Şimdi Ara

## GeCube'den Radeon HD 2600Pro V-Fins ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GeCube'den Radeon HD 2600Pro V-Fins ##

AMD-ATi'nin ekran kartı alanında yıldızı parlayan partnerlerinden biri olan ve Radeon HD 2400Pro AGP modelini pazara süren ilk firma olarak dikkatleri çeken GeCube yeni ekran kartı ile tekrar karşımızda. Firmanın hazırladığı yeni ekran kartının AMD-ATi'nin RV630 gpu'sunu kullanıyor. Yani kart anlıycağınız üzere Radeon HD 2600Pro temelli. Tabi kartı ilginç yapan veya üretici firmanın üzerinde durduğu en önemli nokta kartın sahip olduğu pasif sistemi. Pasif soğutma sisteminin yanı sıra HDMI desteğine de sahip olan GeCube V-fins HD2600PRO'nun temel özellikleri ise şu şekilde,

* GPU: Radeon HD2600PRO
    * GPU Hızı: 650 MHz
    * Bellek: 256 MB DDR2
    * Bellek Veri Yolu: 128-bit
    * Ara Birim: PCI-E x16

GeCube tarafından duyurusu yeni yapılan ekran kartının fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 17 Ağustos 2007; 9:42:17 >

• DDR2 pek parlak bir yıldız değil ama
  • Düşük düzey bir ara model.
  • bellek veri yolu 256 bits yazıyo yanlışlık var heralde yada ben yanılıyom
  • gereksiz
  • Hem performans hem görünüş olarak iğrenç
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

Hem performans hem görünüş olarak iğrenç

Performansının yanısıra üzerindeki soğutucunun çoğu anakartlardaki pcı yuvalarını da harcayabilceği kesin.
  • Soğutucusu çok basit sadece aleminyum kanallar var zaten ddr2 kullanılmaş alınmaz bu kart
  • iyi şimdi 128 bit oldu bi yanlışlık yokmuş
  • abi daha çirkin ve basit gözüken bir pasif soğutma bulamamışlar mı???çok kalitesiz ve amatörce yapılmış gibi duruyor...sanki evde bi köşeden çıkmış 478 pin soğutucu bloğunu kartın üzerine öylesine koymuş gibi...

• Metal ustasına aliminyum verip kartı göstersem ve bana bi soğutucu yap desem daha civcivli yapardı.
    İlk gördüğümde 90'lara döndüm be..Bu kadar olur
  • Kutusunu sevdim ama kendisini hayır.
  • Bune çirkin soğutma böyle, birde üzerine aspiratör fanı koysalar tam olacak.
  • Anlamadığım tipine niye bu kadar çok takılıyorsunuz. Ekran kartı gözönünde duran bir donanım değilki. İlk aldığında takarken görürsün, bi de kasa içinde işin olduğunda binde bir
    Serin çalışıp ses çıkarmıyorsa gerisi mühim değil. Multimedya bilgisayarları için güzel bir alternatif, tabi fiyatı uygunsa...
  • Soğutma için güzel bir çözüm bence sessiz.
    Biraz büyük olduğu doğru ama belliki çok ısınmıyor...
  • ıııııığğğğğ allahım bune ben utanırım bunu kasama takmaya valla ne çirkin şey 10 dolar olsa valla almam bu kartı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.