Değermi Sence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckham58 -- 17 Ağustos 2007; 16:15:22 >
  • hocam ne cok fazlasi alt tarafi 1 bucuk gb yani artik online oyunlarinda grafik e ihtiyaci var bi ko gibi 400 450 mb client olursa git kendine ateri al 5 ytl ye onu oyna yani bence oyun super.
  • boyut guzel oyunda güzel keske lineage2 ye rakip olabilcek kdr guzel olsada bnde gelsem
  • Demek sen gece yarısı bunu solicektin:P Olm yazsaydın bende baslardım hoş baska bi download vardı ama...

Sanırım bi exp. geliyor ondan tamamen ucretsiz yaptılar tam okumadım ama SINIRSIZLIĞIN verdigi buyuk rahatlıkla indiricem aksama
  • ehehe evet ya lineage 2 bunun yanında hikaye olur bence benden soylemesi gercekten cok guzel yapmislar oyunu bi sistem var pk adamlari wanted yapmıslar kırmızı bultenle araniyorsunuz abi boyle buyuk sehirleri fln basiyorlar rvr bile var warhammer onlinedaki gibi ama tam emin degilim
  • 2048 sınırsız hemen böle bi havamı atıyım bende indiriyorum
  • burasi insanlara ait bi sehir ana sehirmi bilmiyorum ama bombos herhalde ana sehir degil zati serverin %85 i yeni kasio cok guzel goruntuler yakaladim harika ya

• oyunu şu an indiren warmı ben gamer hell shell den indiriyorum kafayı yicem 2048 k internetle 110 la indiriyom

• panik yapma bence mmorpg nin seceneginden indir ben oradan indirdim flash agent le
  • oyun para verilcek bi oyun deil bence beleş yapmaları ii oldu
  • yuh abi 4096 sınırsız var 30 la indiriorum ttnet
  • Duzeltme: mmorpg degil mmosite zzaten gorursun orada diger 1 tane daha var ama sıra bekletiyor oda 30 kisi filan, mmosite den +35k kisi filan indirmis

mmosite nin linkinden indir ben 107 yi gordugume gore sen 212-214 gorursun arada dusuyor ama bolumleri ayarlarsan dustugu zamanlarda normal seviyeye donuyor.Benim 1024 var %20de suan...
  • neden bilmiyorum ama ferentus a benzettim ben cok.
  • Valla suan level 7 oldum level atlamak zor beyler questleride bilmiyoruz zaten :) ama quest sistemi cok guzel boyle karisik degil bi liste var orada basliklar altinda bionceki tamamladigin quest ve sonraki questler gozukuyor adama verdiginde questi bi sonraki questi o adamin ismi altinda kayit ediyor effectler guzel ama 2. buyum level 7 de upgrade edilidi level 8 de yenibir buyu daha alicam :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.