Şimdi Ara

kota 13 ağustos da takıldı kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da belirttiim gibi Arkadaşlar kotam 13 ağustos sabahında takıldı her zaman bilgisayarı kapatıp açıldığımda güncellenirdi.Sizin ne durumda...

• benimde ayni nedense
  • quote:

Orjinalden alıntı: Firat_uk

benimde ayni nedense

Fırak bak üste yazsaydım kimse sallamazdı.Allah kahretsin aradım adamları bişey olmaz diyorlar..
  • nasıl takılı kaldı??ben anlamadım..bişi indirdiğin halde indirmemişsin gibi mi gösterio??
  • güncelleme gelmemiş yani bilgilere, 1-2 gün içerisinde güncellenir büyük ihtimal
  • haaa anladım..arkadaşımda da olmuştu bi ara..hatta o takıldı diye bi iki film indirmişti :D sonra bi baktı kotası dolmuş :
  • Arakadaşlar 800 mb lik oyun indirdim takıldı kaldı orda hareketsiz..
  • görürsün yarın sabah kotanı :) Keşke hep takılı kalsaydı diyeceksin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korner12 -- 14 Ağustos 2007; 23:34:53 >
  • Bizmki de takıldı. Bende mi sorun var acaba diye hayıflanıyordum. Korner haklı, birçok kişi şok olacak
  • şimdi olucagı söyleyeyim bazı uyanıklar dayancak kotaya(benim gibi) sonra fatura şişecek madem takılı kaldı ekmegini yeyin
  • ve hala güncellenmiş değil ben bu telekomu gerçekten anlamıyorum... !!!
  • Arkadaşlar siz herhalde kotanın takılı kalmasını benim indirdiğim takdirde yazılmıyor,işlemiyor gibi anladınız .Hayır işte sorun o değil sorun kotamın 13 temmuz sabahından beri güncellenmemesinden kaynaklanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: korver

Başlıkta da belirttiim gibi Arkadaşlar kotam 13 ağustos sabahında takıldı her zaman bilgisayarı kapatıp açıldığımda güncellenirdi.Sizin ne durumda...

Aynen 13'ünde 2,3gb'da sabitim şu an..
    Bir sonraki güncellemede bir süpriz olmaz inş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

Başlıkta da belirttiim gibi Arkadaşlar kotam 13 ağustos sabahında takıldı her zaman bilgisayarı kapatıp açıldığımda güncellenirdi.Sizin ne durumda...

ya lanet olsun ayın 18 i fatura günüm arkadaşlar başka bu sorunu yaşayan yok mu yaw arıyorum adamlar ne yapalım diyor lan bre adi adam kotamı adam akıllı güncellemeyeceksen ben ne boka aldım bu interneti arkadaşlar hazır olun ttnet bu ay iteleyecek hem de destekli
  • arkadaşlar herkezin kota 13 de kaldı güncellemiyor 6-7 kişiye sordum valla kazığı yiyecez
  • aynı şekil benim de 13 te

tt
  • Son Gelen Kayıt Zamanı 12-08-2007 02:19:37

Ben de yeni fark ettim.En kısa zamanda düzelir inşallah.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

ya lanet olsun ayın 18 i fatura günüm arkadaşlar başka bu sorunu yaşayan yok mu yaw arıyorum adamlar ne yapalım diyor lan bre adi adam kotamı adam akıllı güncellemeyeceksen ben ne boka aldım bu interneti arkadaşlar hazır olun ttnet bu ay iteleyecek hem de destekli

zaten bu ay başından beri çoğu adam kotam çok hızlı artıyo diyodu..
    Frene basın beyler bi-kaç gün..

• hala Son Gelen Kayıt Zamanı 13-08-2007 03:07:17 offffffffffffffffff
  • eVt bendede öle ya böyle yapmazdı kaç aydır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.