Şimdi Ara

## Transcend'den İddialı Overclock Bellekleri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Transcend'den İddialı Overclock Bellekleri ##

Ülkemizde pek bilinmemesine rağmen kaliteli bellekleri ile yurt dışında popüler olan bellek üreticilerinden Transcend hazırladığı yeni bellekleri ile hayli iddialı. Firmanın özellikle oyuncular ve yüksek performans arzu eden kullanıcılar için hazırladığı yeni bellekleri özellikle kullanılan soğutma tasarımı ve kaliteli komponentleri ile dikkatleri çekiyor.

Transcend'in yeni aXeRam bellek serisinin ilk üyesi 2GB 240-pin DDR2-800 aXeRam Dual-Channel kit oldu. 6 katmanlı PCB'ye sahip olan bellek kiti gelen bilgilere göre kaliteli bellek modüllerine sahip. Alüminyumdan yapılmış özel soğutmaya sahip olan Transcend'inn yeni bellekleri 2GB'lık kapasitelerinin yanı sıra 1.8v geriliminde CL4 zamanlamaları ile çalışıyorlar. Ömür boyu garanti ile sunulan kitin fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

• asil fiyat onemli
  • 1.8 v oluşu güzel piyasadaki çoğu 800mhz ram 2.0v ile geliyor buda demekki bunlar güzel over clock olabilir
  • Bu Türkiye'ye gelmez
  • tr pazarına girmeleri bence cok iyi olur cünkü tr pazarı bilgisayar donanım dünyası icin gercekten iyi bi pazar...
  • DDR3 öncesi bellek pazarında rekabete ihtiyaç var,bu gelişmeler iyi.Rekabet olmadan 500 $ aLTI BELLEK YAKIN ZAMANDA ZOR GİBİ
  • Fiyatı hakkında net bir bilgi geldiği vakit ufak bir yorumum olacak emin olun
  • 1,8v la 800 yapması güzel cl4 de muhtemelen o/c performansı çok yüksek olur
  • voltajın düşük olmasına rağmen ddr2 800 cas 4 olması güzel ve bunların pahalı olması anlamına gelir
  • 3-4 sene once transcend 128 mb usb bellek almistim dikkatli bi kullanici oldugum halde ariza yapti firmadan yenisini gonderdiler bi sure sonra o da arizalandi tekrar yenisini gonderdiler onu da kaybettim sonunda ama firmayi takdir ettim orasi ayri

kisaca ugursuz geldi bu marka bana ramleri resimde gorundugu kadar iyidir umarim
  • http://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&cPath=13_49&products_id=1277

Bunlar da ucuz versiyonları ama yine 1.8v verilmiş. Alıp denemek lazım bir tane.
  • İlk defa duydum bu markayı.Eminim bunun gibi onlarca kaliteli ram üreten firma vardır.Ama Türkiye piyasasına tam anlamıyla giremiyorlar.Ram markaları umarım önümüzdeki senelerde çoğalır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugberk23

1.8 v oluşu güzel piyasadaki çoğu 800mhz ram 2.0v ile geliyor buda demekki bunlar güzel over clock olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.