Şimdi Ara

<<<# GENEL LENOVO (IBM) KULÜBÜ #>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
3
Favori
31.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ve Sonunda Lenovo (IBM) Kulübünü Acmiş Bulunuyoruz

Artik IBM Kullanicilarinda Bir Kulübü var

IBM eşsiz teknolojisini artik burada konuşabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 24 Nisan 2010; 17:04:05 >

• evet arkadaşlar insanlar emek vermiş emeğe saygı katılımınızı bekliyoruz . en kısa zamanda lenova sahibi olmak üzeri niye bir çok yerde satılmıyor bu makinalar
  • bu makinalar siradan makina degil seyhmus

senide IBM sahibi olarak görmek isteriz şimdiden Hayirli Olsun
  • Kulübünüz ve bilgisayarlarınız hayırlı olsun
  • Evet bugun Lenovo 3000 N200'ümü Vatan bilgisayardan almış bulunuyorum. Vista business yüklü olarak geldi. Henüz uğraşamadım aletle. Bu hafta sonu XP kurup test sonuclarını buraya yazmaya calışırım. Urunun en dikkat çekici yanı klavye, parmak izi okuyucu ve özellikle ekranı. Ekran muthiş. 1600x1050 cozunurluk...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

Kulübünüz ve bilgisayarlarınız hayırlı olsun

Teşekkürler sizide külübümüze bekleriz fakat Acer külübündesin sizi transfer edelim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 15 Ağustos 2007; 21:47:35 >
  • Olsun canım kardeş kulüp oluruz bizde
  • @h3x

Hayirli Olsun yavaş yavaş kullanicilar geliyor umarim boyle devam eder

İmzalar pek olmamiş gibi geldiler sizce nasil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 25 Ocak 2021; 10:29:22 >
  • vatana millete bana hayırlı olsun
  • IBM'nin SantaRosa Modelleri Türkiye'de Var Mı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Gizemly

IBM'nin SantaRosa Modelleri Türkiye'de Var Mı???

<<<# GENEL LENOVO (IBM) KULÜBÜ #>>>

Türkiye'de Piyasada bulunmaktadir.

Vatan Bilgisyarda bulabilirsiniz. Hepsiburada.Com bulabilirsin cogu büyük firmalarda war.

IBM'in PC üretim departmanını satın alarak bir anda dünyanın en büyük üreticileri kulübüne girmeye hak kazanan Çin kökenli PC üreticisi Lenovo 3000 serisi dizüstü bilgisayarlarını da Intel'in Santa Rosa platformunu duyurmasına paralel olarak güncellemeye başladı. Firma güncelleme çalışmaları çerçevesinde 3000 serisine Santa Rosa temelli yeni modeli 3000 V200'ü kazandırdı.

Benzer spesifikasyonlara sahip olan diğer üreticilerin modellerine nazaran daha kompakt bir yapıya sahip olduğu ve bu sayede özellikle profesyonellerin ilgi göstereceği ifade edilen Lenovo'nun yeni dizüstü bilgisayarı basitleştirilmiş ağ kontrolü, tek tuşla sistemi geri yükleme gibi özelliklere de sahip.

Ürünün teknik özellikleri ise şu şekilde,

- İşlemci: Intel Core 2 Duo T7100 (1,8 GHz, 2Mb Cache L2, 800 MHz FSB)
    - Yonga Seti: Intel GM965
    - Grafik Çözümü: Entegre Intel GMA X3100
    - Ekran: 12,1-inç WXGA (1280x800 pixels) + entegre web-kamera
    - Bellek: 1GB PC-2 5300 DDR2 SDRAM
    - Hard disk: 160Gb, 5400 Rp./dak. Serial ATA
    - Optik Sürücü: DVD±R/RW, 8x
    - Kablosuz Bağlantı: Bluetooth 2.0 + EDR, 802.11a/b/g/n

Yukarıda bahsi geçen teknik özellikleri çerçevesinde belirlenen satış fiyatı yaklaşık 1200$ seviyesinde. Tabii kullanılacak opsiyonller çerçevesinde ürünün fiyatı da aynı doğrultuda artacaktır. Dizüstü bilgisayarları ile ülkemizde de aktif rol alan Lenovo'nun Santa Rosa temelli dizüstü bilgisayarlarını ülkemiz pazarında görebilme ihtimalimiz de son derece yüksek.

Daha fazla tasarim istersenwww.ibm.com/tr adresinden ziyaret edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 16 Ağustos 2007; 10:26:28 >

• lenovo kulübü vardı aslında forumda fakat imza falan yoktu biraz kendimizi göstermek adına ben de düşünmüştüm böyle bir şey güzel olur diye johonwayni arkadaşım ellerine sağlık fakat başlığı külübü yerine kulübü olarak değiştirmek iyi olur bence tekrar teşekkürler böyle bir kulübe öncülük ettiğin için
  • quote:

Orjinalden alıntı: gateway_15

lenovo kulübü vardı aslında forumda fakat imza falan yoktu biraz kendimizi göstermek adına ben de düşünmüştüm böyle bir şey güzel olur diye johonwayni arkadaşım ellerine sağlık fakat başlığı külübü yerine kulübü olarak değiştirmek iyi olur bence tekrar teşekkürler böyle bir kulübe öncülük ettiğin için

Gateway15 mesajiniz için çok tşk ederim, Kulüb yazisini bende farkettim şimdi degiştiriyorum

imzalar konusunda bikac değişik imza üzerinde calişiyorum akşam üstü koymayi düşünüyorum

mesajnizi için Tekrar Teşşekkürler

• hayırlı olsun arkadasım
  • IBM'in eski laptoplarını sırf şu trackpoint mi nedir kırmızı şey ondan dolayı bir türlü sevemediysem de her zaman saygı duymuşumdur. Hatta bir zamanlar iki tane birden desktopunu kullanıyordum. Canlarını çıkardım garibanların. Ama bir şey itiraf etmek gerekirse birini yolladım (artık kime verdilerse siyah canavarı :( ) diğerini de hiç kapanmadan mail ve faks hatta storage server olarak kullanıyoruz. Tık demiyor çocuğum. Neyse ben de çekine çekine eşime ucuz yollu olsun hesabından bir lenovo notebook aldım. Aylardır kullanıyor... Arada bir kastırmayı becersem de yine de memnunuz. Aslında bir tane de şu 14 inçlerinden (TU0F9TK) kendime almayı istiyordum ama hem benim yükümü kaldırmaz hem de alacaksan thinkpad almalı düşüncesiyle bir yandan da piyasada pek bulunmaması nedeniyle şimdilik erteledim. Belki HP'nin turion X2'li 4 Gb ramli iş serisi notebooklarından alıcam ama yine de diğer makina da gözüm kalacak gibi. Hayırlısı olsun . Bu arada kulübümüz hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_Han -- 26 Kasım 2007; 20:02:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: earloflondon

IBM'in eski laptoplarını sırf şu trackpoint mi nedir kırmızı şey ondan dolayı bir türlü sevemediysem de her zaman saygı duymuşumdur. Hatta bir zamanlar iki tane birden desktopunu kullanıyordum. Canlarını çıkardım garibanların. Ama bir şey itiraf etmek gerekirse birini yolladım (artık kime verdilerse siyah canavarı :( ) diğerini de hiç kapanmadan mail ve faks hatta storage server olarak kullanıyoruz. Tık demiyor çocuğum. Neyse ben de çekine çekine eşime ucuz yollu olsun hesabından bir lenovo notebook aldım. Aylardır kullanıyor... Arada bir kastırmayı becersem de yine de memnunuz. Aslında bir tane de şu 14 inçlerinden (TU0F9TK) kendime almayı istiyordum ama hem benim yükümü kaldırmaz hem de alacaksan thinkpad almalı düşüncesiyle bir yandan da piyasada pek bulunmaması nedeniyle şimdilik erteledim. Belki HP'nin turion X2'li 4 Gb ramli iş serisi notebooklarından alıcam ama yine de diğer makina da gözüm kalacak gibi. Hayırlısı olsun . Bu arada kulübün(m)üz hayırlı olsun

Kirmizi mouscuk en cok kullandigim , oldukca hakimsiniz hareket halinde olsaniz bile ama tercihler farkli teknoloji ayni

Siz Hp filan yerine Yine bi IBM alin

Sizi burada görmekten mutluluk duyacagi(z)m

• quote:

Orjinalden alıntı: toshibali

benim arkadasımda eskilerden trink pad kullanıyoo çöplükk diyoo bence kullanana baglıı

trink pad degil ThinkPad Toshiba'dan kaliteli oldugu bi gercek dimi
  • bendede var 3000 N100 modelinden. gayet memnunum.acaba xp yükleyipte perfonsaını öylemi değerlendirsemmi diye ara sıra düşünüyorum.çünkü vista bayağı ağır ve yazılımı hala çok sayıda program desteklemiyor.Ama iyiki almışım doğrusu.....
  • 1 gb ram daha ekletirsen pişman olmazsın xp ile uğraşmana da gerek kalmaz
  • Arkadaşlar merhaba,
    Aranıza yeni katıldım. Lenovo ty2b3 aldım, gayet güzel özellikleri var fakat fan devamlı çalışıyor , ve ciddi anlamda gürültülü bir dizüstü gibi acaba bu normal mi?
    Sistem özelliklerinde 120 GB olarak belirtilmesine rağmen toplam disk alanı 106 GB olarak görülüyor, sorun mu var? Bu 106 GB'ın da 15 GB'ı sistem tarafından kullanılıyor geriye kaldı 90 GB, bu nasıl bir şey!!!
    Bir de recovery dvd'si oluşturmak için gerekli dosyaları nasıl anlayabilirim.
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.