Şimdi Ara

Konya'da Bağlantı Sorunu!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Konya'da yaşıyorum 1mbit sınırsız bağlantım var. son 1 buçuk aydır sabah 11.00 akşam 17.00 saatleri arası internet bağlantımda sürekli kopmalar, bazen hiç bağlanamama gibi problemler yaşıyorum. sadece bu saatler arasında sorun yaşıyorum, bu saatlerin dışında her şey normal. sistemimi tarattım herhangi bir virüs yok ve modem firmware'imi de yaptım ama aynı durum devam ediyor. konya'da yaşayıp bu sorunla karşılaşan ya da herhangi bir fikri olan var mı acaba? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• ben 1.5 aydir degil ama yeni tarifeler cıktıktan sonra bu durumu yasiyorum.

selcukluda oturuyorum ve dedigin saatlerde ortalama saatte bir olarak baglantim kopuyo. ve dsl ısıgı geri yandiginda telekomun sifre ve kullanici adi sayfasi aciliyo. sonra modemi acip kapatiyorum duzeliyo. ama cok sinir bozucu bir durum. elbet duzelecektir. alt yapi sorunu olsa gerek
  • Ben de Konya'dayım ama hiçbir sorun yok...

Not: Organize'de...
  • Bende kopma yok ancak dedğin saatler arasında aşırı yavaşlama var.
  • gayet sağlıklı ancak kablo net
  • Abi durum aynı. Ama benim telefonla modem mutant. Modem gidince beklerim gelmez. telefonu açarım 5 sn bekllerim hemen gelir kerata
  • Konya Selçuklu Emniyet Müdürlüğünün orada oturuyorum Kablonet kullanıyorum bende öyle bir sorun yok
  • konya şekeri kaçmıştır modemi temizle
  • 3 haftadır benim hatta berbat durumda.
  • Karatay'dayım : ADSL aLdım Fiyatları Düştüğü gün Kablonet Kullanıyordum ama ADSL'i aLdığımdan ßeri ßir gün ßiLe kullanamadım 10 dakika içerisinden 3-4 kere kopuyor Sürekli Kablonet'i kullanıyorum Hâla :D
  • ben mevlana tarafındayım, bahsettiğim sorun devam ediyor...
  • Ankara eryamamda dada durum aynı hızlar yerlerde eskiden 80-90 kbs iken bu gün 35-40 larda geziniyor. AT stabiliteyi bir türlü sağlayamadı gitti.....
  • konya başkent hastanesi civarı bağlantı temiz...
  • bende de aynı. 1,5 aydır aynı sorunları yaşıyorum. 2048 bağlattım ama halâ internet işkencesi çekiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.