Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.058
Cevap
6
Favori
169.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aynı şeyleri yaşıyorm nişanlımla ustalığı hakkari otlucada yapcak cvp atarsanz sevinirim
  • slm gülser hoş geldin aramıza benim eşimde otlucada asker bizim askerliğin bitmesine çok az kaldı allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun hepsi allha emanet olsunlar sayılı gün gelip geçiyor aklına takılan şeyler olursa sitedeki bütün yazdıklarımızı okursun
  • çok tşk ederim senn ismin ne bizimki daha çok yeni yaa bu hafta sonu dağıtım iznine gelcek umarım çabuk geçer allah tüm askerleri korusun
  • slm gülser aynı cesur yüreğin dediği gibi kıyamet kopmadıkça günler geçicek ilk zamanlar zor oluyo ama onda alışılıyor yeterki sağ olsunlar sayılı günler geçiyor
  • vet çok haklısın ilk günler çok zordu benm için şimdide öyle ama siz biraz olsun bana destek çıkıyosnz
  • Slm Arkadaşlar,
    Nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz.Gülser aramıza hoşgeldin bende aynı senin gibiydim ilk günlerde ama zamanla alışıyorsun merak etme yeterki sağ sağlim askerliklerini yapsınlar sayılı gün zorda olsa geçiyor.Bizim yapmamız gereken bol bol dua etmek elimizden başka bişi gelmiyor.ALLAHIM hepimize o mutlu sonu sewdiklerimize kawuşmayı nasip etsin hayırlısıyla...!
    Beden ayrı olsada ruhumuz we kalbimiz hep sewdiklerimizle.....!!!
    SeNi ÇoK SeWiYoRuMMMMM AşKıMMMMMMMMMMMM.......!!!
  • selam arkadaşlar Allah hepimize tezelden kavuşmayı nasipetsiiiin...
  • uzun zaman sonra Otluca dan internete girebilmek çok güzel....
    içeride çok rahatız ancak koyun olsam otlamam hakkari de :)

sabredin ve üzmeyin nişanlınızı/sevgilinizi vs.vs..

A&S
  • msunlu gitmeden önce de konuşmuştuk burdan, az kaldı sanırım :) hayırlı teskereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: msunlu

uzun zaman sonra Otluca dan internete girebilmek çok güzel....
    içeride çok rahatız ancak koyun olsam otlamam hakkari de :)

sabredin ve üzmeyin nişanlınızı/sevgilinizi vs.vs..

A&S

len serkan sen internete girermiydin :) travian da oynuyosundur Allah bilir :D:D az kaldı hadi bitirince ankarada görüşücez sizinle.. çok özledim lan seni bile yani düşün artık :D
  • bişey öğrenmek istiyorm benim nişanlım ustalığı hakkari otlucada yapcak nasıl bi yer bide kendisi berber acaba mesleğini yaparmı?
  • sllm sen o tugaydamısın
  • herkese slm nasılsınız arkadaşlar aşkımın izni bitiyor 3 gün sonra gidecek ben biraz üzgünüm onun için ama olsun şafak 277 bitecek hayırlısıyla inşallah rabbim hepimize sağ salim sevdiklerimize kavuşmayı nasip etsin...
  • slm korkusuz komando hiç üzme kendini izin bitiyor diye şafağı baya azaltmışsınız günler geçiyor arkadaşım hayırlısıyla bitecek inşallah bak yakında bebekte geliyor bebiş doğduğunda günlerin nasıl geçtiğini anlamıcaksın inşallah
  • Slm Arkdaşlar Aranıza yeni kaltıldım... Hepinizi Allah kavuştursun. Benideee Ağlamaktan yazamıorm bileee ne acı bişiymiş Bkelemek
    bitaneme ruh halimi belli etmemek için telefon görüşmelrimi kısa tutuyorum çünkü benden chok fazla etkilenio =((
    ilkdefa kendimi çaresiz ve neyapcagı bilemiorm Allahtan dileğim herkese sabır versin =((
  • rabbim sabır veriyor inşaallah .. üzmeyin kendinizi azalıyor şafak..ilk başlarda insan dayanamıyor ama zamanla alışıyorsun ayrılığa tam alışmışken kavuşma heyecanı sarıyor inşaallah.k.i.b.
  • Sabır Sabır Başka yapıcak bişi yok =((
  • nişanlım ktm ye elazığdan katıldı ordan vana vandanda hakkariye gittiler 3 günde yanında yiyecek bişiler götür tavsiyem...nişanlım şuan nizamiyede rahat olduğunu söylüyor...giderken koca bir valiz götürdü şimdi pişman çok fazla eşya götürdüğü için ...sorularınız olursa başka yardımcı olmaya çalışırım ...Allah yardımcınız olsun ...
  • uykuyu sevmezdi yaaa buldgu her fırsatta uyuyo şimdii
  • kısa dönemlere yemin törenine kadar eğitim verdiler sonra yazıcı öğretmenlik gibi geri hizmetteler nişanlımın söylediğine göre...benim içim rahat şimdilik ama nede olsa adı askerlik ve orası hakkari olunca insan ister istemez korkuyor ...kısa dönemlere çok iyi davrandıklarını söylüyor nişanlım mahsuru yoksa mesleğinizi öğrenebilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.