Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değiştirtebilirsin, benim şu anda kullandığım ritchey siyah elciklerden çok memnunum ister eldivenli ister eldivensiz olsun tutuşu çok rahat ve güzel.. kayıp çıkma problemi de yaşamadım hiç..
    quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

S.a arkadaşlar benim bisikletin gidonundaki tuttuğumuz plastikler kayıp çıkıyor ne yapmalıyım.
  • Evet Gençler Yeni Liste Yapıyoruz Herkez Tekrardan İmzasını Atsın .
  • Onr4249 listeye ekleyin lütfen.
  • Ekle mcfacia07-2010 bianchi scorpion gri
  • Ya arkadaşlar bir türlü elektronik km sayacı takamadım gitti bir tane almıştım oda hızı okumadı onuda ledli ışıkla değiştim.

--------------------------------
    Bana tavsiyede bulunan arkadaşım teşekkür ederim.
  • maxxis detanator 26x1.5 aranıyor acil.. olanlar iletişime gecsin hemen
  • yeşil bisiklete sordun mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

maxxis detanator 26x1.5 aranıyor acil.. olanlar iletişime gecsin hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

yeşil bisiklete sordun mu?
    quote:

internet sitesinde goremedim.. 2.elde olur lastiklerden elinde olan varsa satılık bekliyorum
  • internet sitesinde olmayabilir belki ama sen yine de git yahut ara bi sor derim bence... çünkü hem fiyatta güzellik yapıyorlar hem de ürünlerde yardımcı oluyorlar çok.. en olmadı sipariş ederler senin için =)
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

yeşil bisiklete sordun mu?
    quote:

internet sitesinde goremedim.. 2.elde olur lastiklerden elinde olan varsa satılık bekliyorum

• izmirdeyim ben yeşil bisklet bursada sanırım birde kargo ucreti oalcak ama bi arayıp sormak lazım bakalım çiftine ne lkadar dicekler ama ikinci el olsa ucuza alabilirdik
  • buda benim toplama tüm parçalar teker teker alıp biraz bisikletci biraz ben montajladım afyonda oturuyorum 16 mayıstaki bisiklet yarışmasında afyon içi 1. geldim

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

fotoğraftan farklı olarak ince uzun koltuk taktım bikaç değişiklik vs..

• yeşil bisiklet istanbulda anadolu yakasında bağdat caddesini kesen bir caddede hatta daha da belirleyici olmak gerekirse kadıköy bostancı dolmuşlarının geçtiği 2 güzergah arasında kalan bir caddede =)
    quote:

izmirdeyim ben yeşil bisklet bursada sanırım birde kargo ucreti oalcak ama bi arayıp sormak lazım bakalım çiftine ne lkadar dicekler ama ikinci el olsa ucuza alabilirdik
  • kadronun malzemesi alüminyum mu? bisiklet toplamda kaç kg çekiyor? vites takımınız ve dişlilerinizin markası modeli nedir?
    Orijinalden alıntı: tolga86

buda benim toplama tüm parçalar teker teker alıp biraz bisikletci biraz ben montajladım afyonda oturuyorum 16 mayıstaki bisiklet yarışmasında afyon içi 1. geldim

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

fotoğraftan farklı olarak ince uzun koltuk taktım bikaç değişiklik vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dt.Görkem -- 17 Ekim 2010; 15:13:10 >

• arka dişli 7 çark en küçük olan 11 dişli shimano. arka değiştirici shimano TZ. ön değiştirici ön cark ve vites değiştiricileri rico marka. toplamda 10kg civarı geliyor.
  • quote:

arka dişli 7 çark en küçük olan 11 dişli shimano. arka değiştirici shimano TZ. ön değiştirici ön cark ve vites değiştiricileri rico marka. toplamda 10kg civarı geliyor.

Hocam bu sonradan çevirme demi???
  • evt hocam kadro fln tüm parcalar teker teker sipariş edilip toplandı. yazın yarış bisikleti gibi ince lastik direksion ince koltuk fln.. kışın kalın teker düz direksiyon yaylı koltuk.. çok amaçlı kulanım
  • quote:

evt hocam kadro fln tüm parcalar teker teker sipariş edilip toplandı. yazın yarış bisikleti gibi ince lastik direksion ince koltuk fln.. kışın kalın teker düz direksiyon yaylı koltuk.. çok amaçlı kulanım

İyiymiş.Heral kendiniz toplıyabiliyorsunuz benim yanımda kimse olmazsa hayatta toplayamam
  • mekanikle uğraşmaya bayılırım bi ara 9.3hp ağaç kesme motoru bağlamıyı düşündüm eskiciden aldım ama cook iş... proce rafa kalktı şimdilik
  • quote:

mekanikle uğraşmaya bayılırım bi ara 9.3hp ağaç kesme motoru bağlamıyı düşündüm eskiciden aldım ama cook iş... proce rafa kalktı şimdilik

Hiç motor takmaya uğraşma abi değmez
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.