- x
D:\ erişilemez. Erişim engellendi. hatası
23 Cevap28049 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7 Mesaj
14 Ağustos 2007; 0:09:03 

sayın üstadlar benim bilgisayarımda d ile ilgili bi problem var.d ye erişemiyorum :(:(.duyduuma göre programlar falan varmış.ama içindekilerin silinmemesi gerekiyor.çünkü pcdeki herşey d de ne yazıkki!!
YARDIMLARINIZA MUHTACIM.
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLLER

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ağustos 2007; 0:15:35 

Lock Folder Programı var, sürücüye bile erişimi engelliyor, buna benzer bir program kullanmıyorsunuz değil mi ?

5223 Mesaj
14 Ağustos 2007; 0:26:18 

LockFolder yazılımını kullandım, aynı hatayı veriyor bununla ilgili olarak
Hatta Bloguma bakarakda resimleri görebilirsin, ayrıntılı olarak açıkladım orada
Eğer bu yazılımdan kapanmış ise D yazılımı aç ve Unlocker oalrak ayarla D yi

2- başlat- çalıştır- gpedit.msc
Bilgisayar yapılandırılması ve kullanıcı yapılandırılmasını bir bak
Disk erişimini engelleme sürücü engellmem seçenekleri vardır, eğer Aktif ise Yapılandırılmadı olarak ayarla

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

7 Mesaj
14 Ağustos 2007; 9:14:57 

abicim valla kullanıyorum "easy file&file protector" diye bi program. acaba ondanmı oldu dersin??

7 Mesaj
14 Ağustos 2007; 9:29:51 

ya kardeş ben senin anlattından bişey anlamadım sende benim durumuma düşmüşsün herhalde tamamda çözüm şu
başlat-çalıştır- .........
o mu oluyo? ben onuda denedim ama sürücülerle ilgili bişey bulamadım...

387 Mesaj
14 Ağustos 2007; 10:23:45 

Partition Table Doctor 3.5. Arkadaşım zannedersem senin sorununun ilacı bu program.

Ötelere bak ve sus...

7 Mesaj
14 Ağustos 2007; 11:19:40 

kardeş saol programı kurdum ama napıcazki bunu???

387 Mesaj
14 Ağustos 2007; 11:38:20 

quote:

Orjinalden alıntı: ersaholguner

kardeş saol programı kurdum ama napıcazki bunu???

ARKADAŞIM BU PROGRAMIN SADECE NE İŞE YARADIĞINI BİLİYORUM. kULLANIMI FALAN BİLMİYORUM YANİ, HİÇ DENEMEDİM... Bu program sayesinde D deki bilgilerini kurtarabilirsin...

Ötelere bak ve sus...

14597 Mesaj
14 Ağustos 2007; 11:59:37 

Başka sürücülerde bu sorun yok galiba (?).. Disk yönetiminden D sürücüsünü görebiliyor musnuz, doluluk ,boş yer oranı görünüyor mu? Dosya sistemi RAW mı olmuş..

7 Mesaj
5 Kasım 2009; 21:49:48 

Aynı sorun bende de war arkadaşlar D nin doluluk boşluk oranı falan hiçbir şey görünmüyor aynı hatayı bende de veriyor.Sanırım bunun çözümü yok kimse bilmiyor.

emre206

7 Mesaj
5 Kasım 2009; 22:10:06 

arkadaşım ben bu sorunu çözdüm.. bilgisayar açılırken güvenli modda başlatıyosun. d ye erişip içindekileri başka bi diske aktarıyosun sonra da biçimlendiriyosun diski. düzelcektir.. bende bulamadım bu sorunuma çözüm.. kendi yöntemlerimle bunu keşfettim.. kullan işine yarıcaktır..

301 Mesaj
5 Kasım 2009; 22:59:24 

www.combofix.org sitesini internet explorerla acıyorsun.(mozilla vesaire programlarla acılmıyor)SOnra siteden combofix.exe yi farklı kaydet yaparak bilgisayarına kopyalıyorsun.Sonra programı calıstırıyorsun 3mblık bu ilaç gbi program sorununu cozuyor...

85 Mesaj
3 Haziran 2010; 10:16:28 

benim de harici hard diskte aynı sorun var M:\ ERİŞİLEMİYOR ERİŞİM ENGELLENDİ DİYE UYARI VERİYOR disk yönetiminde doluluk oranı görünüyor combofixle taradığımda açılıyor pc kapanıp açılınca aynı hatayı veriyor gene win 7 kurulu ana bilgisayarda oluyor bu olay xp sp3 kurulu leptopta taramaya gerek kalmadan açılıyor bir çözümü var mı acaba 1.3 tb bilgi var silinmemesi lazım

10 Mesaj
3 Haziran 2010; 11:07:57 

arkadaşlar en iyisi format atın! yoksa bu iş çözülmezz en baştan deyim size arkadaşlar

YuSuF

9 Mesaj
8 Aralık 2010; 10:19:57 

uzun zaman olmuş ama ben de bildigimi yazayım belki birinin işine yarar.

C: yi sag tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesinde hangi kullanıcıların yetkileri var goruyoruz.
D: de problem varken sag tık ve ozelliklerde güvenlik sekmesi yok. bu yüzden bilgisayarım sag tık yönet diyoruz. ordan d: sag tık özellikler ve güvenlik sekmesi. burada c de gorunen kullanıcı veya kullanıcı gruplarını ekliyoruz. umarım sorun hallolur.

kolay gelsin

2169 Mesaj
8 Aralık 2010; 11:42:09 

quote:

Orijinalden alıntı: bilalulger

C: yi sag tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesinde hangi kullanıcıların yetkileri var goruyoruz.
D: de problem varken sag tık ve ozelliklerde güvenlik sekmesi yok. bu yüzden bilgisayarım sag tık yönet diyoruz. ordan d: sag tık özellikler ve güvenlik sekmesi. burada c de gorunen kullanıcı veya kullanıcı gruplarını ekliyoruz. umarım sorun hallolur.

kolay gelsin

Bilgilendirme için teşekkürler

3 Mesaj
26 Ekim 2011; 21:10:24 

helal sana ... diycek baska bir kelime yok sanirim

3 Mesaj
26 Kasım 2011; 13:09:05 

ABİLER BENİM HARİCİ HARD DİSKTE PROBLEM VAR
BENİM HARD DİSK 250 GB GEÇEN GÜN 24 GB YER VARDI Bİ 13.5 GB OYUN ATTIM BİDAHA DA AÇIL MADI
BÖYLE OLACAĞINI BİLSEYDİM YAPMAZDIM
ŞİMDİ HİÇ AÇILMIYOR BİLGİSAYARIMDAN AÇMAYA ÇALIŞIYORUM DİSKİ BİÇİMLENDİR YA DA BU ÖĞE BOŞ / BOZUK DİYOR NE YAPMALIYIM
BİR CEVAP YAZARSANAIZ ÇOK YARDIM ETMİŞ OLURSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

boran

89 Mesaj
6 Nisan 2012; 8:24:09 

PoW€R sagolasın kardeş cok yardımcı oldun...

378 Mesaj
6 Nisan 2012; 8:37:08 

zaten yazmışlar

6 Mesaj
3 Mayıs 2012; 1:11:01 

quote:

kolay gelsin

kardeş çok sağol çıldırıcaktım bugece bunu çözemeseydim

1 Mesaj
1 Haziran 2012; 23:40:42 

bir arkadaşlar Unlocker diye bir program var bu gece bende aynı sorunla karşılaştım bu programı yükleyin masaüstünde herhangi bir yerde silemediginiz dosyayı siler. Ve bu sürücü sorununuda bu program ile hallettim sürücü üzerine sağ tıklayıp Unlocker dedim. Daha sonra karşıma çıkan pencerede tüm kilidi kaldır dedim. Sürücünün kilidi açıldı. ;)

253 Mesaj
25 Temmuz 2013; 12:38:41 

quote:

kolay gelsin

bende aynı sorun olmuştu dediğin gibi yaptım sorun düzeldi, teşekkürler.

798 Mesaj
17 Ocak 2014; 16:21:15 

quote:

kolay gelsin

Allah razı olsun.Az daha format atacaktım,dolu dosyam kurtuldu.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » D:\ erişilemez. Erişim engellendi. hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.184