Şimdi Ara

512 Sınırsız Kablonet Az Önce 4mb oldu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 512 sınırsız kablonetim geçen hafta 1mb oldu.. şimdi az önce yine modem gitti geri geldi ve 4mb oldu..

aynı durumda olanlar var mı?..

• Yer neresi?
  • istanbul bostancı
  • quote:

Orjinalden alıntı: K4l3l

istanbul bostancı

Henüz olmadı. Olacaksa da sabırsızlıkla bekliyorum çünkü aramızda sadece Küçükyalı ve Maltepe var. Kartal Sahil'deyim, hızım hala 1024...

• Yer Bahçelievler sabah baktıgımda 256>512 olan hızım aynen devam ediyor, ve kanımca bayagı bir süre de öyle gidecek
  • Bende de değişiklik var. Modem config dosyası değişmemiş hala 1024 ama hız 8 Mbit. 910 kb ile rapid' ten indiriyorum.
  • Nölüyor yaw herkeste bir 8 mbir dalgası çıktı allah allah
    SezginTezel yer neresi senin
  • SezginTezel istanbul mu ? 8 'lik baglanti ?

1024 -> 2048 kbs oldu durmadan bişeler indirmek istyor canim
  • 128 kullanıyordum sınırsız; 1hafta önce 256 olmuştu, şimdide sınırsız 1024 olursa 19 ytl'ye adsl'ciler kıskanabilir
  • İstanbul Kozyatağı vaziyet değişmedi. 512 sözleşme 1024 hız.
  • bizde 8mbit isteriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SezginTezel

Bende de değişiklik var. Modem config dosyası değişmemiş hala 1024 ama hız 8 Mbit. 910 kb ile rapid' ten indiriyorum.

benim config dosyam da 1024 gösteriyor ama hız testim 3800 falan çıkıyo..
  • yer Suadiye-İstanbul.
  • 2 mb bağlantı bu sabah 4 mb oldu yer kartal
  • noluo yaaaa millet alakasiz hizlardan 4mbite yukselio ne aciklama var ne bisi biz hala ezik gibi 128 den 256ya donme igrenc interneti kullaniyoruz yaa.. ustelik pingimde 3000 lerde geziyor dldede 22 nin ustunu gormuyor.. Kablonun artik hicbir cazibeligi kalmadi rezil rusva bir hizmet veriolar ilgi alaka sifir.. kapattirmak farz oldu!
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragonball

2 mb bağlantı bu sabah 4 mb oldu yer kartal

Sözleşmen 2 mbit idi ve 4 mbit mi oldu yoksa
    sözleşmen 1mbit di ilk önce 2 sonra bugün 4 mü oldu biraz açık yazarsan bizde anlayalım
  • noluyoruz abi 8mbit ne versinler 4mbit adsl ile aynı fiyata bari de geçsek şöyle bir rekabet olsa
  • Turksat'ın hız testinde 128 kbps, TTninkinde 400 küsür falan çıkardım (1024 olmama rağmen)
    Şimdi onlara baktım Turksat 800 küsür diyor TT 1150 diyor kıllandım bu durumdan

Download yaptım harbiden 300-400 arası takılıyor.

Benimki de artmış.
  • kablonetin bu atağı ttnet'in en son adsl indirimine güzel bir cevap olmuş gerçekten... 8mbitlik arkadaşlar tadını çıkarın!...
  • benim 512 sınırsızdı. dün gece indirmeler 400kb lere filan çıktı ama şuanda 100kblerde yani 1024 oldum galiba

suadiye/istanbul
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.