Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.058
Cevap
6
Favori
169.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm nepse eşimden çok güzel haberler alıyorum buklundukları yer çok güzelmiş rahatları yerindeymiş bunu seninle paylaşmak istedim onlar iyi olsunlar sağ olsunlar bu hasretlikte günün birinde biticek inşallah allaha emanet ol arkadaşım kendine iyi bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsane_asker

slm nepse eşimden çok güzel haberler alıyorum buklundukları yer çok güzelmiş rahatları yerindeymiş bunu seninle paylaşmak istedim onlar iyi olsunlar sağ olsunlar bu hasretlikte günün birinde biticek inşallah allaha emanet ol arkadaşım kendine iyi bak

teşekkür ederim arkadaşım.Elbette bitecek Allahın izniyle.dualarımızzz hepsiyle.Onları yaradan bizden önce düşünür.Sen de kendine iyi bak.
  • slm çok iyi olduğuna emin olabilirsin meraketme bulurum kalbini ferah tut saygılar
  • İYİ HABERLERİNİ ALIYORUM.VE MORALLERİ O KADAR İYİKİ.BENCE ONLAR ORALARDA ASKERLİK GÖREVİNİ GURURLA YAPIYORLAR
  • slm nepse canım iyi haberler aldığına çok sevindim bende eşimle günde 3-4 defa tel de konuşuyorum iyi haberlerini alıyorum çoktan beri siteye giremiyordum ciddi bi rahatsızlık geçirdim boynumda sinir sıkışması olduğu anlaşıldı ben zannettimki felç oluyorum artık kendimi üzmüyorum çünkü doktor bu hastalık geçmişin birikimlerinden dolayı olmuş dedi yarında fizik tedavisine başlıyorum ama arkadaşım senin adına çok sevindim inşallah hep iyi haberler alırız siz askerliği bitirdiniz az kaldı bizde şafak 375 neyse arkadaşım kendine iyi bak allaha emanet ol
  • quote:

slm nepse canım iyi haberler aldığına çok sevindim bende eşimle günde 3-4 defa tel de konuşuyorum iyi haberlerini alıyorum çoktan beri siteye giremiyordum ciddi bi rahatsızlık geçirdim boynumda sinir sıkışması olduğu anlaşıldı ben zannettimki felç oluyorum artık kendimi üzmüyorum çünkü doktor bu hastalık geçmişin birikimlerinden dolayı olmuş dedi yarında fizik tedavisine başlıyorum ama arkadaşım senin adına çok sevindim inşallah hep iyi haberler alırız siz askerliği bitirdiniz az kaldı bizde şafak 375 neyse arkadaşım kendine iyi bak allaha emanet ol

AMAN ARKADAŞIM SEN DE KENDİNE DİKKAT ET. BİZİM İYİ OLMAMIZ LAZIM Kİ ASKERLERİMİZEDE MORAL OLALIM.BENİM NİŞANLIM YİNE GÖREVE GİTTİ.ALLAH A EMANET HEPSİDE.SAĞ SALİM DÖNERLER İNŞALLAH.DUA İLE ARKADAŞIM.
  • HAKKARİDE SON 36 GÜN ALLAHIN İZNİYLE
  • slm nepse bitiyor artık sizin askerlik senin adına çok sevindim darısı bize olsun inşallah böyle askerliklerini bitirenleri görünce bizede moral oluyor arkadaşım umarım 36 gün sonra askerlik bitti diye bizden ayrılmazsın kendine iyi bak arkadaşım
  • quote:

slm nepse bitiyor artık sizin askerlik senin adına çok sevindim darısı bize olsun inşallah böyle askerliklerini bitirenleri görünce bizede moral oluyor arkadaşım umarım 36 gün sonra askerlik bitti diye bizden ayrılmazsın kendine iyi bak arkadaşım

olurmu arkadaşım.ben bu uzun günlerin nasıl zor geçtiğini bilirim.sizin askerlik bitene kadar yanınızdayım.sağlıcakla kalın inşallah.
  • şafak 32 dedi.Sevdiğimle bir haftadır görüşemiyoruz.Merakındayım.Aslanlar gibi görevlerini yapıp dönecekler inşallah.
  • MRB EZGİCİM BENİM SEVDİĞİMDE HAKKARİ OTLUCADA LOJ. DESTEK SAHRA HİZMET BÖLÜĞÜNDE ORDA ASKERLİK GÖEVİNİ YAPAN VARSA BANA MUTLAKA MSJ ATSIN ÇOK MERAK EDİYORUM ORASINIAMA DAHA ÇOK YOLUN BAŞINDAYIZ BİZ AMA EMİN OL SENİ BEN VE BENİM GİBİLER ANLAR SAKIN SAKIN ÜZÜLME HERŞEY GEÇİCEK VE BİRGÜN HEPİMİZ SEVDİKLERİMİZE KOVUŞUCAZ ŞİMDİ ÜZÜLME GÜNE DEĞİL GURUR DUYMA GÜNÜ VE BEN HEM ÇOK SEVİYORUM HEMDE GURUR DUYORUM
  • ASLAN KOMANDO İLE GÖRÜŞTÜM.MORAL SÜPERDİ.
  • slm nepse canım ben yine sana bi soru sorucam benim eşimde göreve gitti nezaman dönerler ve çok sık gidiceklermi böyle sen benim için burda tecrübesin biz daha yeni başladık sayılır askerliğe siz bitirdiğiniiz için sana sormak istedim bana cevap gönderirsen sevinirim kendine iyi bak arkadaşım sağlıcakla kal allaha emanet ol
  • quote:

slm nepse canım ben yine sana bi soru sorucam benim eşimde göreve gitti nezaman dönerler ve çok sık gidiceklermi böyle sen benim için burda tecrübesin biz daha yeni başladık sayılır askerliğe siz bitirdiğiniiz için sana sormak istedim bana cevap gönderirsen sevinirim kendine iyi bak arkadaşım sağlıcakla kal allaha emanet ol

selam arkadaşım.benim nişanlımda görevde şu an.2 haftadır haber yok.ama gönlünü ferah tut.büyük bi ihtimal bu hafta dönerler.Ayrıca nişanlımın teskeresine 22 gün kaldı ama hala gidiyor göreve.Yani bu görevler sık sık olacak arkadaşım.BOL BOL DUA ET.BAŞKA YAPACAK HİÇ BİR ŞEYİMİZ YOK.SEN DE KENDİNE İYİ BAK.
  • slm nepse arkadaşım göreve gitmek ne demek operasyonmu demek kaç gün aralıklarla olur bu görevler bide kaç günde dönerler ya arkadaşım ben burda merakta kaldım bana kesin cevap yazarmısın lütfen
  • kesin tarih bilemiyorum arkadaşım.
  • arkadaşlar okulumun hemen yanında jöh yani fatih kışlası bilgi vermek gerekirse genelde askerler dışarı çıkmazlar önemli bir konum burası ilitişimin rahat olmaması güvenlik açısındandır buda herkesin istediği bir durum..yardımın olabilir diyenler mesaj atsın iyi günler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssahin64

arkadaşlar okulumun hemen yanında jöh yani fatih kışlası bilgi vermek gerekirse genelde askerler dışarı çıkmazlar önemli bir konum burası ilitişimin rahat olmaması güvenlik açısındandır buda herkesin istediği bir durum..yardımın olabilir diyenler mesaj atsın iyi günler..

katılıyorum arkadaşım sana.Gizli kalması çok daha yerinde.Allah hepimizin yardımcısı olsun.ve tüm askerlerimize hayırlı tezkereler diliyorum
    kalan 20
  • slm nepse arkadaşım bu sabah kocam aradı iyiyimiş 7 günden sonra nihayet ondan bi haber aldık çok mutlu oldum bunu seninle paylaşmak istedim kendine iyi bak arkadaşım
  • aaaa çok sevindim darısı bana inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.