Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (337. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.687
Cevap
119
Favori
823.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onbirhood

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ogretmenden-50.600-km-de-boyasiz-sorunsuz-picasso-192845985/detay
    ne dersiniz dostlar bu araç için?

Araç pırıl pırıl..
    Sonuçta 50BIN kmde.

Zaten Picasso'da en büyük problem düşük km'li Picasso satışının olmayışı.

Alan 100-120-150BIN km yi devirmeden satmıyor.
    Haliyle 50-60-70BIN kmdeki Picassolar da ilandaki gibi Fazlasıyla pahalı oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ogretmenden-50.600-km-de-boyasiz-sorunsuz-picasso-192845985/detay

Araç pırıl pırıl..
    Sonuçta 50BIN kmde.

Zaten Picasso'da en büyük problem düşük km'li Picasso satışının olmayışı.

Alan 100-120-150BIN km yi devirmeden satmıyor.
    Haliyle 50-60-70BIN kmdeki Picassolar da ilandaki gibi Fazlasıyla pahalı oluyor..

araç 48bin ama 100bini devirenler de 42-43binden aşağı düşmüyor maalesef
    ortalama yapılan her 10bin km fiyattan 1000tl düşürüyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 19 Aralık 2014; 15:32:37 >

• quote:

bence pahalı derim hocam..

bu ara bi iş imkanı var olursa bende 2 aracımı birden satmayı düşünmek zorunda kalabilirim

aracım 2010 model 67 binde sadece ön tamponda lokal boya var hiç kazasız..
    yeni tip ekran yeni tip koltuklar ekranda geri görüş mesafe ölçer bluetooth(porrat ekranlı istersen ordan telefonu yönetiyorsun serviste takıldı arac hoperlerine bağlı 1000tl) arka koruma barı camlarda 3m film kaput koruma ön paçalık bütün diskler mazot filtresine kadar hepsi yeni değişmişken vs vs hepsini kendim yaptırdım ki taş çatlasa 50k fiyat isterim... ederide bu diye düşünüyorum..
    geçen yıl 45e aldım 3-4 bin tl falanda masraf ettim anca 50...tabi gönül isterki 60 etsin ama maalesef...

bu araç 2008 malum piyasada ederi bence biraz daha aşağı... yoksa yanılıyormuyum böyle bi durumda ben mi çok az istiyor olacağım...

• Arkadaşlar arabama gündüz farı takmak istiyorum ama bizim araçlar bu farı destekliyormu acaba yeniden yükletmemiz gereken bir program varmı yoksa uygun değilmidir.

2009 C4 GP
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

quote:

bence pahalı derim hocam..

bu ara bi iş imkanı var olursa bende 2 aracımı birden satmayı düşünmek zorunda kalabilirim

aracım 2010 model 67 binde sadece ön tamponda lokal boya var hiç kazasız..
    yeni tip ekran yeni tip koltuklar ekranda geri görüş mesafe ölçer bluetooth(porrat ekranlı istersen ordan telefonu yönetiyorsun serviste takıldı arac hoperlerine bağlı 1000tl) arka koruma barı camlarda 3m film kaput koruma ön paçalık bütün diskler mazot filtresine kadar hepsi yeni değişmişken vs vs hepsini kendim yaptırdım ki taş çatlasa 50k fiyat isterim... ederide bu diye düşünüyorum..
    geçen yıl 45e aldım 3-4 bin tl falanda masraf ettim anca 50...tabi gönül isterki 60 etsin ama maalesef...

bu araç 2008 malum piyasada ederi bence biraz daha aşağı... yoksa yanılıyormuyum böyle bi durumda ben mi çok az istiyor olacağım...

o halde zaten sizin araba alınır:) bu arada eleman 47ye düşürmüş ilanı ama hala pahalı bence de.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnız2007

Arkadaşlar arabama gündüz farı takmak istiyorum ama bizim araçlar bu farı destekliyormu acaba yeniden yükletmemiz gereken bir program varmı yoksa uygun değilmidir.

2009 C4 GP

hitman taktırmıştı bi arkadaş daha taktırdı oldukçada güzeldi.. çanakkalede satlık ilanlara bakarsan 5 kişilik gri araç..

bende havaların ısınmasını bekliyorum taktıracağım 50 tl ye falan maal oluyor...
  • öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    bende taktıracağım ama nasıl olacak nasıl monte edeceğim diğer sorum da belirttiğim gibi özel bir modül alacağız mı yoksa bizim araçlar bunu destekliyormu acaba. görüntü güzel bide alacağım ürün güzel olursa bide desteklerse deyme keyfine
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnız2007

bende taktıracağım ama nasıl olacak nasıl monte edeceğim diğer sorum da belirttiğim gibi özel bir modül alacağız mı yoksa bizim araçlar bunu destekliyormu acaba. görüntü güzel bide alacağım ürün güzel olursa bide desteklerse deyme keyfine

hocam sen ben takamayız ama ürünü aldıktan sonra sanayide bi elektirikçi nasıl istiyorsan takar yani süreklimi yansın yoksa far kapalıykenmi sis açıkkenmi vs vs..

örnek ürün piyasada 20-60tl arasında değişen fiyatta led kalitesi sayısı şekli vs vs değişiyor araca uygun bi çift alacaksın.. en mantıklısı bi aksesuar satan biyerden dıştan deneyerek nasıl olur ölçüsü uyuyormu gibi alıp 20tl ye bi elektrikçiye taktırmak...
  • Arkadaslar hayirli aksamlar.2010 gp nun normalde 2 gun once calisan kaloriferinin dun calismadigini farkettim.arka bolumun fanlari calisiyo fakat isitmiyor,on bolum ise ne isitiyor nede fani calisiyor.keza klimaya alincada ayni.fan ufleme yapmiyor.daha once basina gelen varmidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler gidip deneyeceğiz ozaman ben farlar kapalıyken yansın istiyorum far veya sis açılınca otomatik kapansın diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bi kaç msj önce hata yapmışım sanırım...

bu gün sahibindene dizel otomatik 70 bin km altı 50bin tl ye kadar araçlara baktımda gerçekten bedavaymış... adamlar kazalı pert araçlara istiyorlar bu paraları...

2010 2011 model benzinli otomatik bile olsa 40 binden başlıyor fiyatlar hele sıfır ayarında a sınıfına bile 35 ten başlıyor....

• Bende bir ara 55.000'e satıyordum, piyasaya baktım ve vazgeçtim. 60.000 bile az diyorum şimdi. Biliyorum veren olmaz belki ama bana göre hava hoş :)
  • Gündüz farı takmak çok basit aracın parklarından uç çekilip istediginiz şekildeki hazır gündüz farı modülüne bağlanacak parklar açıkken yanacak parkları iptal edecekseniz canbus arıza vermeyenden alın parklarla birlikte yanar diyorsanız onada gerek yok
  • nisantasion N kullanıcısına yanıt
    İnşallah masraflı bir arıza değildir. Geçmiş olsun.
  • quote:

quote:

bu gün sahibindene dizel otomatik 70 bin km altı 50bin tl ye kadar araçlara baktımda gerçekten bedavaymış... adamlar kazalı pert araçlara istiyorlar bu paraları...

2010 2011 model benzinli otomatik bile olsa 40 binden başlıyor fiyatlar hele sıfır ayarında a sınıfına bile 35 ten başlıyor....

eleman 45bine düştü ama acil o parayı bulmam zor
    daha bedelli var

• quote:

quote:

quote:

daha bedelli var

Şu anki fiyatı gerçekten çok uyguna çekmiş böyle full bir araç için.. alabiliyorsanız kaçırmayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

quote:

quote:

quote:

daha bedelli var

Şu anki fiyatı gerçekten çok uyguna çekmiş böyle full bir araç için.. alabiliyorsanız kaçırmayın derim

nasip inşaallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

quote:

quote:

quote:

daha bedelli var

bencede piyasa gerçekten ne kadar yükselmiş 1 yılda.. 2012 de sıfır 41 e aldığım araç 54 olmuş bune arkadaş dedim..

bu gün 50 ye satsam yerine alacak araç yokki o paraya neden satayım...

• ya arkadaşlar aracıma hem şahsi cebimi hem de iş cebimi tanıttım ancak ilginç bir özellik var o an önce hangisini yakalarsa ona bağlanıyor. biri avea, biri tcell direk bulunduğum alanda hangisi güçlü anlayabiliyorum. keşke ikisi birden aktif olabilseydi süper olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurefe09

ya arkadaşlar aracıma hem şahsi cebimi hem de iş cebimi tanıttım ancak ilginç bir özellik var o an önce hangisini yakalarsa ona bağlanıyor. biri avea, biri tcell direk bulunduğum alanda hangisi güçlü anlayabiliyorum. keşke ikisi birden aktif olabilseydi süper olurdu...

sanırım kendinden buletooth lu aracın.. benim araç 2010 sonradan parrot taktırdım servisten aynı anda 5 telefon bağlanabiliyor.. belki bi ayarı vardır servise sormalı.. bundan önce kıa rıo da vardı oda aynı anda 3 tel bağlıyordu..
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.