Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman market kampanyalarını takip edin ama bütçe artabiliyorsa artsın derim. O paraya ancak çelik kadrolu bir bisikelt alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Bütçeniz ne kadar? Nerde oturuyorsunuz? Yiba çarşısında E-bisiklet dışında performans bisiklet mağazası yoktur. Balgat'ta Güngörler, Oran'da Erdoğanlar, Yenimhalle'de Performans Bisiklet var. Buralara bakabilirsiniz.

Usta öğrenciyim hani bütçem fazla değil max 200diyebilirim bütçem için...

Vayy umut abi burda karşılaşmak ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

quote:

quote:

Bütçeniz ne kadar? Nerde oturuyorsunuz? Yiba çarşısında E-bisiklet dışında performans bisiklet mağazası yoktur. Balgat'ta Güngörler, Oran'da Erdoğanlar, Yenimhalle'de Performans Bisiklet var. Buralara bakabilirsiniz.

Usta öğrenciyim hani bütçem fazla değil max 200diyebilirim bütçem için...

Vayy umut abi burda karşılaşmak ne güzel

Sağol Erhan kardeşim...
  • Arkadaşlar Bisiklet için düşünürken tanıdığın hediyesi bisiklet aklıma geldi indim depoya baktım tekerler inik kir toz içinde gittim tekerlere bastırdım hava...
    Ordaki bisikletçi tekerler iyi dedi ama eve gelirken arka lastiğin indiğini gördüm kilom 105 ve lastikler eski...
    Bide yıkamacıda yıkattırdım

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )
    Nasıl Beyler
  • Arkadaşlar bianchi scorpion bisikletime xcm amasör olurmu
  • quote:

Arkadaşlar Bisiklet için düşünürken tanıdığın hediyesi bisiklet aklıma geldi indim depoya baktım tekerler inik kir toz içinde gittim tekerlere bastırdım hava...
    Ordaki bisikletçi tekerler iyi dedi ama eve gelirken arka lastiğin indiğini gördüm kilom 105 ve lastikler eski...
    Bide yıkamacıda yıkattırdım

Nasıl Beyler

Umut abi bisiklet güzelde modası eskide kaldı nese güle güle kullanman dileği ile
  • beyler ucuz yollu işe gidip gelmek icin bsiklet arıorum acaba varmıdır böle düsük bütceye

marka fark etmez götürsün getirsin performanstada pek gözüm yok pedal cevireyim yürüsün tamamdır.

bütcede 150 anca olabilir bir bisiklet icin bu bile cok
  • Mahalle bisikletçilerine bak, sahibinden.com'a bak.
  • Arkadaslar fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bi arkadasıma bisiklet alacağız ama karar veremedik . Whistle Miwok 1162D hidrolik disk fren , Whistle Miwok 1163 D Mekanik disk fren , Whistle Miwok 1164 D Mekanik disk fren , Sedona 711 D Hidrolik disk fren , Sedona 711 D Mekanik Disk fren modelleri arasında kararsız kaldık . Hidrolik disk mi günlük şehir kullanımına daha uygun olur yoksa mekanik disk mi ? Hangi fren tipi daha sorunsuzdur ? Whistle sedonaya göre daha pahalıya satılıyor ve nerdeyse tüm özellikleri de aynı .
  • Sorunsuzluk istiyorsa V frenli bir Sedona alsın, keyfne baksın. Mekanik disk fren en çok sorun çıkartan frenlerdir, alt seviye hidrolikler de az sorun çıkartmaz ve ağırdırlar. V fren hem basit, hem de ucuz olduğunda aynı fiyata daha üst donanımlı bir bisiklet alınabilir.
  • quote:

Sorunsuzluk istiyorsa V frenli bir Sedona alsın, keyfne baksın. Mekanik disk fren en çok sorun çıkartan frenlerdir, alt seviye hidrolikler de az sorun çıkartmaz ve ağırdırlar. V fren hem basit, hem de ucuz olduğunda aynı fiyata daha üst donanımlı bir bisiklet alınabilir.

bunu kendisine konu dışında açtığı konuda dedim ama disk frenler daha havalı göründüğü için alacakmış. o yüzden cevap vermeye bile değmez bence bu arkadaşa. adama dedim şehir içinde disk fren ağırlık yapmaktan başka bir şey yapmaz diye.

bu arada 16" sedonayı iyicene boyuma göre ayarladım, gayet güzel oldu. sorun yapmadı 16" olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 11 Nisan 2011; 20:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Sorunsuzluk istiyorsa V frenli bir Sedona alsın, keyfne baksın. Mekanik disk fren en çok sorun çıkartan frenlerdir, alt seviye hidrolikler de az sorun çıkartmaz ve ağırdırlar. V fren hem basit, hem de ucuz olduğunda aynı fiyata daha üst donanımlı bir bisiklet alınabilir.

bunu kendisine konu dışında açtığı konuda dedim ama disk frenler daha havalı göründüğü için alacakmış. o yüzden cevap vermeye bile değmez bence bu arkadaşa. adama dedim şehir içinde disk fren ağırlık yapmaktan başka bir şey yapmaz diye.

bu arada 16" sedonayı iyicene boyuma göre ayarladım, gayet güzel oldu. sorun yapmadı 16" olması

milletin bana cevap verip vermeyeceği kendilerini bağlar seni bağlamaz birader. ayrıca başkalarınında fikrini almak istedim sadece senin gibi bi aynştaynın fikriyle hareket etmek yerine o yüzden adam gibi cevap vermiyceksen hiç cevap verme daha iyi
  • iyi ki allah senin gibi gösterişçileri başımızdan eksik etmiyor. yoksa o bianchiler nasıl satılacaktı. disk fren hakkındaki yorumlar kişisel değil geneldir. disk frenler en iyisi olmadığı sürece v frenden daha kötüdür. ama v freninle "hava" atamazsın haklısın o konuda.
  • quote:

iyi ki allah senin gibi gösterişçileri başımızdan eksik etmiyor. yoksa o bianchiler nasıl satılacaktı. disk fren hakkındaki yorumlar kişisel değil geneldir. disk frenler en iyisi olmadığı sürece v frenden daha kötüdür. ama v freninle "hava" atamazsın haklısın o konuda.

Sonuçta bir türlü durmuyormu bisiklet ne gereği var tartışamanın herkesin kendi fikri

Zevkler ve renkler tartışılmazmış

Ama arkadaşımıza şunu diyim v fren al hiç gereği yok diskin
  • karda sürmiyecekseniz v fren kesiikle sorun çıkarmaz
  • iyi günler 350 tl ye kadar bütcem var bisiklet almak istiyorum önerebileceğiniz bir model var mı ?
    yurt - okul arası gidicem onun haricinde gezmek amacıyla alınacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterKill88 -- 13 Nisan 2011; 14:36:40 >
  • Merhaba
    Bendede Bianchi Aspid serisi var. Geçen yaz 10 yıl aradan sonra yeniledim bisikletimi. Far aldım, km göstergesi aldım. BU arada hepsini çinden çok ucuza aldım. Çokta memnunum. Gece yolculuklarınıda çıktım. Bu yaz bakalım neler yapacağız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Arkadaşlar bianchi scorpion bisikletime xcm amasör olurmu

Soruma yanıt verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

iyi günler 350 tl ye kadar bütcem var bisiklet almak istiyorum önerebileceğiniz bir model var mı ?

sana tavsiyem 100-150 tl daha biriktirip sedona borla alman olur. inan o 150 tl farkı kat kat alırsın :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

iyi günler 350 tl ye kadar bütcem var bisiklet almak istiyorum önerebileceğiniz bir model var mı ?

sana tavsiyem 100-150 tl daha biriktirip sedona borla alman olur. inan o 150 tl farkı kat kat alırsın :)

banada 200lirayi gecmeyen evden işe işten eve bisikltei önersene gamlı
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.