Şimdi Ara

NetMeter ile Kota Sayfası Tutmuyor !!!! NEDENDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://store.donanimhaber.com/52/d1/68/52d16894f167c501d8872ac2cc43a1b0.jpg

NetMeter ile Kota Sayfası Tutmuyor !!!! NEDENDİR?

Arkadaşlar resimde de görüldüğ gibi NetMeter programı kullanıyorum ama TTnetin kota sayfasından 1GB kadar fazla gösteriyor.

Nedenini bilen var mı? Bu programda mı sorun vardır? Başka bir program önerir misiniz?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• telekomun cinliği işte kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

telekomun cinliği işte kardeş

Nasıl yani? Programın gösterdiği doğru da Telekom sonradan mı koyacak farkı? Bunu mu demek istedin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtgkce

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

telekomun cinliği işte kardeş

Nasıl yani? Programın gösterdiği doğru da Telekom sonradan mı koyacak farkı? Bunu mu demek istedin?

Ben sınırsızım kardeş sınırsız olduğum halde kotamda anlamsız dalgalanmalar görüyorum mesela bi bakıyorum 15GB 2 gün sonra giriyorum

9 GB yazıyor ay sonu olunca yine 15GB+kaç GB Download yaptıysam o kadar yazıyor ama oynamalar yapıyor bunlar dikkat et
  • dumeter kullan ... tt nin kota sayfasından fazla gösteriyorsa bil ki o programda bir sorun vardır. fakat tt nin kota sayfasından az gösteriyorsa normaldir. tt her zaman kazık atmaya alışmış kotalılara çünkü
  • Telekomun sitesindede yazıyor zaten.Kota programları ile sayfadaki belirtilendir aynı değil gibisinden birşey
  • quote:

Orjinalden alıntı: casual

dumeter kullan ... tt nin kota sayfasından fazla gösteriyorsa bil ki o programda bir sorun vardır. fakat tt nin kota sayfasından az gösteriyorsa normaldir. tt her zaman kazık atmaya alışmış kotalılara çünkü

dumeter ıdeneyeceğim, sağol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Telekomun sitesindede yazıyor zaten.Kota programları ile sayfadaki belirtilendir aynı değil gibisinden birşey

Fark olabilir de kardeşim bu kadar mı olur, anlamadım valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.