Şimdi Ara

Usb ye format nasıl atılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
57.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar usb ye baya bısey attım bıracı vırusluydu.
    şimdi de silmeme izin vermiyor .
    biçimlendirmek istedim ama omadı
    format atmak ıcın herhangı bı program ya da yol varmı??

• Bilgisayarım a gir.flash disk üzerinde sağ tıkla ve biçimlendir de
  • YA arkadasım dedııım gıbı ole yaptım ama bıcımlendırmıoda anlamadım ama yıne de yapmadı
    herhalde vırusten kaynaklanıo
    program var mı format atmak ıcın??
  • kusura bakma ya orayı okumamımışım.bence antivirüs kur bilgisayarına.o virüs bilgisayarınada bulaşmıştır.antivirüsle tarat sorun çözülsün
  • cmd.exe yi aç birde ordan formatı dene istersen
    olmazsa windows açılmadan f8 ile sadece komut istemini seçip ordan format x: enter yap
    belki bu şekilde format atabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut716

YA arkadasım dedııım gıbı ole yaptım ama bıcımlendırmıoda anlamadım ama yıne de yapmadı
    herhalde vırusten kaynaklanıo
    program var mı format atmak ıcın??

USB DİSKLERİNİZE FORMAT ATMA
    SwissKnife V3.22
    http://www.compuapps.com/download/Swissknife/swissknife.htm
  • Allah razı olsun aradıım seyı bulmussun::
  • BU IYI OLDU VALLA COPE ATICAKTIM CSITE COK ISE YARADI TESEKKUR
  • ben usb ye bi ulaşabilsem. usb aygıtı tanınmadı die sürekli uyarı alıyorum. pc nin tüm driverleride tam olmasına ragmen. fujitel fm18 driver lazım ltfen yardım
  • Bir başka yöntemde , usb belleği pc taktıkdan sonra bilgisayara format atar gibi cd yi takın , cd den başlattıkdan sonra format atma işlemlerine devam edin , sonra disk partion seçenekleri geldiğinde usb bellekte gelecek ordan da usb biçimlendire bilirsin
  • Sağ Tıkla Biçimlendir... Yada İnternette USB Formatlama Programları Var
  • usb ye format atamıyorum içinde finder.dat diye bi dosya var 1 kb
    hp2 v 2.2 denedim olmadı
    ne önerirsiniz?
  • usb nin içindeki dosyaları sileiyorum
    format da atamıyorum
    ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

usb nin içindeki dosyaları sileiyorum
    format da atamıyorum
    ne yapmalıyım?

hoca hdd low level format tool isimli programı indir kur ssd,hdd, usb bellekler dahil hafıza birimlerine fabrika formatı ismini verdigimiz formatı atıyor büyük ölçüde sorununu çözecektir hatta kesin çözecektir.bu program ile işlem yaptıgın zaman veri kurtarma programları format attıgın disk üzerinde hiç bir veri bulamıyor silip kopyalama işlemleri sonucunda hafıza birimlerinde atık bilgiler görünmesede kalır bunların köklü bir şekilde geri getirilmeyecek sekilde temizlenmesi hafıza birimlerini ilk günlerindeki gibi verimli kullanmanı saglacaktırki zaten pusuya yatmış bir virüs bellegin içerisinde ise kesinlikle yok olur amma velakin devrelerle ilgili bir sorun var ise onu hiç bir program çözemez dediğim programı internet üzerinden edinebilirsin hddguru.comda programın beleş versionunu kullanabilirsin ama tavsiyem her zaman işine yarayacagı yönünde onun için aynı zaman ürün anahtar kkodu barındıran paylaşımları kullan hadi eyvallah

mutlak çözüm temennisiyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.