Şimdi Ara

kaçak internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlr kusra bakmayın ben eve internet bağlattım yanlız bizim telefon hattı bi komşunun pencereisnin hemen yanından geçiyor..acaba bu komşum modem alıp bu telefon kablosu ile internete girebilir mi...?kaçak elektrik gibi yani...

• böyle birşeyin olması imsansız gibime geliyo. Senin modemine 1 kereliğine girdiğin kulanıcı adı şifre gibi bilğileri bilmesi lazım zaten kotalı ise kotanda anormal bi yükseliş olması gerekir veya komşunun kabloyu senin hattına bağladığını görürsün.
  • SENİN BİLGİLERİNDEN HABERİ VARSA OLUR KULLANICI ADIN ÖZELLİKLE BİLİYOR İSE OLUR ÇÜNKÜ ÇOĞU KİŞİNİN ŞİFRESİ 123456 HALA
  • quote:

SENİN BİLGİLERİNDEN HABERİ VARSA OLUR KULLANICI ADIN ÖZELLİKLE BİLİYOR İSE OLUR ÇÜNKÜ ÇOĞU KİŞİNİN ŞİFRESİ 123456 HALA

arkdasin dedigi gibi ev bireylerini taniyip tel nonu biliyorsa ve sifre standartsa yapilabilir . Tele kablo atacak bu kadar
  • iki ayrı modem bir hatta takılabiliyormu ki?
  • olsa olsa kullanıcı adını ve şifreni biliyosa (ki arkadaşaların dediği gibi bunu bilebilmek çok kolay genelde) sadece sen bağlanmadığın zamanlarda kullanabilir. bi ipte iki cambaz oynamaz malum
  • sinyali bölemezler eğer o komşun öyle bişi yapsa sen sinyalin direk kesilir adsl sinyali çoğaltılamaz ve bide kullanıcı adı parolanı bilmesi gerek
    yani imkansız bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat68

arkadaşlr kusra bakmayın ben eve internet bağlattım yanlız bizim telefon hattı bi komşunun pencereisnin hemen yanından geçiyor..acaba bu komşum modem alıp bu telefon kablosu ile internete girebilir mi...?kaçak elektrik gibi yani...

ustam aklıma il olarak şu geliyor. telefonunu kullanabilir.bunun için bir önlem var telekomdan şifre koydurabilirsin. adsl şifreni biliyorsa girebilir. sana şu tavsiyede bulunabilirim 1 şifreyle aynı anda iki kişi giremiyor internete sanırım. giremediğin anlar oluyormu bunu takip et derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.