Şimdi Ara

## Intel'in Core 2 Extreme QX6850 İşlemcisi 1350$ ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Intel'in Core 2 Extreme QX6850 İşlemcisi 1350$ ##

Intel'in masaüstü platformu için hazırladığı en yeni ve performanslı işlemcisi olan 4 çekirdekli Core 2 Extreme QX6850 modeli fiyat listelerinde görünmeye başladı. Intel'in şimdiye kadar hazırladığı "Extreme" serisi işlemcilerin en pahalısı olan ve 1350$ civarı fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulan işlemci 3GHz'lik saat hızının yanı sıra 133MHz FSB'ye ve 8MB seviye 2 ön belleğe sahip.

Newegg'de 1350$'a satılan işlemci Avrupa'da ise büyük bir ihtimalle 900 avro seviyesinde kullanıcılara sunulacak gibi görünüyor. Eğer bütçe konusunda bir sıkıntı çekmiyorsanız Asus'un 1299$'lık fiyat etiketine sahip entegre DDR-3 bellekli anakartı ile Intel'in Core 2 Extreme QX6850 modelini bir araya getirerek sadece işlemci ve anakartına 2500$ verilmiş benzersiz bir sistem kurabilirsiniz.

İşlemciyi Newegg üzerinden satın almak için,
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819115026&Tpk=QX6850

• Haber içn teşekürler fx57. herşey iyi güzelde bence çok gereksiz bileşenler. buna o kadar para vereceğimize iyi bir server sistem kurabilriz. yinede herkeze hayırlı uğurlu olsun.
  • asus ddr3 belleği koymasaymış iyi olacakmış
  • İntele artık 999$ bile yetmiyor artık 999Euro O da olmadı 999Pound.
  • Yakında Mercedes sl65 amg sattım işlemci aldım diyicez galiba.
  • bazen darvine inanansım geliyor. intelin bu maymun iştahlılığını gördükçe
  • Fiyata bak ya newegg ın kazıgı baska bısey degıl
  • bu kadar pahalı işlemciyi alan varmıdır acaba
  • quote:

Eğer bütçe konusunda bir sıkıntı çekmiyorsanız Asus'un 1299$'lık fiyat etiketine sahip entegre DDR-3 bellekli anakartı ile Intel'in Core 2 Extreme QX6850 modelini bir araya getirerek sadece işlemci ve anakartına 2500$ verilmiş benzersiz bir sistem kurabilirsiniz.

Sanırım yazım yanlışı var. Benzersiz ve gereksiz bir kazık yiyebilirsiniz yazılsaymış daha iyi olurmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Radical_Dreamer

Yakında Mercedes sl65 amg sattım işlemci aldım diyicez galiba.

süpersin abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Eğer bütçe konusunda bir sıkıntı çekmiyorsanız Asus'un 1299$'lık fiyat etiketine sahip entegre DDR-3 bellekli anakartı ile Intel'in Core 2 Extreme QX6850 modelini bir araya getirerek sadece işlemci ve anakartına 2500$ verilmiş benzersiz bir sistem kurabilirsiniz.

Sanırım yazım yanlışı var. Benzersiz ve gereksiz bir kazık yiyebilirsiniz yazılsaymış daha iyi olurmuş.

valla ole olması gerekiyormuş. 1755,00YTL (ekle birde KDV yi güzel devletimden) = 2.070,90 YTL

• Bu islemcilin G0 Q6600 den tek farki "X" ibaresi... yani carpaninin kirik olmasi... LN2 kullanmayacak olanlar icin bence hic bir sey ifade etmez bu islemci; Q6600 G0 dururken
  • Eh artık bu işlemciyi alınca yanında Geforce 8800 ultra hediye ederler
  • quote:

Orjinalden alıntı: doctreus

Eh artık bu işlemciyi alınca yanında Geforce 8800 ultra hediye ederler

boyle olsa alabilridik
  • herşeyden önce israf ya
    ama sanırım bu ileri derecede mühendisler falan alıyorlar bunları
  • 2 yıl sonra buda yalan olacak ozaman alırız
  • Cpu + Ram + Mainboard = 2500$ Şaka Dimi Bu
  • Bütçesi olan arkadaşlar için bile saçma sapalak bir durum en fazla 2 sene sonra çöp olacak bir sistem için 2500 dolar vermek ayda 100 dolara tekabül ederki başka hiç bişi için ayda 100 dolar vermeyiz..Bu herhalde paranın musluktan akan bir şey olduğunu zanneden yada limitsiz amerikan express kullanıp arabasını bile kredi kartı ile alanların alacağı bir sistem olacaktır..Aslında benim yurdum insanı boğazından kesip de alabilir bunu sırt imzasında olsun diye...Ama sonra crack oyun alırız oda başka..Hoş musluk demişken yakında musluktan akan o şeydenden mahrum kalacaz yaa...
  • ÇOK PAHALI..ama düşer aynı q6600 gibi..
  • amiral gemisi olacak hepsi o bu işlemciyi alabilecek kişiler sayılıdır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.