Şimdi Ara

statik ip oluşturmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar arkaşlar. statik ip için telekoma ücret ödemek zorundamıyız. bu işi bedavaya yapan sitelerin olduğunu duymuştum. acaba bu konuda bilgisi olan varmı

• evet statil IP Ücretli
  • No-IP diye bir hizmet var. isminiz.no-ip.com diye bedava bir subdomain alıp, bilgisayarınıza kurduğunuz küçük program sayesinde bu domaini sürekli değişen adresinize yönlendirebiliyorsunuz. Yani program çalıştığı sürece bu domain sizin IP'nizi gösteriyor.

www.no-ip.com
  • 3 Ytl Statik İp
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

No-IP diye bir hizmet var. isminiz.no-ip.com diye bedava bir subdomain alıp, bilgisayarınıza kurduğunuz küçük program sayesinde bu domaini sürekli değişen adresinize yönlendirebiliyorsunuz. Yani program çalıştığı sürece bu domain sizin IP'nizi gösteriyor.

www.no-ip.com

yıllardır kullanıyorum... çok memnunum.

hem eve, hem de işe ayrı domain kurdum. fıstık gibi oluyor

• siteye girdim ama hiçbişi anlamadim. nasıl yapıldığını anlatan bi döküman varmı acaba nette. ingilizcede olur
  • yazılan adresteki herşeyi baştan sona okudum ama yapmak istediğim şeyin cevabını bulamadım. usenet kullanıyorum. telekomun indirimlerinden sonra hızda çok kötü düşüşler oldu. giganews e mesaj attım bu konuda. yapacakları birşey olmadığını sorunun telekomdan kaynaklandığını söylediler. yapmam gereken şey modemi 88.242.x.x diye devam eden bir ip adresi alincaya kadar resetlemek. bu uzantılarda hiz çok iyi. ancak ancak 88.241 veya 88.243 vb. diye devam eden ip adresi denk gelince hız sorunu devam ediyor. benim yapmak istediğim şey sürekli 88.242 diye devam eden ip adresi aldırmak modeme. bu mümkünmüdür acaba. yoksa hergün onlarca defa reset atmak zorundayim modeme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.