Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.058
Cevap
6
Favori
169.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm aunlu hoş geldin aramıza allah kavuştursun tüm sevenleri bu günlerde geçicek bol bol dua edelim bütün askerlerimize bu arada şafak 145 kaldı selametle kal
  • hoşbulduk aynı duyguları paylaşmak çok güzel ....nişanlım aradı bugün hakkariye ulaşmış ktmde baya rezil olmuş ama otluca çok iyi diyo..yatağıma dolabıma kavuştum diyo , daha fazla konuşamadık ama sesi çok iyi geliyodu....hepimiz birgün inş. kavuşacağız sevdiklerimize...
  • slm aunlu dua et yine sizin kısa dönem bizden daha çabuk kavuşacaksınız
  • Slm ark lar gününüz aydın olsun.günler tek,tek geçiyor.
  • SLM CESUR YÜREK SİZİNDE GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN EWET DEDİĞİNİZ GİBİ GÜNLER GEÇİYO SAYILI GÜN GELİP GEÇİYOR ALLAHIN İZNİYLE BİTİCEK İNŞALLAH SELAMETLE KALIN
  • birisi operasyon tazminatından bahsetmiş op. taz. er ve erbaşlara veriliyormu benım bldıgım çok eskiden veriliyormuş komd. sınıfına benım zamanımda (2006) 118 ytl civarında bir para veriliyordu kaçtane başka birlikte askerlik yapan komd. sorduysam c-timleride dahil hiçbiri operasyon taz. almıyoruz demişlerdi aklım karşıtı acaba ıraka geçtikleri içinmi bir para alıyorlar yoksa yine operasyon tazminatı verilmeyemi başladı veriyorlarsada ne kadar veriyorlar merak ettim açıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsane_asker

SLM CESUR YÜREK SİZİNDE GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN EWET DEDİĞİNİZ GİBİ GÜNLER GEÇİYO SAYILI GÜN GELİP GEÇİYOR ALLAHIN İZNİYLE BİTİCEK İNŞALLAH SELAMETLE KALIN

Bir mukabele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesur yürek_1 -- 18 Aralık 2008; 21:34:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

birisi operasyon tazminatından bahsetmiş op. taz. er ve erbaşlara veriliyormu benım bldıgım çok eskiden veriliyormuş komd. sınıfına benım zamanımda (2006) 118 ytl civarında bir para veriliyordu kaçtane başka birlikte askerlik yapan komd. sorduysam c-timleride dahil hiçbiri operasyon taz. almıyoruz demişlerdi aklım karşıtı acaba ıraka geçtikleri içinmi bir para alıyorlar yoksa yine operasyon tazminatı verilmeyemi başladı veriyorlarsada ne kadar veriyorlar merak ettim açıkcası

Slm TIGERSHARK operasyona çıkanlar ayrımı alır bilemiyorum ama şuan benim çocuk tel.açtı 150 ytl aylık aldıklarını söyledi.
  • şimdi iaşeler (asker için ayrılan para) benim zamanıma göre artmıştır muhakkak benim zamanımda sadece paralı askerlere sby,astsby,uzm maaşlarına görev taz. ekleniyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

şimdi iaşeler (asker için ayrılan para) benim zamanıma göre artmıştır muhakkak benim zamanımda sadece paralı askerlere sby,astsby,uzm maaşlarına görev taz. ekleniyordu

O konuda bir bilgim yok.
  • Slm yarenler nerdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesur yürek_1 -- 19 Aralık 2008; 11:27:47 >
  • slm cesur yürek buralardayız nişanlım hergün arıyor şimdilik iyi olduğunu söylüyor herkese selamı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: aunlu

slm cesur yürek buralardayız nişanlım hergün arıyor şimdilik iyi olduğunu söylüyor herkese selamı var

@SLM
  • evet burdayız cesur yürek benimde eşimde hergün arıyor aunlu arama konusunda pek bi problem olmuyor orada her gün rahatlıkla telefon edebiliyorlar
  • çok şükür beni aramasında bir sıkıntı yok tek sorun şimdi ayrı olmak inş. zaman geçicek kavuşucaz....mektup yollamayı düşünüyorum ama içindekiler kaybolurmu acaba okunuyormuş onu biliyorumda kaybolmasa bari

hepinize mutlu günler şafak 149

yeni yıla onlardan uzakta giricez ama olsun inş diğer seneler hep beraber oluruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aunlu

çok şükür beni aramasında bir sıkıntı yok tek sorun şimdi ayrı olmak inş. zaman geçicek kavuşucaz....mektup yollamayı düşünüyorum ama içindekiler kaybolurmu acaba okunuyormuş onu biliyorumda kaybolmasa bari

hepinize mutlu günler şafak 149

yeni yıla onlardan uzakta giricez ama olsun inş diğer seneler hep beraber oluruz...

Slm aunlu askeriyede her mektup okunur.
    kaybolmaya gelince mektup içinde para gibi değerli şeyler yollamayın.taburun ptt'si var.

• quote:

Orjinalden alıntı: korkusuz komando

evet burdayız cesur yürek benimde eşimde hergün arıyor aunlu arama konusunda pek bi problem olmuyor orada her gün rahatlıkla telefon edebiliyorlar

Slm korkusuz komando
  • ben eşime yolladım mektup yolladığım şekliyle eline geçmiş okunuyor ama...tabi cesur yüreğinde dediği gibi para gibi şeyleri mektupla yollamasan daha güvenli olur kaybolmaz belki ama tedbiri elden bırakmamak lazım...
  • paraşarı ptt uzerınden havale ile yollayın
  • Slm yarenler nasılsınız biliyorum düşünceler hep aynı inşallah o günlerde gelecek'tir.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.