Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sipariş ettiğim yerde yeşil-siyah Salcano Ng 650 olmadığı için farklı modellere bakıyorum şu an bütçeyi de biraz arttırabilirim belki.

Salcano Astro 212 Hd ile Sedona 711v yi kıyaslarsak hangisini almak daha mantıklı olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 13 Mayıs 2011; 11:44:19 >
  • 711
  • slm herkese öncelikle tam oarak nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum yanlışsa afbuyrun. benim çift amartisörlü antep malı zeplin dağ bisikletim var. yalnız benim sorunum şu bisikeltim şehir içinde tabir-i caizse bir türlü yağ gibi akıp gitmiyor galiba cantlarımda eğeri halbuki cantlar daha bir kaç aylık ne yapmam gerek iyi anlıyan birisi varsa bana yardım etsin lütfen zira bisiklet sürmeden vazgeçemiyorum
  • Bisikletin fotoğrafı var mı? Bisikletin akıcı olmamasının birkaç nedeni var; ağır olması, göbekleri ve lastikleridir.
  • izmirde sundudan baska konaktan gidin guzelbahceye dogru

doruk

parkur

motis

hermes

gibi bisikletçilerde var .. karsıyakada da var
  • mesajım bulunsun
  • Arkadaşlar hep Sedona Borla alma niyetim vardı ancak maddi sebeplerden ötürü erteliyordum. Bugün bir arkadaşın konusunu gördüm, Kron XC-250 almış. 450 liraya bunu mu alsam yoksa 610 liralık Borla'yı mı beklesem? Çok farkları var mı?
  • benide ekleyin istanbul üsküdar altunizade validebağ korusunda bisiklete binmyi çok seviom
  • quote:

Orijinalden alıntı: airmemoli

benide ekleyin istanbul üsküdar altunizade validebağ korusunda bisiklete binmyi çok seviom

Topiği açan arkadaşımız malesef eklemiyor kimseyi kendisine 4 kere pm atmama rağmen tınlamadı inş. bu yazımı görür
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bisiklet almayı düşünüyorum, bütçem maksimum 500 TL, 2.el kesinlikle düşünmüyorum. Kullanım amacım, akşamları 1-2 saat asfalt üzerinde binmek olacak, fakat evimin etrafındaki asfalt yollar çukurlu, tozlu, topraklı ve hafif rampalı. Haftasonları da, arabama bağlayıp sahil kenarında binmeyi düşünüyorum. Forumu bir güzel araştırdım, bütçeme uygun sizin tavsiyelerinizle aşağıdaki modelleri çıkardım, yeni önerilerinize de açığım.

Çok teşekkürler,

Sedona 701
    Salcano NG 650
    Bianchi Speed
    Salcano Astro 241 SV
    Salcano Astro 240 SRV
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

Arkadaşlar Merhaba,

Bisiklet almayı düşünüyorum, bütçem maksimum 500 TL, 2.el kesinlikle düşünmüyorum. Kullanım amacım, akşamları 1-2 saat asfalt üzerinde binmek olacak, fakat evimin etrafındaki asfalt yollar çukurlu, tozlu, topraklı ve hafif rampalı. Haftasonları da, arabama bağlayıp sahil kenarında binmeyi düşünüyorum. Forumu bir güzel araştırdım, bütçeme uygun sizin tavsiyelerinizle aşağıdaki modelleri çıkardım, yeni önerilerinize de açığım.

Çok teşekkürler,

Sedona 701
    Salcano NG 650
    Bianchi Speed
    Salcano Astro 241 SV
    Salcano Astro 240 SRV

Salcano Astro 240 SRV tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Arkadaşlar hep Sedona Borla alma niyetim vardı ancak maddi sebeplerden ötürü erteliyordum. Bugün bir arkadaşın konusunu gördüm, Kron XC-250 almış. 450 liraya bunu mu alsam yoksa 610 liralık Borla'yı mı beklesem? Çok farkları var mı?

aynen bende bu durumdayım sizce ne yapmalıyız?(kron xc-250 yerine sedona 701de olabilir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOR-MEN

quote:

Arkadaşlar hep Sedona Borla alma niyetim vardı ancak maddi sebeplerden ötürü erteliyordum. Bugün bir arkadaşın konusunu gördüm, Kron XC-250 almış. 450 liraya bunu mu alsam yoksa 610 liralık Borla'yı mı beklesem? Çok farkları var mı?

aynen bende bu durumdayım sizce ne yapmalıyız?(kron xc-250 yerine sedona 701de olabilir.)

Bisikleti kullanma amacınıza göre değişir.
  • beyler elimde 2011 model epicon maşa var.. sıfır kendi bisikletime dahi takmadım.. almak isteyen ozelden ulassın... 350tl civarından verecegim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

beyler elimde 2011 model epicon maşa var.. sıfır kendi bisikletime dahi takmadım.. almak isteyen ozelden ulassın... 350tl civarından verecegim...

v fren uyumlu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

quote:

Dediğim bisikletlerin kullanım amaçları ne sonuçta ikiside dağ bisikleti farkı ne__?

• quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

beyler elimde 2011 model epicon maşa var.. sıfır kendi bisikletime dahi takmadım.. almak isteyen ozelden ulassın... 350tl civarından verecegim...

v fren uyumlu mu

hem v fren hem de disk fren uyumludur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 19 Mayıs 2011; 10:22:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

v fren uyumlu mu

hem v fren hem de disk fren uyumludur

bi arkadaşıma bisikleti satacağım para biriktiriyor 1 aya kadar satabilirim rezerve edebilir misin ama sonra almaktan vazgeçebilir onu da söyleyeyim senin için 1 ay beklemek sorun değilse

• ürün zaten sahibinden.comda ve burada da 2.el ilanlarda duruyor imzamda linki de var .

almaktan vazgecebilecegin için urun satılana kadar sana rezerve edebilirim bir sureligine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

quote:

Dediğim bisikletlerin kullanım amaçları ne sonuçta ikiside dağ bisikleti farkı ne__?

Tofaş Şahin ile Toyota Corolla da bildiğin yol aracı. Sedona 701 Şahin, Sedona Borla Toyota gibidir.

Fiyat arttıkça kalite, dayanıklılık ve konfor artar.

Sedona Borla'nın vites takımı, kadrosu, amortisörü ve birkaç parçası daha Kron xc250 ve Sedona 701'den daha kaliteli.

Sedona Borla başlangıç için en çok tavsiye edilen bisiklettir ama illa Sedona alacaksan Sedona 711V'nin altını almamak gerek bence.

Fiyatlar tuzlu geldiyse Salcano'nun daha iyi donanımlı ve daha ucuz bisikletleri var. Onlarda kaliteli. Bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.