Şimdi Ara

ttnet'in %25 kuralı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1024 sınırlıdan bu ay içinde sınırsıza geçtim ama download yaparken içim rahat değil , yeni tarife 1 eylülden geçerli olursa maksimum ne kadar gelir .Sanırım bulunduğun tarifenin sınırsızının en fazla yüzde 25'ini alıyorlarmış.

• 61,75 gelir en fazla...
  • ayni sorunu bende yasiyorum kimse cevap vermiyor yav :( tt net deki adam eylulden itibaren gecerli olur diyo 444 0 375 i ariyorum 24 saat icinde tarifeniz degisir diyo ?
  • fatura kesim tarihinde tarifen değişir...

ayın 20'sindeyse o zamana kadar kullandığın eski tarifeye göre, ondan sonra yeni tarifeye göre ücretlendirilir.

fatura kesim tarihini öğrenip kendini o tarihe göre ayarla bence...
  • olan oldu artık , 61 ytl ise sorun değil.
    quote:

Orjinalden alıntı: celler

fatura kesim tarihinde tarifen değişir...

ayın 20'sindeyse o zamana kadar kullandığın eski tarifeye göre, ondan sonra yeni tarifeye göre ücretlendirilir.

fatura kesim tarihini öğrenip kendini o tarihe göre ayarla bence...
  • en fazla 61 gelir sen downloadlarını aksatma
  • quote:

Orjinalden alıntı: by leon

en fazla 61 gelir sen downloadlarını aksatma

Bu kadar net cevaplar verme bence
  • yok ya ben bugün aradım tarifeniz 1024 sınırsız dediler, niye ay sonu geçsin, ben geçtim işte çatır çatır sömürüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cy_x

ben sınırlıdan sınırsıza bu ayın üçünde geçmiştim bu ay 90 ytl fatura çıkarmışlar bana ayın başında geçmek sakıncalı galiba

nasil oluyor arkadaslar korkmaya basladim yaaa
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cy_x

ben sınırlıdan sınırsıza bu ayın üçünde geçmiştim bu ay 90 ytl fatura çıkarmışlar bana ayın başında geçmek sakıncalı galiba

nasil oluyor arkadaslar korkmaya basladim yaaa

Bence o hemen sınırsıza geçtim bayağı bi yüklenmiş kotalıya. Sonuç da 90 YTL'lik güzel bi fatura olmuş. Tamamen emin olmadan operasyonlara girişmemek lazım bence.
  • bende sömürüyorum ama tırsak bir biçimde umarım haklı çıkarsın .
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

yok ya ben bugün aradım tarifeniz 1024 sınırsız dediler, niye ay sonu geçsin, ben geçtim işte çatır çatır sömürüyorum
  • Tarife değişikliği 24 saat içinde yapılıyor diye biliyorum, en azından yoğun olmadıkça.Fatura hakkında isinde bir bilgim yok, herkes farklı şeyler söylüyor.Ancak bu 1 Ağustos tan sonra kotalıların bile fatura tutarı max 61.75 olması gerekiyor bildiğim kadarıyla(küsürattan emin değilim).Siz yinede bilgi hattını arayıp fatura hakkında bilginizi alın...
  • arkadaşım ya 61.75 olayıda 1 eylülden sonraysa.
    quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

Tarife değişikliği 24 saat içinde yapılıyor diye biliyorum, en azından yoğun olmadıkça.Fatura hakkında isinde bir bilgim yok, herkes farklı şeyler söylüyor.Ancak bu 1 Ağustos tan sonra kotalıların bile fatura tutarı max 61.75 olması gerekiyor bildiğim kadarıyla(küsürattan emin değilim).Siz yinede bilgi hattını arayıp fatura hakkında bilginizi alın...
  • En fazla 61.25 ytl kota aşımlı ücret, ay boyunca kotalı kullanım sonunda gelir. Tarifesini ay ortasında değiştiren arkadaşlara bu ay fatura gelmeyecek. Bir sonraki faturalandırmada kotalı kullandığınız kısmın ve geçişten sonraki sınırsız kullandığınız günlerin ücreti "Kıst Aylık Ücret" olarak faturalandırılacak. Aynı faturada o ay kullandığınız sınırsız ücreti de bulunacak. Sonuçta 49+kıst aylık ücret şeklinde bir fatura toplu olarak tek seferde gelecek. Ödeyeceğiniz miktar ayın yarısı kota aşımsız ise 49+15=64 ytl giri bir şey gelir. Kotalı bölümde kota aşım varsa onun ücreti de buna eklenir...
  • ben defalarca aradım hepsi ayrı söledi biri dedi 1 gb başına 10 milyon alıcaz yani bu durumda 300 ytl gelcek bana 30 gbdan biri dedi 61 ytl+39 ytl gelcek dedi biri dedi en fazla 61 ytl gelir bende dedm fatura gelsin aldım isimleriniz şikayet etcem yalan söleyenleri
  • siz en iyisi abanın.. korkup 10gb ta kalıp 61 ytl ödemek telekoma enayi parası vermek demektir... 1mibit sınırsızlar 200gb indirip 49 ytl ödüyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.