Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (448. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.686
Cevap
119
Favori
823.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm olarak geri dönüş yaptım hocam.
  • herkese iyi geceler.c4 grand pıcasso için direksiyon ve ön yolcu haca yastığı tamiri yapabileceğim aydın-izmirde önerebileceğiniz bir yer varmı? tahmini masrafı ne kadardır sizce.
  • Herkese selamlar. Öncelikle aranıza katılmam biraz ilginç oldu. Araba al sat yaparken uygun fiyat diye bi grand picasso 2010 aldım ve bu hamleyle ticari hayatımı kendi ellerimle bitirdim çünkü picassomu öyle sevdim ki satamıyorum :)
    Bu bütçeye olabilecek en ideal hatta hayal ötesi araç bu.
    Şimdi bi sorum var acaba komple cam çıtası bulabilen var mı ben o kadar ayrıntılı aradım g picassoya yok.
    Yabancı plakalı bi picassoda gördüm ve çok beğendim. Siz ne dersiniz bulan bilen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titaniktekipenguen

Herkese selamlar. Öncelikle aranıza katılmam biraz ilginç oldu. Araba al sat yaparken uygun fiyat diye bi grand picasso 2010 aldım ve bu hamleyle ticari hayatımı kendi ellerimle bitirdim çünkü picassomu öyle sevdim ki satamıyorum :)
    Şimdi bi sorum var acaba komple cam çıtası bulabilen var mı ben o kadar ayrıntılı aradım g picassoya yok.
    Yabancı plakalı bi picassoda gördüm ve çok beğendim. Siz ne dersiniz bulan bilen var mıdır?

Standart cam citalari var krom olduğunu iddia eden satıcılar satıyor. Burada ds eski mesajlarda geçiyordu yaptıran. Ama kendim hiç denemedim.

Aracınızı alma hikayeniz ilginçmiş. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Herkese selamlar. Öncelikle aranıza katılmam biraz ilginç oldu. Araba al sat yaparken uygun fiyat diye bi grand picasso 2010 aldım ve bu hamleyle ticari hayatımı kendi ellerimle bitirdim çünkü picassomu öyle sevdim ki satamıyorum :)

Standart cam citalari var krom olduğunu iddia eden satıcılar satıyor. Burada ds eski mesajlarda geçiyordu yaptıran. Ama kendim hiç denemedim.

Bütün araçlardaki marka ablemleri, çıtalar,kapı açma kolları, tampon ve kapıda bulunan parlak kaplamaların hepsi ABS plastik üstüne krom kaplamadır. kaplamadan dolayı dokunduğunuzda metal hissi verir. soyulduğunda tekrar kaplama yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: oemren

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Bütün araçlardaki marka ablemleri, çıtalar,kapı açma kolları, tampon ve kapıda bulunan parlak kaplamaların hepsi ABS plastik üstüne krom kaplamadır. kaplamadan dolayı dokunduğunuzda metal hissi verir. soyulduğunda tekrar kaplama yapılabilir

Hocam benim arkada CITROEN yazısının I harfinin sadece siyah yapışkanı var.. gerisi yok.. tek harf de bulamayız değil mi.. 3 yıldır böyle :)

• Cam suyu püskürtme çalışmıyor arkadaşlar, bu sorunu yaşayan varmı aramızda? Kolu çektiğimde sadece silecekler çalışıyor, başka bir ses duymuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

Cam suyu püskürtme çalışmıyor arkadaşlar, bu sorunu yaşayan varmı aramızda? Kolu çektiğimde sadece silecekler çalışıyor, başka bir ses duymuyorum.

Bana olmadı ama karda puskurtmeyi denediyseniz ve su dondu ise ssigortası atmıştır.

Silecek motoru oldukça sağlam. Kolay kolay bozamazsiniz.

• Teşekkürler üstat. Sigorta kutusu veya şeması nerede, bilen var mı?

• coolfire kullanıcısına yanıt
    Direksiyon altında ve akünün üst tarafında 2 farklı noktada sigorta kutuları bulunmakta.

• Eyvallah, süpersiniz üstatlar gelişmelerden haberdar ederim.

• Arkadaşlar kumandanın pili bitmek üzereydi hatta bitti yeni pil aldım bir iki kere açtı daha sonra hlc acmamaya basladi pile baktim durumu iyi ama calismiyor kumanda bunun bi reseti falan mi var anlamadim

• Ekranda hata alıyor muydunuz ? Philip battery spent gibi bir şeydi yanlış yazmadıysam.

• zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Evet ekranda uyarı vardı bugun sabah eski pili taktım çalıştı yeni pili takıyorum çalışmıyor anlamadım bu işten
  • @Peynir Alti Suyu Tozu

Bir yerde okumuştum aynı marka aynı model pil takmayınca çalışmıyor diye ne akdar doğru bilemiyorum. Bir deneyin isterseniz. Sırf bu yüzden ben de değiştirmiyorum şu an.
    Çok ilginç ne yapacağımı bilmiyorum eski pil ile de idare edemiyorum çok zayıf. Yeni aldığım pil aynı marka ama aynı model mi bilmiyorum ama aynı volt değerine sahipler. Başka bi marka pil alıp deneyeceğim olmazsa
  • Uzaktan kumanda pilinin değiştirilmesi
    Pile ulaşmak için kutunun klipslerini açınız.
    Pil : 3 V CR 0523.
    Uzaktan kumandanın baştan başlatılması
    Pil değiştirme işleminden sonra uzaktan kumandayı yeniden tanıtmak gerekir. Bunun için, kontağı açınız ve istenilen hareket gerçekleşene kadar hemen uzaktan kumandanızın A butonuna basınız. Bu işlem birkaç saniye sürebilir.

Kitapçığa göre tanıtmak gerekiyormuş. A butonu kumanda üzerindeki kilitleme tuşu oluyor. Bir deneyin isterseniz.

@Peynir Alti Suyu Tozu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzoorroo -- 8 Şubat 2016; 11:54:52 >
    Hocam dediğinizi yaptım ama sanırsam beceremedim :) istenilen hareket nedir onu da anlamadım. Galiba servis yolu görünecek :( bi pil değişmek bu kadar zor olmamalıdiye düşünüyorum.
  • Sorun çözüldü, sigorta atmış. Resimleri çektim, müsait zamanda yüklerim, tekrar teşekkürler.

• Peynir Alti Suyu Tozu kullanıcısına yanıt
    A tuşu kilitleme ise kilitleme olayından bahsediyodur hocam. Kapıları kapatıp, dediği işlemi yapın. Kumanda ile kilitleme yaptıktan sonra hallolacaktir.

• 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.