Şimdi Ara

Cinebench R10 çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Popüler test programlarından CINEBENCH'in 10. sürümü çıktı. Yeni CINEBENCH, Maxon firmasının HOLLYWOOD'da oldukça popüler olan CINEMA4D programı tabanlı olduğu belirtildi. Programın işlemci gücünü ölçmek için 3boyutlu resimleri işliyor ve yeni eklenen, ışıklandırma, çoklu yansıma gibi özelliklerden de yararlanıyor. Programın yeni sürümünün çift ve çok çekirdekli işlemcilerle de çok daha tutarlı sonuç verdiği de yapılan açıklamalar arasında.

Programın ekran kartı test bölümünün de baştan aşşağı yenilendiği belirtilmiş. Program ekran kartı performansını ölçmek için uçuş kamerasından elde ettiği değerlerle ekran kartı performansını ölçüyor. Programı indirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderc -- 15 Ağustos 2007; 17:41:45 >

• pff indirecektim ama kota gene 4 gbyt olmus
  • Gerçekten güzel denedim çok güzel görüntü çıktı ortaya.

Tıklayın

Cinebech indirmek içinTıklayın

ftp://ftp.maxon.net/pub/benchmarks/CINEBENCHR10.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec -- 15 Ağustos 2007; 18:29:30 >

• bende indirecektim ama inmiyor üzülme linkte download deyince inmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: rec

Gerçekten güzel denedim çok güzel görüntü çıktı ortaya.

Tıklayın

Cinebech indirmek içinTıklayın

SENİN BU SÜRÜMDEKİ SKORUN NEDİR?yani senin resim tam açılmıo.ben e6400 ile default ayarlarda 00.04:16 sn de bitirdim.(3451 puan)

bu sürüm deki resim çok geç açılıo.önceki sürüm de(9.5) resim bende 34 snde açılıodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 15 Ağustos 2007; 19:31:45 >

• @sero34

(5316)

Cinebench R10 çıktı
  • yaw ben bir türlü indiremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

yaw ben bir türlü indiremiyorum

bide boyle dene
  • İndirenler arkadaşlar test onuçlarını forumda paylaşalım
  • programı bi kaç saat önce indirdim ama daha kurup da test etme fırsatım olmadı....
  • Teşekkürler.
  • yav ben indirdim ama test sonuçlarında 4331 gibi birşey çıktı cpu test x1 yazana bastım ama ne olduğunu anlamadım sonra da open gl yazana bastım onda da 3371 yazıyordu acaba ne anlama geliyor bunlar birisi bir şey yazarsa çok müteşekkir kalırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.