Şimdi Ara

kota neden aşıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar. kota konusunda sorun yaşıyorum.adsl,in aylık limitli tarifesine aboneyim. internette bi forum sitesine üyeyim.site içerisinde
    mesajlaşma ve üye kişilerin profillerindeki fotolara yorum yazma imkanı sunan bi forum sitesi bu.sorunum bu siteye bağlandığım vakit çok kısa süre içerisinde kota miktarımdan cok fazla MB aşması.15 dakikalık bi süre içerisnde,sadece 1veya2 mesaj gönderme, yada sayfamdaki fotoya yorum yazma dusurumbda 3MBım gidiyor.bazen bu miktar da ha da yükseliyor. bi şarkı ya da video indirildiğinde anca gidebilecek bu orandaki MB miktarı o sitede sadece yazılan bikaç yazı ilee aşıyor.adsl müşteri hizmetlerinden virüs olabileceğine dair bi fikir sunuldu.ancak bilgisayarımda virüs yok.ayrıca bu sorunu o sitedeki üyerlerden hiç kimse yasamıyor.bi çokk üye saatlerce orada çevrimiçi olduğu halde kotaları aşmıyor.sorunun ne olduğu ve varsa çözüm yollarında yardımcı olursanız sevinirm.......

• [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyahiii

site içerisinde
    mesajlaşma ve üye kişilerin profillerindeki fotolara yorum yazma imkanı sunan bi forum sitesi bu

Iternette sayfa acarken karsımıza gelen butun resımler download yapılır.aslında surf yapmakta bır nevı download'tır.gırdıgın sıtelerde fotograflar var demıssın.o zaman 3 mb az bıle.ortada bı sorun yok ıcın rahat olsun
  • ortada bi sorun var malesef.çünküü o siteye bağlı hiçbir üyenin kota konusunda böyle bir problemi yok.sadece bende var.suanda kotam %43 ve ayın dolmasına daha 20 gün var. bu 10 günlük süre içerisinde %43lükk kota miktarında hiçbişi yapmadım.10 15 dkya 3MB cok fazla...cevabınz içinn tesekkr ederim arkadslar.....
  • quote:

ortada bi sorun var malesef.çünküü o siteye bağlı hiçbir üyenin kota konusunda böyle bir problemi yok.sadece bende var.suanda kotam %43 ve ayın dolmasına daha 20 gün var. bu 10 günlük süre içerisinde %43lükk kota miktarında hiçbişi yapmadım.10 15 dkya 3MB cok fazla...cevabınz içinn tesekkr ederim arkadslar.....

Windows arka planda calısarak guncelleme yapıyor olabılır.baska gırdıgın sıtelerı bılmedıgım ıcın burdan cevap vermem cok zor.dedıgım gıbı ama sörf yaparkende download yaparsın.
  • sorduğum bi çok kişi virüs bulaşmıstır.format at diyor.yeni format atmak virüsün temizlenmesi ve kotanın aşmaması konusunda bi işe yarar mı????
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 17:58:32 >
  • sitede ne kadar cok resim varsa
    kota daha cok artar
  • kotanı aşarsan 1 gb 10ytl
  • engüzeli dumeter kur eger orada interneti hiç kullanmadığında ciddi bir hareketlilik varsa mutlaka virus spy vs vardır.
  • son iki gündürr sürekliii dediğim siteye bağlandığım halde,kotada hiçbi ilerleme olmuyoo....durup durup birden tavann yapar mı???kota programında mı bi aksama olduu yoksa anlayamadım....
  • fiyatlar bu kadar indikten sonra kotalı kullanmak zarar .
  • fiatlardaki değişiklikler nedir? nasıl oldu?
  • quote:

mrb arkadaşlar. kota konusunda sorun yaşıyorum.adsl,in aylık limitli tarifesine aboneyim. internette bi forum sitesine üyeyim.site içerisinde
    mesajlaşma ve üye kişilerin profillerindeki fotolara yorum yazma imkanı sunan bi forum sitesi bu.sorunum bu siteye bağlandığım vakit çok kısa süre içerisinde kota miktarımdan cok fazla MB aşması.15 dakikalık bi süre içerisnde,sadece 1veya2 mesaj gönderme, yada sayfamdaki fotoya yorum yazma dusurumbda 3MBım gidiyor.bazen bu miktar da ha da yükseliyor. bi şarkı ya da video indirildiğinde anca gidebilecek bu orandaki MB miktarı o sitede sadece yazılan bikaç yazı ilee aşıyor.adsl müşteri hizmetlerinden virüs olabileceğine dair bi fikir sunuldu.ancak bilgisayarımda virüs yok.ayrıca bu sorunu o sitedeki üyerlerden hiç kimse yasamıyor.bi çokk üye saatlerce orada çevrimiçi olduğu halde kotaları aşmıyor.sorunun ne olduğu ve varsa çözüm yollarında yardımcı olursanız sevinirm.......

3mb az bile..Bazı forumlarda wallpaper gibi imzalar falan oluyor..neyse burda ööle bişey yok..
    Gezdiğin forumlarda avatar ve imza boyutları çok büyükse, ayarlardan imza ve avatarı kapat..
    Ben burda da avatarı*imzayı kapatıyorum..

• youtobe gibi sitelere sık giirnce de kota tavan yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.