Şimdi Ara

Creative Muvo Sport C100- Chip dergisi 1.si

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chip dergisi tarafından ayın ürünü seçilen (test birincisi)
    Creative Muvo Sport C100 yeni fiyatıyla ...

http://www.genpatech.com

• geçekten güzel ama ben muzio yu tek geçerim o da pc net birincisi..üstelişk tasarım ödülü de var dünya çapında hem özellikleri daha güzel bence.başta ekran farklı muzio nunki oled..
  • bence karşılaştırılamaz bile tabii ki creative...

zaten ekranında dans eden adam figürleri olan çalardan hayır gelmez
  • mp3'ü ekranındaki adam figurlerine bakarak mı değerlendiriyorsun?ben de muzioyu tek geçiyorum ama farkındaysan creative kötü demedim.sadece bu model için muzioyu ona tercih ettiğimi söyledim.ve hala da fikrimin arkasındayım

quote:

Orjinalden alıntı: Heretic

bence karşılaştırılamaz bile tabii ki creative...

zaten ekranında dans eden adam figürleri olan çalardan hayır gelmez
  • ekran1ndaki figürlere bakarak degerlendirmiyorum...

cogunlukla bu tür seyleri çin, tayvan gibi ülkeler yap1yor o yüzden hay1r gelmez dedim
  • ama alet tayvan malı diye hakaret edilmeyecek kadar iyi.yakında inceler daha fazla bilgi edinirsen sen de görürsün
  • muzio nun radyosu çekmiyor salla sen onu, hemde o sadece creative ve iriver a alternatif olabilir..
  • muzio dediğiniz şeye bi link verseniz
  • mozio için link http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=81008

bi de bi arkadas baya bi resmini koymus muzio http://forum.donanimhaber.com/m_1329796/mpage_3/key_/tm.htm

bu aletin c100 kendi dahili hafızası mı 256mb bi de üzerine max 512mb mmc/sd mi takılıyo yoksa 256mb dedidigi MMC/SD takımış halimi , klasör görme olayı nasıl resume özelliği var mı ?

alan varsa bi fikirlerini alalım

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

muzio nun radyosu çekmiyor salla sen onu, hemde o sadece creative ve iriver a alternatif olabilir..

iriver dünyanın en iyi mp3 playerlarını yapıyo adamın yazdığı şeye bak, sen şimdi kesin reklamcı gazlaması ipod u süper falan zannediyosundur , bu cümlenden sonra senle mp3 player tartışmasına girmek bile anlamsız
  • muzio jm-200 1hafta oldu alalı tek kelimeyle mükemmel hiçbir eksigi yok radyo zafıy falan degil ekran zaten anlatmaya gerek yok PDA LARDA kullanılan OLED EKRAN DÜNYADA İLK KEZ MP3 PLAYER OLARAK MUZİO da var radyodan mp3 kayıt gayet hoş pili gerçektende 15saate yakın gidiyo usbden ve kendi sarj aletiyle pili dolduruluyo yanlız bir ----si var kulaklık .... verdigim bilgiler ben araştırmaya başladıgımda edinmiştim 1-2 aylık bilgiler ufak tefek yanlışlar olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan1983

quote:

muzio nun radyosu çekmiyor salla sen onu, hemde o sadece creative ve iriver a alternatif olabilir..

iriver dünyanın en iyi mp3 playerlarını yapıyo adamın yazdığı şeye bak, sen şimdi kesin reklamcı gazlaması ipod u süper falan zannediyosundur , bu cümlenden sonra senle mp3 player tartışmasına girmek bile anlamsız

SEN malmısın? Okuduğunu mu anlamıyorsun?
    Beyler biri şu malları forum dışından uzaklaştırabilir mi? E be özürlü adam biz iriver ın ne olduğunu bilmiyoruz mu 2 kere oku cümleyi ne diyorum, hem işte bilmeden konuşuyorsun belli işte ipod un ses kalitesi tatışılmaz dinlemeişsen yorum yapma, adam hem okuduğunu anlamıyor hemde varsayım yapıyor mal ya

Bir ürüne sadece alternatif olabilir ne demek kaz kafa?
    Off off
    Bir de kimse bilmediği şeyler hakkında yorum yapmasın...
    İPOD a da kimse bok atmasın, ben dinledim biliyorum, ki bütün dünyada manyaklığı var bu aletin , onlar mal değil senin gibi neyi seçeceğini bilir...Bu arada işte iriver dünyanın en iyi mp3 playerlarını yapıyor diye bir sıçmık yorum yapmak mp3 konusunda bilginin sıfır olduğunu gösterir...

• creative ses kalitesi ve fm i muzio dan daha iyi

sport 100 ler >90 db ses/gürültü neredeyse 98 lik microdiskli muvolar kadar iyi. bence yeterli tek sorun 512mb tan büyük sd/mmc kart desteklemesi acaba yazılım güncellemesiyle dahada artabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 8 Ocak 2005, 0:11:01 >
  • icestorm'a link için teşekkür ederim artık bende biliyorum muzio'nun nası bişey olduğunu
    visualise'a kulaklıkta ne gibi bir problem var onu söylermisin
    antiochos'a lütfen edep sınırlarını aşmayalım ne kadar haklı bile olsak bu bize insanlara hakaret etme hakkını vermez(bkz.mal)
  • Öyle olabilir ama okuduğunu anlamadan insanlara durduk yere sataşmak çok mu anlamlı? İlk önce insan okuduğunu anlamalı, anlamıyorsan forumlarda işin git kitap oku falan kendini yetiştir...
    Vallahi bu kelimenin anlamı siz ney algılamak istiyorsanız o dur...
    Kendi kanaatimce edep sınırlarını aşmıyorum.
    Mal kelimesi kesinlikle ahlak dışı değil, o zaman argo kelime kullanmak "AHLAKSIZLIK" ...Bence sizin bazı kelimeleri kullanırken daha dikkatli olmanız gerekir, edep kelimesi de öyle kolay sarfedilecek bir laf değil...
  • aslında edep kelimesini yazarken iki kez düşündüm ama arkadaşa mal dediğini görünce neyse bir de yanlış anlamış olabilir ama " iriver dünyanın en iyi mp3 playerlarını yapıyo adamın yazdığı şeye bak, sen şimdi kesin reklamcı gazlaması ipod u süper falan zannediyosundur , bu cümlenden sonra senle mp3 player tartışmasına girmek bile anlamsız" bu cümleler biraz ayalcı onada diyorum burdan anlamadan etmeden böyle alaycı konuşmayalım bunları bende duysam sinirlenirdim ama yine de özürlü ya da mal gibi şeyleri ben bu forumun üyelerine yakıştıramıyorum
  • Ya tabiiki arkadaş anlamadan talihsiz bir yazı yazmış bende o anda o sözlerin verdiği sinirle öyle bir söz yadım haklısın, genede hakaret etmemeliydim, sözümü geri alıyorum ama genede mal kelimesinin bir küfür olmadığına ve günlük yaşantımıza yerleşmiş son derece masum bir kelime olduğunu düşünüyorum, keşke insanlar Tribünde de küfür edeceğine mal dese, veya birbirlerine ana avrat söveceğine, o zaman belki de her şey daha farklı olurdu...
  • quote:

Ya tabiiki arkadaş anlamadan talihsiz bir yazı yazmış bende o anda o sözlerin verdiği sinirle öyle bir söz yadım haklısın, genede hakaret etmemeliydim, sözümü geri alıyorum ama genede mal kelimesinin bir küfür olmadığına ve günlük yaşantımıza yerleşmiş son derece masum bir kelime olduğunu düşünüyorum, keşke insanlar Tribünde de küfür edeceğine mal dese, veya birbirlerine ana avrat söveceğine, o zaman belki de her şey daha farklı olurdu...

ayrıca haklısın keşke mal kullanılsa tribün lerde falan ama burda mal olmza ya öyle ana avrat küfür edilen bir yer olsa mal iltifat sayılır ama forumda olmuyo neyse çok teşekkürler hassasiyetimi anladığın için(forumun o tribünlere dönüşmesini istemiyorum) bir de muzio'yu niye beğenmediğini yazar mısın

• muzio güzel alet, oled ekranı var , ses kalitesi fena değil ama radyosu çekmiyor, ve fiyatı da çok uygun değil... Şimdi eğer ben bu aleti alacaksam , kalitesi bence tartışılmaz olan Creative ve IRIVER!!!!! ın mp3 playerlarından bayağı bir ucuz olması gerek o nedenle ancak, bir alternatif olabilir... Mesela Creative in bir modeli var şu geniş ekranlı olan , o sadece usb den şarj oluyormuş, mesela uzun yolda, tatilde bilgisayarımdan uzak olduğum zamanlarda bu aleti kullanamadıktan sonra gider başka alet alırım, alternatih böyle bir şeydir, ürün çok kalitelidir ama şeklini beğenmezsin gider alternatifini alırsın... Ama fiyat performans açısından bakarsanız Minton ucuz bir alet ve çok kaliteli, iriver a parası yetmeyen birisi gidip Mintonu gönül rahatlığıyla alsın, yani Muzio radyodan kaybedio, bnm için radyo çok önemli, yani SX1 in radyosu eleştirilior forumda muzio dan çok daha iyi çekiyor, ki denemelerime göre muzio seyahat halindeyken kullanılmıyor, yürürken bile çekmiyor, ancak sabit kalacaksınız ayarlayacaksınız eski ev antenleri gibi yok daha neler...Ha bu arada bnm için radyo önemli değil diyen varsa gitsin muvo alsın yani 55+kdv 128 doları bedava, 256 sıda radyosunuz olanın baya ucuz yani 75+kdv falan zannedersem, arkadaş abd den 512mb radyolusunu 100 dolara almıştı, muzio 135+kdv falan yani, bilmiyorum muvoyla muzio arasında fark var bayağı..Hele şu yukarıdaki alet bence bayağı bir ezer muzio yu....
    Bir de alırken arkadaşlar sinyal/gürültü oranına dikkat ediniz, 90 idealdir, aşağısını almayınız...

• quote:

muzio güzel alet, oled ekranı var , ses kalitesi fena değil ama radyosu çekmiyor, ve fiyatı da çok uygun değil... Şimdi eğer ben bu aleti alacaksam , kalitesi bence tartışılmaz olan Creative ve IRIVER!!!!! ın mp3 playerlarından bayağı bir ucuz olması gerek o nedenle ancak, bir alternatif olabilir... Mesela Creative in bir modeli var şu geniş ekranlı olan , o sadece usb den şarj oluyormuş, mesela uzun yolda, tatilde bilgisayarımdan uzak olduğum zamanlarda bu aleti kullanamadıktan sonra gider başka alet alırım, alternatih böyle bir şeydir, ürün çok kalitelidir ama şeklini beğenmezsin gider alternatifini alırsın... Ama fiyat performans açısından bakarsanız Minton ucuz bir alet ve çok kaliteli, iriver a parası yetmeyen birisi gidip Mintonu gönül rahatlığıyla alsın, yani Muzio radyodan kaybedio, bnm için radyo çok önemli, yani SX1 in radyosu eleştirilior forumda muzio dan çok daha iyi çekiyor, ki denemelerime göre muzio seyahat halindeyken kullanılmıyor, yürürken bile çekmiyor, ancak sabit kalacaksınız ayarlayacaksınız eski ev antenleri gibi yok daha neler...Ha bu arada bnm için radyo önemli değil diyen varsa gitsin muvo alsın yani 55+kdv 128 doları bedava, 256 sıda radyosunuz olanın baya ucuz yani 75+kdv falan zannedersem, arkadaş abd den 512mb radyolusunu 100 dolara almıştı, muzio 135+kdv falan yani, bilmiyorum muvoyla muzio arasında fark var bayağı..Hele şu yukarıdaki alet bence bayağı bir ezer muzio yu....
    Bir de alırken arkadaşlar sinyal/gürültü oranına dikkat ediniz, 90 idealdir, aşağısını almayınız...

alternatif olayını ben anlamıştım ama neyse bu siyal gürültü olayını bilmiyodum bilgilendirdiğin için çok teşekkürler ayrıca değerlendirmen için de teşekkür ederim dikkate alıcam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.