Şimdi Ara

SINIRSIZ TARiFEYE GEÇEMiYORUM ?!?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar pazartesi gunu ttye gidip basvurumu yaptim form doldurdum imzaladim felan 1024 6gb kotalidan 1024 limitsiz'e gecmek icin ... sonra sali gunu aradim ttnet'i tarifemi sordum 6gb kotali dedi .. carsamba gunu aradim 6gb kotali ama sinirsiz'a gecmek icin istediginiz islemde dedi .. persembe aradim islemde dedi ve bugun aradim tekrar islemde dedi anlamadim gitti ne zaman gecicem ben sinirsiz'a arkadaslar kafayi yicem yav ? yardimci olursaniz cok sevinirim turkiyedeki internet olaylarini bilmiyorum niye bu kadar uzun ?

• TT kafaya esince geçirir.
  • Bazılarını aynı gün geçirirler bazıları böyle günlerce bekler adamalrın keyfine bağlı
  • yani benim yapa bilcek birseyim yok degil mi ? sadece beklemem gerek ... yapmam gereken birsey varsa onu yapayim o yuzden soruyorum arkadaslar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Firat_uk

yani benim yapa bilcek birseyim yok degil mi ? sadece beklemem gerek ... yapmam gereken birsey varsa onu yapayim o yuzden soruyorum arkadaslar ?

Mecbur bekleyeceksin akrdeş...
  • quote:

yani benim yapa bilcek birseyim yok degil mi ? sadece beklemem gerek ... yapmam gereken birsey varsa onu yapayim o yuzden soruyorum arkadaslar ?

Telefon aç bağır çağır geçirirler... Burası Türkiye...
  • kardeş boşuna çırpınma geçsen ne fark eder... 1 eylülden itibaren geçerli tarifen...bu ay gene kotalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: physioAMD

kardeş boşuna çırpınma geçsen ne fark eder... 1 eylülden itibaren geçerli tarifen...bu ay gene kotalısın

Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. İşlem gerçekleştiği andan itibaren kotasızdır. İşlemin gerçekleştiği güne kadar da kotalı üzerinden, sonraki dönem için de kotasız tarife üzerinden ücretlendirme yapılıyor...
  • komik gercekten özelleşince daha adamakıllı müşteri odaklı hizmet sunacaklarını söyleyenler vardı nerde onlar.herşey eski tas eski hamam.tekel olmanın avantajını böyle kullanıyolar işte.
  • bu kadar beklememesi lazımdı.
  • beyler hala gecemedim kafayi yicem !!!
  • hemen geçmen gerekir aslında.. ama dedikleri gibi burası TR
  • quote:

beyler hala gecemedim kafayi yicem !!!

geçememen gayet normal şuna emin ol ki bağlı olduğun telekom müdürlüğündeki personel bu işten anlamıyor. topu topu 2 tık yapacak okadar zor mu ki. caller ıd özelliğinden haberdar olmayan müdürlükler var.
  • evet anlamiyor onun bende farkindayim ama napicam arkadaslar hic bilmiyorum offf
  • bende en sonra 2 hafta önce dilekçemi verdim sınırsıza geçmek için.fakat hala kotalıda sürünüyorum.adamlar tarife değiştiklerine pişman oldular herhalde...
  • ttnet müdürlerini falan ara.
    sitesine mesaj falan yaz..

mutlaka ilgilenirler, çünkü adamlar yeni tarifeleri kotalıların sınırsıza geçmelerini istedikleri için yaptılar. idare senin talebini anına yerine getirilmesini isteyecektir.

sadece bağlı bulunduğun telekom müdürlüğü ile yetinme, üst mercilere de ulaşmaya çalış.

ayrıca, ben başvurdum, hemen geçti kotasıza, ben de hemen geçtim torrentin başına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 19 Ağustos 2007; 1:58:40 >
  • 444 0 375 i ariyorum bagli oldugunuz ilin mudurlugune gidin diyo oraya gidiyorum islemde yogunluga bagli diyo allahim yarrabbim yaavvv !!
  • yehuuuuu yasasin bugun itibari ile limitsiz olmusum arkadaslar 1 haftada yaptilar helal olsun TTNet'e !
  • hayırlı olsun
    bas hemen gaza bir damlasını kaçırma.
  • gelsin downloadlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 20 Ağustos 2007; 19:08:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.