|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )
3433 Cevap218475 Görüntüleme41 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     11 [13] 15 16 17 18 19 20      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4302 Mesaj
13 Mayıs 2010; 18:12:58 

Benide ekle

Bisikletim BİANCHİ WAP 21 VİTES 26 KADRAN ÖN AMORTİSÖRLÜ

Ekteki dosya (1)

1429 Mesaj
17 Mayıs 2010; 15:08:47 

1 ay sonra Bianchi Scorpion ile aranızdayım

2012 Kanuni Breton
2011 Model Toyota Corolla D-4D Comfort Extra

937 Mesaj
20 Mayıs 2010; 20:51:56 

benide yazabilrsin 2009 model sedona borla'm var siyah

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶٩(×̯×)۶
Milyonlarca Sperm Arasından Birinci Geldik Yaşadığımız Hayata Bak...

1429 Mesaj
24 Mayıs 2010; 15:25:24 

Ve sonunda aldım 2010 model Bianchi Scorpion ve Bianchi Rocco.Resimler birazdan

2012 Kanuni Breton

1199 Mesaj
24 Mayıs 2010; 21:01:33 

http://www.hepsiburada....129&categoryId=27012996

arkadaşlar bu nasıl bisiklet ? değer mi, yoksa başıma masraf açar mı?

1429 Mesaj
25 Mayıs 2010; 14:21:45 

Ve sonunda resimler

2012 Kanuni Breton

1429 Mesaj
25 Mayıs 2010; 14:26:17 

quote:

Orijinalden alıntı: El Chivo

http://www.hepsiburada....129&categoryId=27012996

arkadaşlar bu nasıl bisiklet ? değer mi, yoksa başıma masraf açar mı?

Hocam onu boşu boşuna alma en az 300 400 tl lik bisikletlere bak.

2012 Kanuni Breton

1073 Mesaj
25 Mayıs 2010; 23:22:45 

Bir kişi daha ekleyelim : ))

Decathlon Rockrider 5.2 kullanıcısı

1607 Mesaj
26 Mayıs 2010; 19:04:47 

Yaklaşık 110 km lik yeni bir rota çizdim gelmek isteyen İzmirli arkadaşlar olursa katılabilirler.

Rota gaziemir sığacık arasında gidiş geliş yaklaşık 110 km ancak benim tahminim eve gelmemizle 120 km yi bulur.Ben daha önce 102 km lik yol yapmıştım bir gün içerisinde şimdi hadef 120 km.

Tempo çok hızlı olmaz ancak çok yavaşta olmaz ortalama 19-20 km hızımız olur.Daha yavaş olursa yol bitmez.

Gelmek isteyen İzmirli arkadaş var mı acaba?

Kuş gibi uçmaksa özgür olmak , biz ruhumuzu kuş yapar yine uçarız....
İstikbal Göklerdedir Göklerdeki Hava Aracı Senin Elinde....

1028 Mesaj
27 Mayıs 2010; 3:01:37 

hepinize mrb arkadaşlar...

biraz eski olan ama kalitesinden ödün vermeyen eski kasa bisan mountain cat yarım kadro(kız bisiklet modeli)

bisikletime shimano marka sağlam özellikle arka vites attırıcı ve

vites kolları olmak üzere çalışır kullanılmış yada kullanılmamış

parça yada takım aranmaktadır...kaliteli fren takımlarınızada alıcı olabilirim

uygun fiyatlı ve güvenilir arkadaşlarımdan temin etmek isterim ...

tekliflerinizi bekliyorum ...

attırıcı modelini bilmemekle birlikte bisikletin resmini yayınlıyorum fikir verebilir umarım...

gerçek shimano olması tercih sebebimdir 1.vitesten vites kolu yüzünden aşağılara düşme oluyor 2-3-4 viteslere
parmağımda nasır oluştu orjinalleri kırmızı daireli shimano vites kulları ve attırıcılarıydı...
beni bu dertten kurtaracak sistemlere ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum ...

Ekteki dosya (1)

34 Mesaj
27 Mayıs 2010; 10:54:19 

Arkadaşlar merhaba acil bisiklet (markası) tavsiyenize ihtiyacım var... evden işe işten eve gidiş gelişlerde kullacanacağım düz bir yol. dağ bisikleti istiyorum..bütçem en fazla 250 tl ... 109 kilo civarındayım:) amartisör önemli değil benim için sağlamlık önemli bu hafta sonu saraçhanedeki bisikletçilere bakmayı düşünüyorum... ne tavsiye edersiniz ist da başka nereye bakabilirİm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarizmamm -- 27 Mayıs 2010; 11:08:08 >

1429 Mesaj
27 Mayıs 2010; 13:45:24 

quote:

Orijinalden alıntı: quarizmamm

Arkadaşlar merhaba acil bisiklet (markası) tavsiyenize ihtiyacım var... evden işe işten eve gidiş gelişlerde kullacanacağım düz bir yol. dağ bisikleti istiyorum..bütçem en fazla 250 tl ... 109 kilo civarındayım:) amartisör önemli değil benim için sağlamlık önemli bu hafta sonu saraçhanedeki bisikletçilere bakmayı düşünüyorum... ne tavsiye edersiniz ist da başka nereye bakabilirİm

Hocam 200-250 tl liklere bakma çünkü pek sağlam olmuyorlar bütçeni 300 tl ye çıkarabilirsen Bianchi Scorpion al.Ben şuanda çok mennunum.

2012 Kanuni Breton

1607 Mesaj
29 Mayıs 2010; 14:33:15 

Hala gelmek isteyen dh lı yokmu?Sabah gidip akşam dönecez.Mesafe 120> olacak.Varmı gelmek İsteyen İzmir'li dh üyesi , bisiklet sahibi . sporu ve doğayı seven?

1028 Mesaj
29 Mayıs 2010; 19:09:43 

valla bisikletimde pek uygun değil ama göze alabilsem ben aydın merkezden ortalama

70 km kuşadası-davutlar güzelçamlıya gidicem ama cesaret edemiyorum ...yokuş çok falan...

gidilmez değil ama 120 km aydın otobandan izmirin içi demek :D

ki otoban düz sayılır ...

aydın izmir saatte 15 km hız yapabilirsen 8 saat oda hiç durmadan mümkün değil ...
120 km günübirlik için hiç durmassan kıtı kıtına uygun bi değer bence ...

her baba yiğidin harcı değildir gibime geldi .. :D

1429 Mesaj
30 Mayıs 2010; 11:41:17 

quote:

Orijinalden alıntı: utopiautopia

valla bisikletimde pek uygun değil ama göze alabilsem ben aydın merkezden ortalama

70 km kuşadası-davutlar güzelçamlıya gidicem ama cesaret edemiyorum ...yokuş çok falan...

gidilmez değil ama 120 km aydın otobandan izmirin içi demek :D

ki otoban düz sayılır ...

aydın izmir saatte 15 km hız yapabilirsen 8 saat oda hiç durmadan mümkün değil ...
120 km günübirlik için hiç durmassan kıtı kıtına uygun bi değer bence ...

her baba yiğidin harcı değildir gibime geldi .. :D

Valla izmirde olsam gelirdim çünkü izmirde ben gaziemirde oluyorum ama yine çok bea yemez bir tarafım

2012 Kanuni Breton

1607 Mesaj
30 Mayıs 2010; 14:02:10 

utopiautopia>>>70 km birşey değil bence her çıkışımda en az 30 km yol yapıyorum mesela dün 42 km yol yaptım.Genelde haftada 4 gün çıkıyorum bazen 5 oluyor bazen 3 ama ortalamam 4 gündür.

Daha önce de Ürkmez-Gaziemir yapmıştım onda 102 km yol yaptım onda 90 planlıyordum ama uydudan ölçtüğümden 2 km fazla çıktı.46 km yolu 2.5 saatte gitmiştik.Dönüşümüz 3 saat sürdü dönerken bir kere su almak için bir kerede kırmızı ışığa takıldığımız için durduk onun dışı hep hareket halindeyiz.

Gelelim planladığım tura;Planlarıma göre herşey dahil 120 km yol yapacağımızı planlıyorum.Ortalama 20 kmyi tutturursam (ki zaten benim ortalamam bu) toplamda 6 saat eder.2 saatte tolerans eklersek (2 saat fazla bile) 8 saat pedal çevireceğiz demektir.(Taş çatlasa 7 saat)Sabah 8 de çıkış yaparsam 11 gibi orada olurum.Akşam 15:30-16:00 gibide dönüşe başlarsam akşam 20:00 gibi duşta olurum.(Köpekleri hesaba katmadım bazen peşimize takılıyorlar sayelerinde sürede kısalmalar oluyor.)

Merak edenler için güzergahıda ekliyorum.>>>> http://www.mapmyride.co...zmir/261127488073613030

Bu yolun 36 km kadarını önceden Ürkmeze giderken katedmiştim.

mcfacia07>>>Yukarıda eklediğin bisiklet fotosu gaziemir de mi çekildi?

1429 Mesaj
30 Mayıs 2010; 14:08:53 

AntaLyada çektim.Demek istediğim izmire geldiğimde gaziemirde dayımın evi var evka-7 de orda kalıyorum.Orda olsaydım belki yanına gelir sürerdik beraber.Ama yemezdim o kadar yolu.

2012 Kanuni Breton

1607 Mesaj
30 Mayıs 2010; 16:41:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

AntaLyada çektim.Demek istediğim izmire geldiğimde gaziemirde dayımın evi var evka-7 de orda kalıyorum.Orda olsaydım belki yanına gelir sürerdik beraber.Ama yemezdim o kadar yolu.

Anlaşıldı şimdi.

BAşlarda bende 30 km falan gidebiliyordum ancak şimdi en az 30 gidiyorum artık kısa mesafe tat vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 31 Mayıs 2010; 14:40:04 >

1429 Mesaj
30 Mayıs 2010; 22:32:40 

quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

quote:

Anlaşoldı şimdi.

BAşlarda bende 30 km falan gidebiliyordum ancak şimdi en az 30 gidiyorum artık kısa mesafe tat vermiyor.

Hocam ben bugün senden biraz gaz aldımda 40 km gittim güneşin altında birde gezdiğim yerleri saymıyorum.Sen nasıl sürüyorsun 120 km yi ya.Valla imanım kurudu Resimleri boş bir zamanımda atarım

2012 Kanuni Breton

1607 Mesaj
31 Mayıs 2010; 14:51:06 

mcfacia07>>>Ben bayaıdır sporla uğraşıyardum.Yüzme sporuyla bayağı uzun süreler ilgilendim oradan gelen bi kondusyon vardı.Yüzmeyi bırakınca(bırakmaz olaydım aahh aaahh) kondüsyonumu kaybetmemek için birşeylerle uğrraşmam gerekiyordu bende bisiklete yöneldim.

Aslında 100 küsür km bende yapmıyorum sabah erken çıkıp akşam üstü(öğleden sonra) dönüş yapıyorum.Güneş altında gitmek insanın bütün gücünü alıyor dikkat v.s kalmıyor.Birde amele yanığı oluyorsunuz.O yüzden öğlen en geç 12:00 a kadar akşamüstüde 16:00 dan sonra yola çıkıyorum.Bu tura çıktığım zamanlar için geçerli.Normal zamanlarda 18:00 dan önce cıkmıyorum.

İzmirde cehennem sıcağı var evde dahi kendimden geçmeme yetiyor.

Eğer kondüsyonunuz yoksa yavaş yavaş zorluk derecesini artırarak bu işe başlayın aksi halde istenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Birde güneş altında sürmeyin çok sıkıcı olur.

Son tavsiyem de tura çıkmadan önce gideceğiniz güzergahı benim gibi çizin eğimi v.s u sayede görürsünüz kaçıncı km de ne kadar eğim var , tırmanışın uzunluğu ,yolun uzunluğunu önceden görüp gidip gidemeyeceğinizi anlayabilirsiniz.En önemlisi bu çizdiğiniz olu bir yakınınızla paylaşın başınıza bir iş gelirse size ulaşılması normal bir aramaya göre çok ama çok daha çabuk olur.

1429 Mesaj
31 Mayıs 2010; 15:30:35 

quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

mcfacia07>>>Ben bayaıdır sporla uğraşıyardum.Yüzme sporuyla bayağı uzun süreler ilgilendim oradan gelen bi kondusyon vardı.Yüzmeyi bırakınca(bırakmaz olaydım aahh aaahh) kondüsyonumu kaybetmemek için birşeylerle uğrraşmam gerekiyordu bende bisiklete yöneldim.

Aslında 100 küsür km bende yapmıyorum sabah erken çıkıp akşam üstü(öğleden sonra) dönüş yapıyorum.Güneş altında gitmek insanın bütün gücünü alıyor dikkat v.s kalmıyor.Birde amele yanığı oluyorsunuz.O yüzden öğlen en geç 12:00 a kadar akşamüstüde 16:00 dan sonra yola çıkıyorum.Bu tura çıktığım zamanlar için geçerli.Normal zamanlarda 18:00 dan önce cıkmıyorum.

İzmirde cehennem sıcağı var evde dahi kendimden geçmeme yetiyor.

Eğer kondüsyonunuz yoksa yavaş yavaş zorluk derecesini artırarak bu işe başlayın aksi halde istenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Birde güneş altında sürmeyin çok sıkıcı olur.

Son tavsiyem de tura çıkmadan önce gideceğiniz güzergahı benim gibi çizin eğimi v.s u sayede görürsünüz kaçıncı km de ne kadar eğim var , tırmanışın uzunluğu ,yolun uzunluğunu önceden görüp gidip gidemeyeceğinizi anlayabilirsiniz.En önemlisi bu çizdiğiniz olu bir yakınınızla paylaşın başınıza bir iş gelirse size ulaşılması normal bir aramaya göre çok ama çok daha çabuk olur.

AnLadım.Bu arada adım erhan seni faceye ekledim.

2012 Kanuni Breton

8167 Mesaj
1 Haziran 2010; 8:14:45 

Amele yanıkları büyük bir sorun. Şu anda ayak bileklerimden diz kapaklarıma ve el bileklerimden pazılarıma kadar olan derim daha koyu. Ayrıca kolumdaki nabız saati ve kaskın kayışı da iz bıraktı.

"Bisiklet bedava, bedava ya! Niye benzine para vereyim ki!"

1607 Mesaj
1 Haziran 2010; 17:57:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Amele yanıkları büyük bir sorun. Şu anda ayak bileklerimden diz kapaklarıma ve el bileklerimden pazılarıma kadar olan derim daha koyu. Ayrıca kolumdaki nabız saati ve kaskın kayışı da iz bıraktı.

Aynı durumdaydım.Özellikle kaskın izi sinir bozunu oldu neyseki 2 haftada geçti.abi iki hafta boyunca görenler ''bu ne? , nasıl oldu?'' gibi soruları sorarak beni çıldırttılar.Onun dışında kolumdaki ve bacaklarımdaki yanıklar duruyor.

Yeni bir kask almayı planlıyorum şöyle 40-50 tl lik önereceğiniz güzel bir model var mı?(50 tl nin biraz daha yukarısı olabilir.)

1429 Mesaj
1 Haziran 2010; 18:20:53 

Abi kask önemLi mi??

2012 Kanuni Breton

1607 Mesaj
1 Haziran 2010; 19:53:10 

quote:

Abi kask önemLi mi??

Kesinlikle önemli.Dışarıdan bakıldığında komik ,gereksiz,gösteriş için gözüksede biz emniyetimiz için takıyoruz kaskları sende en kısa sürede edinsen bir tane çok iyi olur.

Ne zaman nerede başına ne iş geleceği belli olmuyor bisiklet üzerindeyken.

İki ay önce aslında biraz dikkatsizliğimin de etkisiyle düştüm.Aslında düşmek de denilmez.Arkadan gelen otobüsün baskısı yüzünden sağa doğru hızlı dönünce ve kafamda biraz yoğun olunda ön tekerim kaydı ve yere yapıştım. Bir kaç metre sürüklendim.Kafamıdayere vurdum hafiftenancak kaskım ve eldivenlerm sayesinde hiçbirşey olmadan üzerimdeki tozu çırpıp yoluma devam ettim.

Hatta etraftan bir kaç kişi kafamı vurduğumu gördüler koşup geldiler birşey varmı diye ama neyseki kask vardıda birşey olmadan devam ettim.Eğer kask ve eldiven olmasaydı durum daha farklı olacaktı.

Kasklı v.s görünce insanlar bazen gülüyor bazen alkışlıyor.İlginç şeylerle karşılaşıyorum.En önemlisi trafikte daha dikkatli oluyor sürücüler; ancak yinede onların dikkati yeterli seviyede değil.Bazen kırmızı ışıkta durunca arkadan korna çalan oluyor , laf atan oluyor , iki kere de küfür eden oldu.

Birde işin kaza durumu var.Eğer olurda (ki olmasını kimse istemez ve umarım olmaz) sürücünün biri gelip bana çarparsa onun savunacak pek birşeyi kalmaz benim kaskım , eldivenim , arkada fosforum , pilli lambam..her türlü önlemim kurallarada uyuyorum(arabayla nasıl gidiyorsak öyle gidiyorum biskletin de kuralları vardır okulda anlatılır) dolayısıyla başıma bir halt gelirse tüm sorumluluk sürücülere kalıyor.

Anlayacağınız benim değil birazda sürücülerin benden korkması lazım.Haklarımı ararım ona göre olurda bir bisikletliye çarpacak sürücü varsa benden uzak dursun.

1429 Mesaj
1 Haziran 2010; 20:47:08 

Kask çok sıkıyor bunaltıyor antalya sıcağında ama dediğn doğru dün bir apaçi bana çarpıyordu az kalsın bide üstüne sövüyor ben normal bir şekilde gideyim o sövsün

2012 Kanuni Breton

8167 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:14:30 

Saçınız uzun değilse kask sıkmaz, bunlatmaz. Bisiklet kasklarındaki delikler diğer birçok kaska göre başın daha fazla hava almasını sağlar.

Kaskın düşmeden önce de birçok olumlu etkisi vardır. Kasklı bisikletli gören bir sürücü öncelikle size saygı duyuyor ve mümkün olduğunca sizden uzaktan geçiyor. Kask takmadığınızda da pideci çırağı gibi üzerinize süren de olur, yoldan gittiğinizde "Burdan gidilir mi ..." diye küfreden de. Siz siz olun, kask, eldiven ve gözlük olmadna bisiklete binmeyin.

Kask olarak Sedona'nınkiler iş görür ama kaliteli bir kask için Limar tek önerim. Model de bütçeyle alakalı ama bütçeyi 100 TL'nin altında tutmamakta fayda var. 150 TL'nin üzeri de biraz gereksiz oluyor.

1429 Mesaj
2 Haziran 2010; 9:39:20 

quote:

Saçınız uzun değilse kask sıkmaz, bunlatmaz. Bisiklet kasklarındaki delikler diğer birçok kaska göre başın daha fazla hava almasını sağlar.

Kaskın düşmeden önce de birçok olumlu etkisi vardır. Kasklı bisikletli gören bir sürücü öncelikle size saygı duyuyor ve mümkün olduğunca sizden uzaktan geçiyor. Kask takmadığınızda da pideci çırağı gibi üzerinize süren de olur, yoldan gittiğinizde "Burdan gidilir mi ..." diye küfreden de. Siz siz olun, kask, eldiven ve gözlük olmadna bisiklete binmeyin.

Kask olarak Sedona'nınkiler iş görür ama kaliteli bir kask için Limar tek önerim. Model de bütçeyle alakalı ama bütçeyi 100 TL'nin altında tutmamakta fayda var. 150 TL'nin üzeri de biraz gereksiz oluyor.

İlk fırsat alayım hepsini o zaman.Malum öğrenciyiz Bide size bir sorum olacak sanki pedal bana sert geliyor vites düşükten yükseltmeme rağmen.Yani fazla hız yapamıyorum gibi geliyor.Kendimi geliştirmem için ne yapmalıyım

2012 Kanuni Breton

1429 Mesaj
7 Haziran 2010; 17:13:07 

Yakında yeni resimler geliyor.Bisiklet ehakkını verdi maşallah çok mennunum

2012 Kanuni Breton

7624 Mesaj
7 Haziran 2010; 19:27:18 

quote:

arkadaşım ilk önce hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
ancak almadan önce keşke araştırsaydın.bianchi bence en adi bisikletleri yapan şirketlerden.özellikle son modellerinde kaliteyi dibe indirdiler.

ayrıca çift amortisörlü olması da çok yanlış bir seçim hem boşuna ağırlık yapar hem de gücünü boşuna harcarsın.

ayrıca resimlere de bakıyorum en az 17-18 kilo çeker o bisiklet ki çok fazla .

eski bianchilerde rahat bir şekilde uzun yola da çıkıyordun ancak yeniler uzun yola da dayanmıyor,geçen yaz komşunun bisikleti aldım yeni bianchilerden gıcır gıcır bisiklet kullanmaktan paramparça oldu.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1429 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

arkadaşım ilk önce hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
ancak almadan önce keşke araştırsaydın.bianchi bence en adi bisikletleri yapan şirketlerden.özellikle son modellerinde kaliteyi dibe indirdiler.

ayrıca çift amortisörlü olması da çok yanlış bir seçim hem boşuna ağırlık yapar hem de gücünü boşuna harcarsın.

ayrıca resimlere de bakıyorum en az 17-18 kilo çeker o bisiklet ki çok fazla .

eski bianchilerde rahat bir şekilde uzun yola da çıkıyordun ancak yeniler uzun yola da dayanmıyor,geçen yaz komşunun bisikleti aldım yeni bianchilerden gıcır gıcır bisiklet kullanmaktan paramparça oldu.

Yok abi bu iyi 13 kilo filan hergün 4 kata kadar indirip çıkarıyorum yakında bisikleti koyacak yer yapacam yakında araştırdım alırken aklımda salcanonun bir modeli vardı başka hiç bir bisikleti beğenmedim ikisi arasında kaldım bunu aldım hem fiyatıda ucuzdu amortisör konusuna gelince orta amortisor aldığımda sertti milim oynamıyordu bende ellemedim sadece biraz gevşettim çok iyi oldu max 50 km ye çıktım şehir dışına sürdüm 2 3 kez süper

2012 Kanuni Breton

380 Mesaj
12 Haziran 2010; 20:36:04 

arkadaşlar aşağıda ikinci el bölümünde ilanını da açtığım 2010 model beyaz renk 20" kadro sedona borla'mı satıyorum. 1 aylık 4-5 defa kullanılmış sıfır ayarınca bir bisiklettir. etrafınıza duyurabilirseniz sevinirim acil olduğundan yanında orijinal kaliteli aksesuarları ile birlikte piyasa fiyatının altına satacağım. sıfır alacaklar için çok güzel fırsat. faturalı garantilidir.

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#40407504

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce Erdoğanlar Bisiklet'den aldığım Faturalı garantili henüz 30 gün bakımı yapılmamış, ilk bakımları ve kurulumu yetkili serviste yapılmış 2010 Borlamı özel nedenlerden dolayı satmaya karar verdim toplamda 5 defa binilmemiştir. Sıfırı ile kesinlikle bir fark yok. aldığımda kurulumdan sonra sürekli evde olduğundan kesinlikle çizik falan yok.

yanında yani üzerinde takılı çok şık bir suluk kafesi ve kaliteli park ayağı ile XL silikonlu yine kaliteli bisiklet eldiveni ile fiyatı pazarlıklı 510 TL pazarlıksız 500 TL dir.

takas 1 tb üzeri dahili veya harici hdd+para şeklinde olabilir.

İstanbul içi halkalı atakent de elden teslim edebilirim.

sıfır almanızla benim borlayı almanız arasında tek fark ekstra aksesuarlar ve düşük fiyat olacaktır. aksesuarlar hariç satmıyorum.

selamlar.

Kadro : 6061 Alu
Maşa : Suntour XCM
Furş : Neco CC142
Gidon : Amoeba HBM-310-1
Boğaz : Amoeba STM-311
Sele Borusu : Amoeba SPD-330 31.6
Sele : Sportourer
Elcik : Velo G-298
Vites Kolu : Shimano STEF51
Ön Vites : Shimano 191
Arka Vites : Shimano Altus
Aynakol : Suntour XCT
Pedal : Vellgo LU-935
Ruble : Shimano TZ37 Mega
Zincir : KMC Z-51
Fren Kolu : Shimano
Fren : Tektro
Jant : Alex DC-19
Ön Hazne : TW Alu
Arka Hazne : TW Alu
Jant Teli : Siyah
Lastik : CST
İç Lastik : CST
AĞIRLIK:13.2

"hep denedin. hep yenildin. olsun. yine dene. yine yenil. daha iyi yenil." SB

380 Mesaj
12 Haziran 2010; 20:44:33 

bisikletforum da da ilan açmak istedim ama 50 mesaj sınırı olduğundan açamadım ordan bir arkadaş yardımcı olursa da çok sevinirim.

8167 Mesaj
13 Haziran 2010; 8:41:05 

Sahibinden.com'u kullanın. Bisikletforumu Delta Bisiklet aldıktan sonra kalitesi ve foruma giren kullanıcı sayısı düştü ve o kullanıcılardan birisi de benim. Getirilen saçma sapan kısıtlama ve yasaklamalar forumun böyle olmasına neden oldu.

380 Mesaj
13 Haziran 2010; 21:59:20 

eyvallah sağolasın evet bu kısıtlamayı ben de anlamadım sanırım moderasyon zayıf açılan ilana anlık müdehale edemiyorlar bu bu yüzden bu tedbiri almışlar ama pratikte internet kullanıcısını uzaklaştıran bir uygulama forum felsefesinin interaktifliğine ters bence. neyse sahibinden i işyerinden açamadığımdan orda ilan verememiştim forumdan bir arkadaş ilgileniyor o almazsa vericem sahibinden e ama çok soran var umarım şu ara alacak birine denk gelir sıfıra boşuna o kadar para vermez.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Haziran 2010; 23:48:23 

S.a 200 tl ye kadar amortisörlü dağ bisikleti alıcam ama ne marka nasıl bişey pek bilgim yok önde disk fren olursa iyi olur yardımcı olursanız sevinirim ( 0 olucak )

88 Mesaj
15 Haziran 2010; 23:12:02 

"kut" arkadaşımızın satmış olduğu Sedona Borla'yı almış bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ediyorum, yakın ilgi ve alakasından dolayı. Artık yeni bisikletimle Pendik-Bostancı sahilinde beni de görebilirsiniz arkadaşlar.

Gigabyte P35-DS3R / Intel E8200 / HIS HD4850 ICEQ4 / Kingston HyperX 2x1Gb 1066Mhz / Creative X-Fi XtremeGamer / 2x Seagate 7200.10 250 Gb (Raid0) / Samsung 932GW / Logitech X540 / MGE Nova AVR600 UPS / ArcticCooling Freezer Pro

96 Mesaj
18 Haziran 2010; 23:09:00 

Arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim..Konu linki aşağıdadır..
http://forum.donanimhaber.com/m_40604408/tm.htm

FUJİ BİKE..

SEN SEN OL AMA ÖNCE ADAM OL!

96 Mesaj
23 Haziran 2010; 0:49:01 

Herkese Selamlar..

Kuru vaziyette fabrika çıkış haliyle bikemi sizinle paylaşıyorum, yakında modifiye ve mutasyonlara uğriycaktır.Gelişmiş halini yakında resimlerle sizlere sunarım şimdilik orjinal halini görelim..

Ön çamurluğu henüz montajlamadım o nedenle sırf görüntü olsun diye alttan destekleyerek koydum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbad-boyx -- 23 Haziran 2010; 1:08:29 >

96 Mesaj
23 Haziran 2010; 22:25:06 

Benide ekleyin..

Kaldırım çukur fark etmiyor, düz yol gibi kaldırımdan yüksek rampalardan uçuyorum.. yakında video paylaşırım..
Kazasız günler dilerimm..

805 Mesaj
28 Haziran 2010; 13:04:52 

Yeni arazi kelebeğim, Cannondale Flash Şu ana kadar ki güncellemeler ile 9,6kg da, ama yeni parçaları elime ulaştıkça sürüşe hazır şekilde 8,4kg a inecek

En can alıcı ekipman, Hope Pro2 göbekler ve No Tubes ZTR355 jantlar, tabi ki DT swiss Teller ile...

Buda daha öncede burada paylaştığım Cannondale Caad9 un evrimini tamamlamış hali. Dura Ace set, WCS jant seti, 3T ekipmanlar vs. ile tamamen sürüşe hazır 7,1kg

Selle San Marco Regale Carbon FX

"Diğerleri otomobillerini satabilmek için yarışır.Biz ise yarışabilmek için otomobil satarız..."
Enzo Ferrari

7624 Mesaj
28 Haziran 2010; 13:16:30 

quote:

Orijinalden alıntı: RedStar

Yeni arazi kelebeğim, Cannondale Flash Şu ana kadar ki güncellemeler ile 9,6kg da, ama yeni parçaları elime ulaştıkça sürüşe hazır şekilde 8,4kg a inecek

En can alıcı ekipman, Hope Pro2 göbekler ve No Tubes ZTR355 jantlar, tabi ki DT swiss Teller ile...

Buda daha öncede burada paylaştığım Cannondale Caad9 un evrimini tamamlamış hali. Dura Ace set, WCS jant seti, 3T ekipmanlar vs. ile tamamen sürüşe hazır 7,1kg

Selle San Marco Regale Carbon FX

Çok şanslısın özellikle o gri connadale ye sahip olmak isterdim.çok kıskandım seni
o caad 9 ne kadar etti toplamda ? alacağımdan değil merak ettim sadece.

mcfacia07 :o bisiklet mümkün değil 13 kilo falan.ama genede sen mutluysan önemli olan o.iyi günlerde kullan.

sedona borlayı alan arkadaşa da haıyırlı olsun iyi fiyat iyi bisiklet.

bir de bisikletforum dışında tavsiye edeceğiniz bir site var mı ? pek sevmedim nedense son girdiğimde o siteye.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

805 Mesaj
28 Haziran 2010; 13:39:20 

quote:

Çok şanslısın özellikle o gri connadale ye sahip olmak isterdim.çok kıskandım seni
o caad 9 ne kadar etti toplamda ? alacağımdan değil merak ettim sadece.

mcfacia07 :o bisiklet mümkün değil 13 kilo falan.ama genede sen mutluysan önemli olan o.iyi günlerde kullan.

sedona borlayı alan arkadaşa da haıyırlı olsun iyi fiyat iyi bisiklet.

bir de bisikletforum dışında tavsiye edeceğiniz bir site var mı ? pek sevmedim nedense son girdiğimde o siteye.

Teşekür ederim, fiyatının ne tuttuğunu söylemesem daha iyi, bisikletle başka araçları abudik gubudik mantıklarla kıyaslayıp yorum yapan insanlarla arada anlamsız polemikler açmak istemiyorum

Benimde hayalimde kıskandığım ne bisikletler var emin ol ( Ör. bir Süper Record donanımlı Colnago EPS ) ama zamanla herşey olur, bundan 17-18 yıl öncesinde 14-15 kiloluk su borusundan bisikletlere biner onlarla antrenman yapardık, böle şeyleride anca fotoğraflarda görürdük

Bisikletforum özellikle son dönemlerde nitelikli çok üyesini küstürdü. Tanıdığım pek çok amatör yada profesyonel sporcu arkadaşım veya ayabeylerim forumu terk ettiler, hesaplarını kendi istekleri ile kapattılar (ki biri benim) veya anlamsız hazımsızlıklar yüzünden banlandılar. Yönetim bazındaki seviyesizlik ve hazımsızlık diz boyu ve tamamen profesyonellikten uzak bir hiyerarşik düzen var. Belli konuları tartışırken kesinlikle başka adreslere link veremiyorsunuz, reklam veren satıcılar dışında firmaların ismini ağzınıza alamıyorsunuz ve yönetici adındaki eziklerin istekleri dışında özgür ifade sergileyemiyorsunuz. Bunlardan birini yaparsanız ya ceza alırsınız, ya banlanırsınız...

Bisikletforum yerine Pedalsesi veya Cyclingtr forumunu önerebilirim.

"Diğerleri otomobillerini satabilmek için yarışır.Biz ise yarışabilmek için otomobil satarız..."
Enzo Ferrari

7624 Mesaj
28 Haziran 2010; 13:53:17 

yazık para kazanacağım diye Türkiyenin en iyi bisiklet sitesini kaybetmişiz desenize :)

ben de anlamıyorum bisikletle başka şeyleri kıyaslayanları.adam geliyor ohhoo ben o paraya motor alırdım.ulan saksı kafalı arkadaşım bisiklet ile motor aynı şey mi ? 300 tl ye de motor bulurum sana 30 000 dolara da .ve o insanlar motorsikletin 30 000 dolar olmasına kafayı takmazlar,çünkü onlara göre 30 000 dolarlık motorlu bir araç candır,kurbandır,güzeldir.

bisiklete ve bisiketlilere karşı bu önyargı halkın cahilliğinden geliyor malesef.sanıyorlar ki herkes bisikleti onlar gibi bakkala kadar gidip gelmek için kullanıyorlar.

o bisikleti iyi günlerde kullanman dileği ve daha da iyilerine sahip olman dileği ile.

bir de sorum olacaktı,ben de bu zamanlar bisiklet bakıyorum.

şu wihistle bisikletler ilgimi çekiyor son zamanlarda.sizce aşağıdaki bağlantıdaki bisiklet nasıl ?
http://www.sedabisiklet...stle-miwok-1052-d.html/

yada sedona 711 düşünüyorum ve sedona 711 whistle den daha da ucuz.

805 Mesaj
28 Haziran 2010; 14:27:44 

quote:

yazık para kazanacağım diye Türkiyenin en iyi bisiklet sitesini kaybetmişiz desenize :)

ben de anlamıyorum bisikletle başka şeyleri kıyaslayanları.adam geliyor ohhoo ben o paraya motor alırdım.ulan saksı kafalı arkadaşım bisiklet ile motor aynı şey mi ? 300 tl ye de motor bulurum sana 30 000 dolara da .ve o insanlar motorsikletin 30 000 dolar olmasına kafayı takmazlar,çünkü onlara göre 30 000 dolarlık motorlu bir araç candır,kurbandır,güzeldir.

bisiklete ve bisiketlilere karşı bu önyargı halkın cahilliğinden geliyor malesef.sanıyorlar ki herkes bisikleti onlar gibi bakkala kadar gidip gelmek için kullanıyorlar.

o bisikleti iyi günlerde kullanman dileği ve daha da iyilerine sahip olman dileği ile.

bir de sorum olacaktı,ben de bu zamanlar bisiklet bakıyorum.

şu wihistle bisikletler ilgimi çekiyor son zamanlarda.sizce aşağıdaki bağlantıdaki bisiklet nasıl ?
http://www.sedabisiklet...stle-miwok-1052-d.html/

yada sedona 711 düşünüyorum ve sedona 711 whistle den daha da ucuz.

Teşekür ederim, umarım sende en kısa zamanda beklediğinden çok daha iyilerine sahip olursun.

Türkiye de bisiklet ve bisiklet sporcusuna bakış tamamen söylediğin gibi. Spor yapmayı sadece bi şişme baloncuk peşinde koşturmak zanneden bir zihniyet içinde yaşıyoruz, bu nedenle bisiklet ve bisiklet sporu bu halka çok uzak. Böyle olunca ekipmanların fiyatlarıda onların mantıkları dışına çıkıyor

yorum istediğin bisiklete gelince, Whistle markası da aynen Carraro gibi Türk Bianchi bünyesinde ve kaliteli üretimler, tamamen avrupa pazarı için şirket bünyesine katılmış firmalar. Fiyatı göz önüne alınırsa ekipman seviyesi ile doğru orantılı olarak linkteki bisiklet tercih sebebi olabilir. Sedona kısmına gelirsek ben Whistle kadrosunu Sedona ya tercih ederim ama belki fiyat ve donanım olarak Sedona cezbedici olabilir. bana göre önce kadro sonra donanım. O sebeple önerim Whistle yada Carraro lardan yana.

Birde bisiklet alacağını söyledin, eğer düşünürsen elimde satılık Scoot Aspect 30 var. Kız arkadaşımın bisikleti ve kendisi Yol cu olduğu için neredeyse hiç kullanılmıyor, ihtiyaç fazlası yani. Eğer düşünürsen fiyatı 800TL ye çekebilirim.

Ekteki dosya (1)

Enzo Ferrari

8167 Mesaj
28 Haziran 2010; 22:16:23 

Bisikletforum el değiştirdiğinden beri foruma yalnızca bir kere girmek zorunda kaldım, o da istemeyerek oldu biraz. BF'yi Delta Bisiklet aldığından beri foruma girmiyorum ve forumun kullanıcılarının da azaldığını düşünüyorum. BF'deki eski ortam, kalite delta forumu almadan bir süre önce kaybolmaya başlamıştı, delta aldıktan sonra eser kalmadı. Uzun süredir de bisikletle ilgili bir forumu takip etmiyorum. Aslında bir arkadaşımla kurmayı planladığım bir site var ancak bir türlü vakit bulup siteyi açamadık.

338 Mesaj
6 Temmuz 2010; 18:23:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Geçen hafta 2. bisikletimide çaldırmış bulunmaktayım.

helal olsun valla sna...

eyvallah hocam

final haftası ben de sabah arkadaşa calışmaya gittim bi döndüm bisiklet yerinde yok. neyse ki hırsızlık masasından polislerle geldik mobese vs derken bisikleti bulduk. hırsızın peşine düşmedik. allahından bulsun

kazananlar kuşağında bir kaybeden...

1646 Mesaj
7 Temmuz 2010; 11:12:52 

Km ve ön far ile arka çakar arıyorum var mı bildiginiz satan güzel ürünler. polar cs 200 olabilir mesela olanlar özelden mesajda atabilir

OneHourTranslation

1607 Mesaj
7 Temmuz 2010; 12:11:00 

quote:

Orijinalden alıntı: _the_other_

quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Geçen hafta 2. bisikletimide çaldırmış bulunmaktayım.

helal olsun valla sna...

eyvallah hocam

final haftası ben de sabah arkadaşa calışmaya gittim bi döndüm bisiklet yerinde yok. neyse ki hırsızlık masasından polislerle geldik mobese vs derken bisikleti bulduk. hırsızın peşine düşmedik. allahından bulsun

Geçmiş olsun keşke peşine düşseydiniz.

Benimde askeri lojmanın içinden binanın bodrum katındaki sığınaktan çalınmıştı bir bisikletim.Muhtemelen bilen birileri çaldı ama o zamanlar öyle kamera v.s yayğın değildi malesef çalındığıyla kaldı.Ümitsizce karakola gittik gerekli bilgileri verdik ama arayan soran olmamıştı.

Şimdi bisikletimi evin kapısının önüne kadar çıkartıyorum doğal gaz borusuna da kilitliyorum.Apartmanın kapısı sürekli kapalı durur mesai saatlerinde de apartman görevlimiz sağolsun girişte bekler gireni çıkanı takip eder.Lojmana göre şu an oturduğumuz bina daha güvenli geliyor bana ama yinede belli olmaz hırsıza kilit dayanmaz derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 7 Temmuz 2010; 12:13:02 >

156 Mesaj
7 Temmuz 2010; 15:09:22 

Merhabalar,
Spor yapmak amacıyla dağ bisikleti alacağım. Ortalama 1000TL'lik bir bisiklet düşünüyorum. Fiyat/Performans da benim için önemli. Aldıktan sonraki 2-3 sene üzerinde değişiklik yapmadan kullanırım sonrasında da büyük ihtimalle yenisini alırım. Sağlık sorunlarım nedeniyle son 1 yılımı evimde geçirdim ve eski kondisyonumu kaybettim yeniden kondisyon kazanmak için sabahları dağ bisikletine binme planım var. Yıllardır hevesleniyordum bisiklete binmeye bu da bahane olucak insallah hem de doğa ile iç içe olurum diyorum. Alacağım bisiklet dağ, taş, dere, tepe, iniş, çıkışa dayanıklı ve asfaltta yormadan gidebilecek orta sınıf komponentlere sahip bir model olmalı. Arkasında süspansiyonu olmamalı ve maşası kilitlenebilir olmalı. Değişiklik yapıcağımı sanmıyorum ama yine de geliştirmeye açık olması iyi olur bakarsınız ilerleyen zamanlarda yeni birşeyler alıp üzerindekilerle değiştiririm.
İlgilendiğim iki bisiklet var;
Whistle Miwok 1052 D buyrun link: http://www.whistle-bisiklet.com/miwok-1052-d.html/
Sedona 711 disc - http://www.sedona.com.t...isikletDetay.aspx?ID=18

Mutlaka alternetifleriniz vardır. Düşünceleriniz benim için önemli bisiklet alma arifesindeyken. Ustadlardan yardım bekliyorum özellikle Whistle Miwok 1052D hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar..

8167 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:03:05 

O bütçe ile disk frenli bisiklet yerine v fren bisiklet al. Mekanik disk frenler sorun kaynağıdır, hiç bulaşma. V fren daha sağlıklıdır. Eğer disk frenli bir bisiklet alacaksan hidrolik disk fren olması için bütçeni 1500-2000 TL yapman gerekir.

1646 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:32:42 

km saati ön far arka çakar lazım

OneHourTranslation

7624 Mesaj
7 Temmuz 2010; 17:34:00 

quote:

O bütçe ile disk frenli bisiklet yerine v fren bisiklet al. Mekanik disk frenler sorun kaynağıdır, hiç bulaşma. V fren daha sağlıklıdır. Eğer disk frenli bir bisiklet alacaksan hidrolik disk fren olması için bütçeni 1500-2000 TL yapman gerekir.

wimokun freni hidrolik :)

156 Mesaj
7 Temmuz 2010; 21:31:24 

quote:

Peki miwokun hidrolik disk olduğunu da düşürsek genel durumu hakkındaki yorumunuz nedir? Ben bisiklet konusunda acemiyim hidrolik disk frenin markası ve modeline göre muhakkak farklılıkları oluyordur. Miwokta bahsi geçen "Shimano BR-M486 hydraulic Disc brake, Rotor 160mm" sistem hakkında neler düşünüyorsunuz? Sadece hidrolik olması yeterli değildir kanımca. Sık sık bakım ister mi mesela ve de performansı nasıldır gibi bir soru sorsam ne dersiniz? Bütçe ayırabilirim ama yeni başlayacağım bu spora ve 1000TL üzerini şimdilik düşünmüyorum. Bu bisikleti alırsam kafamda bu işe ayırdığım paradan 200 lira artacak bununla da idare edicek kask vs alabilirim diye düşünüyorum. Profesyonel bisikletlere aklım gitmiyor değil ama o kadar para verip zamanla garajda süs olmasını da istemiyorum. Çok fazla zamanım olmayacak en çok müsait olduğum süre önümüzdeki 5 ay sadece, sonrasında belki ayda bir iki kez çıkabilirim bisikletle.

8167 Mesaj
7 Temmuz 2010; 22:29:36 

İki sene önce bisiklete yeniden başladığımda ben de senin gibi düşünüyordum. En başta "Canım sıkılıyor, şöyle 500 TL'ye kralından bir bisiklet alır keyfime bakarım" diyordum ancak bu sporla profesyonel olarak ilgilenen bir arkadaşımla konuştuktan ve bisikletleri inceledikten sonra büçtemi bin liraya çıkarttım. Performans bisiklet mağazalarını dolaştıktan sonra da bütçemi iki bin liraya doğru dayayarak iki sene önce yaklaşık iki bin TL ile Shimano XT donanımlı, yaklaşık 11 kg'lik Sedona 781'imi, kask, edliven, km saati, suluk, kadro koruyucu gibi birkaç aksesuarla birlikte aldım. Daha sonra bisiklete bindikçe, donanımı tanıdıkça bisikletim beni tatmin etmemeye ve parça değişikliklerine başladım. Şu anki bisikletimin piyasa değeri 4500-5000 TL arasındadır ama bana olan maliyeti inan bu tutarın çok daha üzerinde. Şimdiki aklım olsa ucuza kaçmaz gider Scott Scale gibi bir bisiklet alırdım, değiştirdiğim parçalardan ettiğim zarar da cebime kâr kalırdı.

Bisikleti kullanmak için zamanın olmayacaksa zamanı kendin oluşturman gerekir. Sabah sekiz akşam beş çalışıp da profesyonel olarka bisikletle ilgilenen, yarışlarda dereceler kazanan birçok kişi tanıyorum. Bunların birçoğu uykusundan feragat edip sabah erkenden veya akşamları bisiklete çıkarak antrenman yapıyorlar. Eğer ki bisiklete binmeyi seviyorsan ki dünyada bisilkete binmeyi sevmeyecek bir insanın olduğuna inanmıyorum, zamanını kendin yaratmalısın.

Bin TL ve üzerindeki bisikletlerde, fiyat düzeyi arttıkça f/p düzeyi fiyata göre daha fazla artmaktadır. Yani bin lira üzerindeki bisikletler fiyatlarına göre daha kaliteli bisikletlerdir. Binemeyecek olsan da böyle bir bisiklet değerini hemen kaybetmez, paslanmaz, uygun şartlarda saklanırsa iki yıl sonra zinciri yağlanıp hemen binilecek şekilde kullanılabilir. Eğer bunu da yapmak istemezsen bisikletin fazla değer kaybetmeden elden çıkartabilirsin. Bin TL altı bisikletler ikinci elde çok değer kaybediyor, parça olarak satılmaya kalkışınca da kimse yüzüne bakmıyor. Ama XT donanımlı, karbon fiber gidon veya sele borusu olan, üst model bir amortisöre sahip bir bisikleti parçalayarak satmak istersen jant telini bile ayrıca satabilirsin.

156 Mesaj
7 Temmuz 2010; 23:17:18 

Tech. Türk bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla sizin bisiklet tutkunuz epey ileri düzeyde. Bir spor dalıyla bu derece alakalı olmak çok güzel. Yazdıklarınızı ilgiyle okudum ve hak verdim. Ancak ben şu an bisiklete 3-5bin TL veremem. Çünkü öncelik sıramda o kadar parayı bisiklete bağlamak yok maalesef yani öncelikli başka harcamalarım var. Benim şu an bisiklet almak için düşündüğüm miktar 1000TL civarı. Ben de bu miktarı en mantıklı olana harcamak istiyorum. Dediğiniz gibi daha sonradan daha iyi bir bisiklet almak istersem ilk aldığımı satmak yerine yeğenime verebilirim ve kendime daha profesyonel bir tane alabilirim. Kaybettiği değerle ilgilenmiyorum kısacası mutlaka kullanılır o bisiklet.
Şimdi sorumu biraz daha değiştirip sorayım:)
1000TL ye kadar spor yapma amacı ile kullanılmak üzere önerebileceğiniz bisiklet var mı? Bahsettiğim Miwok 1052D 1000TL altı için uygun bir tercih olabilir mi? Üzerindeki hidrolik diskler yeterli olur mu vs..

8167 Mesaj
7 Temmuz 2010; 23:23:57 

İsteiğiniz ve ihtiyacınızı anladım. Öyleyse bin liraya kask, eldiven gibi ekipmanları da dahil ederek Deore vites donanımlı, v frenli bir bisiklet almanızı öneririm. Deore dokuzlu sistemin en düşük serisidir. İlerde parça değiştirmek isterseniz daha düşük maliyetle daha kolay değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca v frenli olması da bisikletin hafif olmasını sağlar ve kadro disk uyumlu olduğundan disk frene geçmek istediğinizde de zorlanmazsınız.

http://www.whistle-bisiklet.com/miwok-1051-v.html/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tech. Türk -- 7 Temmuz 2010; 23:25:32 >

156 Mesaj
7 Temmuz 2010; 23:29:58 

Teşekkür ederim:)
Araştırmamı bu yönde yapıp bir karara varıcam en kısa sürede.