- x
recover my files nasıl kullanılır
6 Cevap6925 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

101 Mesaj
15 Ağustos 2007; 3:26:42 

arkadaşlar bu programı;recover my files;çk övdüler bende indirdim ama bi sorun var nasıl kullanacağımı bilmiyorum, yani önce crak ile bunu satın almış gibi yapıpdamı kullancam? şimdi tmm aratmayı buldum güzel ama bulduğu dosyaların uzantıları çk değişik hadi onuda geçtik ben onları nası bilgisayarıma aktarıcam..?

bunu bilen ve devamlı kullanan arkadaşlarımızdan ricam bana yardımcı olunuz ve cracklenecekse de crack linkini verirseniz memnun olurum, şimdiden çk teşekkür ediyorum, söz sizin..

ilhantahsinoglu

1274 Mesaj
15 Ağustos 2007; 3:35:11 

crack vs. şeyler yasak onun için bu konuda kimse yardımcı olamaz, program deneme sürümü çok iş yapmıyor, full sürüm haline getirmelisiniz, ondan sonra dosyaları bulup çıkartıyor çok zor deyil.
15 Ağustos 2007; 4:00:00 

[Deleted by Admins]

1986 Mesaj
15 Ağustos 2007; 4:03:39 

crack burada yasak olduğu için veremicem. ancak crack olmadan da kullanma bence. kaydetmesi falan bi işe yaramıor. istersen PMden ulaşabilirsin. bol şans..

Ey Türk! .. Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe,Senin ilini ve töreni kim bozabilir...

801 Mesaj
15 Ağustos 2007; 4:05:02 

"recover my files" Resimli anlatım http://kastekniv.blogcu.com/1642356/

yada

"EasyRecovery 6.1" kullan derim http://download.ontrack...ownloads/ERPROT_610.exe

Hangi Türk Filmlerini OSCAR'a layık buluyorsunuz?(Anket)Üstteki profil avatarına yorum :)USB bellekten XP kurulumu
İnternet ile kaç yılında tanıştınız?(Anket)"KullanıcıAdı.donanimhaber.com" DH subdomain blog sayfanız olsun istermisiniz?

106 Mesaj
15 Ağustos 2007; 4:28:51 

çok basit aslında buldugu dosyarın yanında tik işaretini tıklayıp yukarıdaki save veya save as veya disket simgesine tıklayıp nereye kaydediceni seçiyosun bu kadar ama geri yuklemesi biraz uzun suruyo

Başarıya Adım Adım....

1986 Mesaj
15 Ağustos 2007; 4:55:44 

quote:

Orjinalden alıntı: tatar59

çok basit aslında buldugu dosyarın yanında tik işaretini tıklayıp yukarıdaki save veya save as veya disket simgesine tıklayıp nereye kaydediceni seçiyosun bu kadar ama geri yuklemesi biraz uzun suruyo

kaydetmek crack olmadan o kadar da basit deil

Ey Türk! .. Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe,Senin ilini ve töreni kim bozabilir...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » recover my files nasıl kullanılır
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250