Şimdi Ara

Sygate Personal Firewall - Dr.Watson?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sygate personal firewall her başladığında onunla beraber Dr.Watson(drwtsn32.exe) da başlayor ve CPU'in %75 ini yiyiyor(bu yüzdende firewall çok yavaş çalışıyor) ama ne zaman drwtsn32.exe yi sonlandırsam sygate'de kapanıyor yabancı forumlarda bu konu ile ilgili mesajlar gördüm ama hiçbirinde tam bir çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler...

• Ben de sygate personal firewall(version 5.5 build 2637) kullaniyorum ama drwtsn32.exe baslamiyor.

Gerci bu diyecegimi kesin yapmissindir ama programi kaldirip tekrar kur. Kururlurken kucuk ayarlamalari goz onunde bulundur.

Kolay gelsin.
  • programı kurarken ayarlarına dikkat et ayarlardaki seçeneklerden bunu çözebilirsin ...
  • aynı sorun bendede oldu ...
    zone alarma gectim...kaç defa yeniden yukledim ...drwatsonu silmeyi denedim oda inat ediyor..
    daha önce sorunsuz kullanıyordum ...hatta kendiliğinden kapanıyor bir an çalışsa bile..
  • ben f-secure kullanıyordum makinama abartmıyorum 5-10 dakika arasında tam olarak açılıyor randıman sağlıyordum

en sonunda sistemden sildim ve outpost u kullanıyorum şimdi çok şükür kasmıyor sistemi.
  • Hocam SP2 li makinamda auynı programı kullanıyorum hatta bir kaç defa kaldırıp yeniden kurmam gerekti ama dediğin sorunla hiç karşılaşmadım..

Yeniden bir yerden indirip kursan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.