20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA
273 Cevap84656 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3554 Mesaj
10 Ağustos 2007; 0:21:47 

Burada kimse yok galiba benden başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaYa -- 10 Nisan 2008; 17:51:39 >

HEP DESTEK
TAM DESTEK

4356 Mesaj
10 Ağustos 2007; 18:35:00 

Ben İl Jandarma Km. gidiyorum. KTM Diyarbakır mı kardeş?

Linguist Jr. [DEU 2006]

3554 Mesaj
10 Ağustos 2007; 23:33:54 

Ktm yok bende kardeş direk gidiyorum ben urfaya

HEP DESTEK
TAM DESTEK

375 Mesaj
5 Eylül 2007; 18:51:00 

İyi bir yer. Askerliğimi orada yapmadım ama tanıdıklarımı ziyarete giderdim. Şehrin içinde çam ağaçlarıyla dolu büyük bir yer burası. Çarşı izninde Balıklıgöl'de gezesiniz bol bol. ama çok sıcak çooook.

Daha güçlü, daha sakin
Daha mutlu, daha suskun
Daha olgun, daha kırgın
Daha yalnız, daha yorgun

2470 Mesaj
8 Ekim 2007; 20:20:13 

disko çavuşuyum işin düşerse beklerim..

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100

335 Mesaj
10 Aralık 2007; 11:21:53 

tertipler ben ve ww38 urfaya düştük hadi hayırlısı

VW PASSAT 1.9 TDİ Highline 2003 Kül gri

5 Mesaj
10 Aralık 2007; 12:02:25 

ben de ordayım yarın. sevgiler saygılar

deruni alem

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Aralık 2007; 12:52:08 

Çok yakın arkadaşımda bu dönem orada yapacak askerliğini göz kulak olun ha.

8 Mesaj
10 Aralık 2007; 13:19:21 

Arkadaşlar ben de ŞANLIURFA İL.J.K.LIĞI ŞANLIURFA da yapacağım askerliğimi. Ama toplanma birliği olarak diyarbakır gözüküyor. Oraya gidilmesi zorunlu mu? Yoksa direkt olarak şanlıurfaya gidilebiliyor mu?

13 Mesaj
10 Aralık 2007; 15:05:38 

Aday No 31403
Adı ve Soyadı HAKAN ÇAKIR
Baba Adı İBRAHİM
Doğum Yeri ALMUS
Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Piyade
Statüsü Er
Branş
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA

msn: hakan_ckr1@hotmail.com
tel: 0535 240 86 96
İkamet: istanbul

tanışmak isteyen tertipler, görüşelim

Hakan Çakır
Marmara/Sermaye Piyasası
Aday No:31403
İkamet: İst

350 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:41:26 

tankcı olma ihtimaliniz var.acemilik bitince belli olur piyade,tankcı,topcu,hava savunma gibi.zaten tugay icinde dagıtımınız olur.önemli olan gittiginiz birlikteki komutanın iyi olması.simdiden hayırlı tezkereler ve bol sanslar

CHEVROLET LACETTİ 2004

999 Mesaj
11 Aralık 2007; 0:05:51 

merhaba arkadaşlar.çok yakın bir arkadaşım da urfaya gidiyor.onunla tanışıp görüşmak isterseniz 0 535 977 49 01 den ulaşabilirsiniz ismi ibrahim kocagözli/denizli.hepinize hayırlı teskereler.

AC ÖNCEL doğalgaz lpg dön.sis. müh.hiz. ltd şti 0 258 371 72 22

3554 Mesaj
12 Aralık 2007; 11:00:31 

Şimdiden hayırlı olsun güzel bir tugaya geliyorsunuz daha doğuya kıyasla urfa çok güzel bir kent askerlikte rahat sayılır,tankçı olabilirsiniz arkadaşlar bende urfaya piyade er olarak geldim ama şuanda tankçı çavuşum nizamiyeden girerken ben karşıdan kantinden sizleri akşam üstü izliyor olacağım tam tamına 450 kişi geliyorsunuz biz 90 kişiydik o açıdan her yer kısa dönem dolacağı için içinizden kalifiye eleman bulmak kolay olacak ama geriye kalanlarsa daha zor bir askerlik yapacaklar

HEP DESTEK
TAM DESTEK

3554 Mesaj
12 Aralık 2007; 11:46:39 

Valla gece 12 yi geçirirsen 1 gün geç çıkarsın şimdiden söyleyeyim çıkacağın zaman baya bi koyar buda sana

HEP DESTEK
TAM DESTEK

4 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
fucKINGnoob
19 Aralık 2007; 10:38:06 

bende usta birliğini burada yapacam hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.Yazışmak isteyen olursa seyidarifcakir@hotmail.com

20'NCİ ZH:TUG: 3'ÜNCÜ HD.A. 2'NCİ HD.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. SURUÇ/ŞANLIURFA

burakagaga

3554 Mesaj
22 Aralık 2007; 13:04:40 

quote:

Orjinalden alıntı: fucKINGnoob

bende usta birliğini burada yapacam hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.Yazışmak isteyen olursa seyidarifcakir@hotmail.com

20'NCİ ZH:TUG: 3'ÜNCÜ HD.A. 2'NCİ HD.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. SURUÇ/ŞANLIURFA

Sen merkeze değil ilçesine geleceksin urfanın 20. zırhlı tugay ise şehrin tam merkezinde,şimdiden kolay gelsin hayırlı teskereler

HEP DESTEK
TAM DESTEK

13 Mesaj
3 Ocak 2008; 0:13:34 

benim eşimde sizinle aynı yerde nasıl bir yer orası rahat mı? hepinize hayırlı teskereler

18 Mesaj
3 Ocak 2008; 0:45:48 

benim nişanlım da urfa merkez de.bana iyi olduğunu söylüyo ama ne kadar doğru söylüyo bilemiyorum.çünkü ben de burda ondan ayrı olmanın dışında gerçekten kötü bi ruh halindeyim.nasıl bi yer hakikaten ben de merak ediyorum smileeee

Sen orda benim çok dışımda, uzaklar çoğaldı bir anda...

18 Mesaj
3 Ocak 2008; 0:48:12 

HERKESE MUTLU YILLAR BU ARADA!!

13 Mesaj
3 Ocak 2008; 23:25:53 

bende bilmiyorum iyi olduklarını söylüyor inşallah gerçekten öyledir sizinki de piyade mi? hayırlısıyla dönemrler inşallah.

2564 Mesaj
3 Ocak 2008; 23:52:03 

ßenim Açtığım Konuya ßir ßakarmısınız.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

18 Mesaj
5 Ocak 2008; 3:00:05 

quote:

Orjinalden alıntı: smileeee

bende bilmiyorum iyi olduklarını söylüyor inşallah gerçekten öyledir sizinki de piyade mi? hayırlısıyla dönemrler inşallah.

evet benim nişanlım da piyade.allah bütün askerlerimizi ailelerine ve sevdiklerine kavuştursun.

13 Mesaj
6 Ocak 2008; 20:05:17 

evet benim nişanlım da piyade.allah bütün askerlerimizi ailelerine ve sevdiklerine kavuştursun.
[/quote]

sıklıkla haber alabiliyor musun? çok kalabalıkmışlar bazen sorun oluyor bizde. diğer yazan arkadaşlar orada askerlik yapanlar yani internete girebiliyor musunuz. yoksa sadece çarşı izinlerinde mi

3554 Mesaj
9 Ocak 2008; 11:57:49 

askerliğini 317 kd olarak urfada yapan biri olarak rahatlıkla söyleyebilrimki nişanlılarınız yada sevdikleriniz emin ellerde ve rahatlarının yerinde olduğundan emin olabilirsiniz bizimkisi inş 1 haftaya bitiyor yerlerimizi artık 319 lara bizim torunlarımıza bırakıp terkedicez bu diyarları

HEP DESTEK
TAM DESTEK

18 Mesaj
10 Ocak 2008; 19:35:21 

quote:

sıklıkla haber alabiliyor musun? çok kalabalıkmışlar bazen sorun oluyor bizde. diğer yazan arkadaşlar orada askerlik yapanlar yani internete girebiliyor musunuz. yoksa sadece çarşı izinlerinde mi

evet ben hergün konuşuyorum.günde 2 kez hatta.ilk başlarda herkez birilerini aradığından uzun konuşamıyoduk sıra çok oluyodu.ama şimdi rahat rahat konuşuyoruz.internete de giremiyolar çünkü bildiğim kadarıyla cafe yok bulundukları yerde.ama açmayı düşünüyolarmış sanırım öyle söyledi nişanlım.inşş açılır

18 Mesaj
10 Ocak 2008; 19:41:39 

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

askerliğini 317 kd olarak urfada yapan biri olarak rahatlıkla söyleyebilrimki nişanlılarınız yada sevdikleriniz emin ellerde ve rahatlarının yerinde olduğundan emin olabilirsiniz bizimkisi inş 1 haftaya bitiyor yerlerimizi artık 319 lara bizim torunlarımıza bırakıp terkedicez bu diyarları

Hayırlı tezkereler YaYa .şafak saymayı sizden devralacağız tamamen artık.İnş hemen geçer 127 gün.

13 Mesaj
10 Ocak 2008; 21:43:15 

evet bizim konuşmalarımızda rahatladı buarada dağıtım yerleri belli olmuş sizinkinin nere çıktığı bellimi

18 Mesaj
11 Ocak 2008; 19:45:32 

quote:

evet bizim konuşmalarımızda rahatladı buarada dağıtım yerleri belli olmuş sizinkinin nere çıktığı bellimi

ya tam belli değilmiş.kura çekmişler ama p.tesi belli olcak kesin dedi.p.tesiyi bekliyoruz.sizinki belli olmuşmu.

13 Mesaj
11 Ocak 2008; 20:50:36 

quote:

Orjinalden alıntı: marshmallow

ya tam belli değilmiş.kura çekmişler ama p.tesi belli olcak kesin dedi.p.tesiyi bekliyoruz.sizinki belli olmuşmu.

aynı yer olduğunu söylemişler sadece. ilçeye falan gitmeyecek ama görev belli değill daha

18 Mesaj
13 Ocak 2008; 12:13:26 

quote:

aynı yer olduğunu söylemişler sadece. ilçeye falan gitmeyecek ama görev belli değill daha

yarın öğreneceğiz bakalım sabırsızlıkla bekliyorum..

ŞAFAK:124

1 Mesaj
14 Ocak 2008; 1:28:33 

arkadaşlar ben 2000 yılında şanlıurfa merkez 20.zırhlı tugayı 3. hud. alay karargah tk ktlğ nda 1980-1 tertip olarak askerliğimi yaptım.alay tugayın içinde fakat ayrı bir yer tugayın en yüksek tepesinde urfa nasıl bi yer derseniz urfa şehir olarak fena değil yaz aylarında yerine göre sıcaklık 58 dereceye çıkıyor bedava sauna keyfini yaşıyorsunuz.askerlik olarakta yaptığın birime göre değişir ben gayet çok rahattım rahatlık resmen batmıştı artık ama 550 günlük serüven nihayet bitmişti detaylı bilgi almak isteyen olursa numaram 0542 511 50 47

3554 Mesaj
20 Ocak 2008; 22:09:11 

Sonundaaskerlik bitti 3 gündür sivil hayat başladı sıcak bir yaz günü geldiğim urfadan soğuk bir kış gecesi ayrıldım ve halimdende şuan gayet memnunum darısı geride kalanların başına,sormak istediğiniz bişey olursa ben buralarda olucam artık torunlar

HEP DESTEK
TAM DESTEK

13 Mesaj
20 Ocak 2008; 22:24:48 

quote:

Sonundaaskerlik bitti 3 gündür sivil hayat başladı sıcak bir yaz günü geldiğim urfadan soğuk bir kış gecesi ayrıldım ve halimdende şuan gayet memnunum darısı geride kalanların başına,sormak istediğiniz bişey olursa ben buralarda olucam artık torunlar

arada urfa hakkında bizi bilgilendiriseniz çok sevinirim darısı nişanlımın başına o şuan mekanizede nasıl bir bölük acaba rahatmıdr? birde telefon sokabiliyor muydunuz içeriye sorun oluyor muydu?

3554 Mesaj
22 Ocak 2008; 23:11:11 

urfa doğu olmasıda rağmen diğer daha doğudaki illere göre terörün neredeyse sıfır olduğu bir şehir,tugay deseniz zaten şehrin göbeğinde oradaki onlar için tek sıkıntı yemek problemi olur çünkü tugayın yemekleri felaket bir seviyede helede mekanizede kalıyorsa(1-2 farketmez) kilo vermemeye baksınlar gerçi ben 10 kilo alıp döndüm ordan ama ben karşıda lojmanlarda kantinde olduğum için şanslıydım

HEP DESTEK
TAM DESTEK

18 Mesaj
25 Ocak 2008; 23:46:48 

quote:

urfa doğu olmasıda rağmen diğer daha doğudaki illere göre terörün neredeyse sıfır olduğu bir şehir,tugay deseniz zaten şehrin göbeğinde oradaki onlar için tek sıkıntı yemek problemi olur çünkü tugayın yemekleri felaket bir seviyede helede mekanizede kalıyorsa(1-2 farketmez) kilo vermemeye baksınlar gerçi ben 10 kilo alıp döndüm ordan ama ben karşıda lojmanlarda kantinde olduğum için şanslıydım

evet ya benim nişanlım da sadece yemeklerden yana dert yandı.ama şimdi sınır karakollarından birinde.yemekler biraz daha iyiymiş orda.bu arada hayırlı olsun askerliğin bitmiş.darısı urfaya soğuk bi aralık akşamında girip sıcak bi mayıs akşamında çıkacak olan nişanlıma ve tüm askerlere.

32 Mesaj
30 Ocak 2008; 12:25:06 

selam benimde sevgilim urfada başlarda çok rahattı onunda tek derdi yemekler ve ortamın pek temiz olmamasıydı(ama askerlik tabi olucak o kadar) neyse usta birliğine geçti gazinoya ama malesef 2 hafta sonra hepatit a kaptığını öğrendik..şimdi hastanede..

18 Mesaj
1 Şubat 2008; 17:30:17 

quote:

Orjinalden alıntı: regenundmeer

selam benimde sevgilim urfada başlarda çok rahattı onunda tek derdi yemekler ve ortamın pek temiz olmamasıydı(ama askerlik tabi olucak o kadar) neyse usta birliğine geçti gazinoya ama malesef 2 hafta sonra hepatit a kaptığını öğrendik..şimdi hastanede..

çok şaşırdım ve üzüldüm sevgiline regenundmeer.durumu nasıl peki?netten öğrendiğime göre kendiliğinden 3 ay içerisinde iyileşiyormuş.umarım sağlığına biran önce kavuşur.bizi bilgilendir lütfen.

32 Mesaj
5 Şubat 2008; 23:45:04 

teşekkür ederim.1hafta hastanede kaldı urfada yarın allah kısmet ederse 45günlüğüne hava değişimine geliyor ankaraya.en büyük tesellimiz bu tabi şuan.onu görebilmeyi, sesini daha rahat duyabilmeyi düşünmek bile heyecan verici.tabi hasta olmasaydı sağlıklı olsaydı keşke...yani ağrısı oluyormuş karaciğerine doğru, birde tabii kan değerleri yüksek ama normale dönmeye başlamış bazıları..onun haricinde halsizlik, sarı gözler ve mide bulantısı oluyormuş.işte tamamen istirahat ve diyetle geçicek bir hastalık. neyse yinede bunada şükür.ankaraya gelio olması zaten başlı başlına bi mutluluk kaynağı bizim için.yinede hasta olmamasını tercih ederdim tabii...
quote:

Orjinalden alıntı: marshmallow

çok şaşırdım ve üzüldüm sevgiline regenundmeer.durumu nasıl peki?netten öğrendiğime göre kendiliğinden 3 ay içerisinde iyileşiyormuş.umarım sağlığına biran önce kavuşur.bizi bilgilendir lütfen.

13 Mesaj
10 Şubat 2008; 17:49:50 

arkadaşlar urfadaki bazı birliklerin şırnağa gidişi söz konusuymuş kısa dönemlerde içinde. bu konu hakkında bilgisi olan var mı? lütfen cevap bekliyorum.

18 Mesaj
11 Şubat 2008; 13:20:01 

o zaman şuan sevgilin ankarada.en kısa zamanda iyileşmesini diliyorum.nişanlıma bahsetmiştim durumdan o da ii dileklerini gönderdi regenundmeer.smileeee kastettiğin şuan için geçerli olan bişeymi.yoksa dağıtımda gitme ihtimallerinden bahsediyorsan evet silopiye %1-2 ihtimal de olsa kısa dönemlerin de gitme ihtimalinin olduğunu söylemişlerdi.benim bütün bildiğim bu :(

13 Mesaj
11 Şubat 2008; 13:27:51 

şuan için söylüyorum urfadakilerin şırnağa gitmesi gitmesi söz konusu. kısa dönemleri yollamazlar diye düşünüyorduk ama yollayacaklar galiba :(

3554 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:09:10 

Biz ordaykende vardı zaten böyle bir durum tugay alarm halindeydi bütün tatbikatlar yapılmış tugay komutanının tek bir gidiyoruz emri bekleniyordu benim 317 kd arkadaşarımında isimleri alınmıştı yani kısa dönemlerde gideceklerdi şuanda eğer bir gidiş olacaksa kısa dönemlerdende kesin gidecekler olacaktır çünkü onlar zaten bizden kat be kat fazla kişi gelmişlerdi

HEP DESTEK
TAM DESTEK

13 Mesaj
14 Şubat 2008; 20:37:56 

quote:

Biz ordaykende vardı zaten böyle bir durum tugay alarm halindeydi bütün tatbikatlar yapılmış tugay komutanının tek bir gidiyoruz emri bekleniyordu benim 317 kd arkadaşarımında isimleri alınmıştı yani kısa dönemlerde gideceklerdi şuanda eğer bir gidiş olacaksa kısa dönemlerdende kesin gidecekler olacaktır çünkü onlar zaten bizden kat be kat fazla kişi gelmişlerdi

evet aynı durum şimdi de var acaba sadece hazırlık olabilir mi. böyle bir durum söz konusu olursa diye. geçen dönem de hazırlanıp göndermediklerine göre öyledir galiba .

32 Mesaj
15 Şubat 2008; 18:44:37 

iyi dilekleriniz için teşekkürler marshmallow. sevgilim henüz dün akşam gelebildi.çünkü biz ankaraya gelecek diye beklerken, urfadan diyarbakırdaki askeri hastaneye sevk ettiler.bir hafatada orda kaldı.dün akşamda ankaraya geldi. görünce biraz da olsa içim rahatladı ve tarif edilemez bi mutluluk içindeyim.Allah tüm bekleyenleri kavuştursun....

464 Mesaj
16 Şubat 2008; 10:06:57 

quote:

Orjinalden alıntı: regenundmeer

iyi dilekleriniz için teşekkürler marshmallow. sevgilim henüz dün akşam gelebildi.çünkü biz ankaraya gelecek diye beklerken, urfadan diyarbakırdaki askeri hastaneye sevk ettiler.bir haftada orda kaldı.dün akşamda ankaraya geldi. görünce biraz da olsa içim rahatladı ve tarif edilemez bi mutluluk içindeyim.Allah tüm bekleyenleri kavuştursun....

Biraz mı rahatladı için güzelim :p Öncelikle herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.. Sevgilimin de bahsettiği gibi urfadaki hastaneden çıkıp tugaya döndüm ordan hava değişimine gelmeyi beklerken bendeki raporun kabul edilmeyeceğini söylediler.. Diyarbakır 600 yataklı as. has. 1 hafta kaldıktan sonra 14 şubatta taburcu oldum ve sevgilimin yanına geldim, güzel hem de çok güzel bi 14 şubat oldu :)) artık her şey daha güzel (45gün boyunca)..

Biraz tugaydan bahsedeyim.. tugay belirtildiği gibi tam şehrin ortasında.. Yemekler acemilik döneminde felaketti.. Ben kurada askeri gazinoyu çektim yemeklerimiz daha rahat,en azından istediğin kadar yiyebiliosn yemeklerden.. Acemilik çok rahat geçti herkes için.. ama şu anda askerdeki tabiriyle "yardırıyorlar" çünkü KKK denetlemesi geldi ve bu da bizlere patladı.. Her sabah spor bunu takiben gün içinde 3000m koşu ve pentatlonda ter döküyorlar.. Kalan vakitte de görev yapıp akşamlarıda nöbet tutuyorlar.. Yani zor bi zaman şu anda askerlik yapanlar için.. Ama içiniz rahat olsun görünmez kazalar hariç hiç bir tehlikenin olmadığı bir yer 20. zırhlı tugay.. Sayılı zaman geçecektir elbet, doğan her güneş batacak ve yeni bir gün başlayacak, başlayan her gün sevdiklerinizi size daha da yaklaştırıo.. Umarım Allah herkese hasretle beklediği kişiye sağ salim kavuşmayı nasip eder..

3554 Mesaj
25 Şubat 2008; 0:18:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Spectre

Biraz mı rahatladı için güzelim :p Öncelikle herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.. Sevgilimin de bahsettiği gibi urfadaki hastaneden çıkıp tugaya döndüm ordan hava değişimine gelmeyi beklerken bendeki raporun kabul edilmeyeceğini söylediler.. Diyarbakır 600 yataklı as. has. 1 hafta kaldıktan sonra 14 şubatta taburcu oldum ve sevgilimin yanına geldim, güzel hem de çok güzel bi 14 şubat oldu :)) artık her şey daha güzel (45gün boyunca)..

Biraz tugaydan bahsedeyim.. tugay belirtildiği gibi tam şehrin ortasında.. Yemekler acemilik döneminde felaketti.. Ben kurada askeri gazinoyu çektim yemeklerimiz daha rahat,en azından istediğin kadar yiyebiliosn yemeklerden.. Acemilik çok rahat geçti herkes için.. ama şu anda askerdeki tabiriyle "yardırıyorlar" çünkü KKK denetlemesi geldi ve bu da bizlere patladı.. Her sabah spor bunu takiben gün içinde 3000m koşu ve pentatlonda ter döküyorlar.. Kalan vakitte de görev yapıp akşamlarıda nöbet tutuyorlar.. Yani zor bi zaman şu anda askerlik yapanlar için.. Ama içiniz rahat olsun görünmez kazalar hariç hiç bir tehlikenin olmadığı bir yer 20. zırhlı tugay.. Sayılı zaman geçecektir elbet, doğan her güneş batacak ve yeni bir gün başlayacak, başlayan her gün sevdiklerinizi size daha da yaklaştırıo.. Umarım Allah herkese hasretle beklediği kişiye sağ salim kavuşmayı nasip eder..

Ordan gelen biri olarak seni en iyi ben anlarım sanırım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir ve tugaya geri dönüp Allahın izniyle bitirip gelirsiniz ama gazino ya çıktığın için kendini çok şanslı görmelisin hiç bişey olmasa bile yemek derdin olmayacak orada ama tabi öncelikle iyileşmen koşuluyla

HEP DESTEK
TAM DESTEK

464 Mesaj
2 Mart 2008; 21:51:22 

quote:

Ordan gelen biri olarak seni en iyi ben anlarım sanırım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir ve tugaya geri dönüp Allahın izniyle bitirip gelirsiniz ama gazino ya çıktığın için kendini çok şanslı görmelisin hiç bişey olmasa bile yemek derdin olmayacak orada ama tabi öncelikle iyileşmen koşuluyla

saol teşekkür ederim : ) ne kadar şanslı olduğumun farkındayım, 450 kişi içinden 5 kişi As.Gzn çekti ve bi tanesi benim.. elime gelen diğer kağıdı seçseymişim belki huduta belki de mekanizelere gidecektim.. ama hepimizin hakkında hayırlısı ne is o oluyor.. yemeklerle gzn'da bulunduğum süre içinde çok fazla aram olmadı gerek rahatsızlığım gerekse işlerin zaman zaman yoğunluğundan yemek yiemiodm ama karavandan bile yiecek olsam dier taburlardan çok şanslıyım.. yemekleri kendimiz istediğimiz kadar alabilme lüksüne sahibiz ve askerde bunun ne kadar önemli bşi olduğunu sen gayet ii bilirsin

13 Mesaj
3 Mart 2008; 0:39:43 

evet benim nişanlım o şanssızların içinde mekanizeyi çekti. baya zor olduğunu söylüyor. yemekler gerçekten çok kötüymüş yiyemiyor.ama az kaldı onunla kendimizi avutup dönmesini bekliyoruz.inşallah hayırlısıyla bitirip döner.

464 Mesaj
8 Mart 2008; 19:51:58 

quote:

evet benim nişanlım o şanssızların içinde mekanizeyi çekti. baya zor olduğunu söylüyor. yemekler gerçekten çok kötüymüş yiyemiyor.ama az kaldı onunla kendimizi avutup dönmesini bekliyoruz.inşallah hayırlısıyla bitirip döner.

mekanizelerde durum zor biraz.. komutanlardan birisi askerlerine içlik giymeniz yasak içlik giyilmeyecek diodu yoldan geçerken kulak misafiri olmuştuk.. urfa sıcak ama ne kdr sıcak olursa olsun kış mevsiminde içlik giymeden olmuo ya o kamuflajın altına.. ama az kaldı kimse merak etmesin herkesin beklediği sevdiği kişi sağ salim gelicek.. belki geldiğinde biraz zayıflamış olacak ama geldikten 1 hfta soora kesinlikle eski kilosuna dönecektir hatta üstüne bile çıkacaktır (tecrübeyle sabittir ) dışardan birisi görse kıtlıktan çıkmış bu der kesin ..

3554 Mesaj
5 Nisan 2008; 11:54:43 

Galiba urfadan bi tek ben kilo alarak dönmüştüm bizim tertipler içinde kantinci olduğum için yemekten ve oturmaktan başka peş bişey yapmıyordum çünkü hatta terhise 1 hafta kala tugay komutan yardımcısı fuat albay toplamıştı bütün 317 kd leri hizmetlerimiz için teşekkür etmek için o zaman acemilikteki arkadaşlarım görünce beni ne olmuş sana böyle ne kadar çok kilo almışsın diye şaşırmışlardı

HEP DESTEK
TAM DESTEK

14 Mesaj
10 Nisan 2008; 13:05:18 

20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI na gidiyorum bende. istanbuldan. orda görüşürüz tertipler :D

2 Mesaj
10 Nisan 2008; 14:18:24 

Slm, Bende İstanbul 'dan 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI na gidiyorum...

Gidecek olanlar nasıl gidiyor?

739 Mesaj
10 Nisan 2008; 14:56:20 

OO Nisan tertipleride düşmüş hemen :)

Bende İstanbul'dan 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA ya gidiyorum beyler hepimize cümletten HAYIRLI TEZKERELER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziiiiz -- 10 Nisan 2008; 14:56:19 >

I'm The ziiiiz :)

2 Mesaj
10 Nisan 2008; 15:03:03 

Yok mu arttıran? :)

1 Mesaj
10 Nisan 2008; 17:44:31 

merhaba beyler..
ben kocaeliden şanlıurfa yolcusuyum
yarın uçakla diyarbakır,ordan urfaya..
kısa dönemler çoğunluktaymış orda sanırım doğrumu??

3554 Mesaj
10 Nisan 2008; 17:50:09 

quote:

Orjinalden alıntı: bllphlvn

merhaba beyler..
ben kocaeliden şanlıurfa yolcusuyum
yarın uçakla diyarbakır,ordan urfaya..
kısa dönemler çoğunluktaymış orda sanırım doğrumu??

Kendimi görür gibi oldum aynen bende izmitten önce istanbul sonra direk urfa,arkadaşlar herhangi bir sorunuzda yardımcı olurum

HEP DESTEK
TAM DESTEK

3139 Mesaj
10 Nisan 2008; 18:37:52 

ben varım daa

Eskişehir'liler ve Eskişehir'de yaşayanlar

13 Mesaj
25 Nisan 2008; 15:13:29 

kaldı 21. hayırlısıyla bir gelseler. sanki 5 ay değil de 5 yıl gibi geldi.

158 Mesaj
10 Ağustos 2008; 10:04:42 

asdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FalconRock -- 8 Haziran 2009; 12:20:15 >

DH Sigara İçmeyenler Klübü

1656 Mesaj
10 Ağustos 2008; 10:29:44 

selam ben de gidiyorum.

منده صغار ايكى جهان من بو جهانه صغمازام

گوهر لامکان منم كون و مکانه صغمازام

Mende sigar iki cahan, men bu cahane sigmazam,
Gövheri lamekan menem, kövnü mekane sigmazam.
Sayfa:   [1] 3 4 5      >>