Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
8
Favori
297.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin uzakmış gercekten ama olsun ya az kaldı atarsa 117:) sag salim geldikten sonra birde telefonla görüşebildikten sonra gerisi sorun degil okadarda zaman bu gecer gider:)
  • evet sağ salim bitirsinlerde yeter. az kaldı günler hemencicik geçer:)
  • gittik gözümüzle gördük inandık artık dönüşü yok:)) o yüzden pek takılmıyoruz buralara sanırım :))
    eğitimlere devammış evet birde angarya işleri hep bize yaptırıyorlar diyo. sevmiyolarmış onları. nasıl olsa 5 ay diyolardır. bişey öğretseler öğrendi işi yapıyo derken askerlik biter diye düşünüyolardır. kalıcı olanlar düşünsün ya:))
    kızlar uzak yoldan gidenler ulaşım konusunda hiç sıkıntı yok. istanbula sürekli araba var istanbuldan da çevre illere sürekli araba var. kalmak içinde en ii yer öğretmenevi. hem hesaplı hem temiz hem de rahat :))
    bende biraz zaman geçsin gitmek istiyorum inş....
  • herkese merhabalar, benim eşimde başar dan hayrabolu'ya geçti. neyseki şimdi daha rahat tel. görüşmesi yapabiliyoruz. iyimi kötümü olmuş bilmiyorum ama yazıcı olmuş inşallah iyidir diye temenni ediyorum. bu arada Bitsede gitsek seninkiyle eşim tanışıyor olabilirler çünkü konuştuğumuzda bir arkadaşım kazan dairesine geçti demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfn605

herkese merhabalar, benim eşimde başar dan hayrabolu'ya geçti. neyseki şimdi daha rahat tel. görüşmesi yapabiliyoruz. iyimi kötümü olmuş bilmiyorum ama yazıcı olmuş inşallah iyidir diye temenni ediyorum. bu arada Bitsede gitsek seninkiyle eşim tanışıyor olabilirler çünkü konuştuğumuzda bir arkadaşım kazan dairesine geçti demişti.

hosgeldin aramıza allah kavustursun esine:)
  • TEŞEKKÜR EDERİM. HEPİMİZİ BİR AN ÖNCE ALLAH KAVUŞTURSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek
    dfn öncelikle hoşgeldin başardan hayraboluya geçtiyse tanışıyorlardır ama kazancı bi tek o değil geçenlerden örneğin gelteskereninki de kazancı:)) umarım tanışıyorlardır ama..

Gelteskere buarada seninki ile benmki aynı kazanı bekliolar haberin olsun bizimki gündüzcüymüş senin ki gececi geçen hafta gittiğini duyunca hemn tanıdı ozmn o Muratın kız arkadaşıdır dedi konuşuoken:))) şansa bakk:))

Buarada artık uzun uzun konuşunca özlem eskisi kadar olmuo doğal olarak bende pek foruma girip haber alma ihtiyacı hissetmiyorum kızlar anladığım kadarı ile herkeste durum aynııı ohh n güzell:)

Atarsa 112:))) görüşmek üzere...

Eet hosgeldin dfn :)

Doğru bilmiş seninki bitsede gitsek ;) gececi valla gündüz horul horul uyuyodur şimdi :) ben de çok rahatım valla ne yalan soyliyim acemiliğe göre ariyo ve rahat konusuoruz hizmet birliğinde telefonlar bomboş yok sıra fln ;)

• slm kızlar bu hafta çarşı izni varmı ki. benimki belli olmaz belki olabilir demişti. 337nci seninki söyledimi izin konusunda birşey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylul68

slm kızlar bu hafta çarşı izni varmı ki. benimki belli olmaz belki olabilir demişti. 337nci seninki söyledimi izin konusunda birşey?

bgn sordum ben pazar gunu bir aksilik cıkmazsa olcak carsı buyuk ihtimal dedi yarın yok heralde dedi tam bilmiyorlar onlarda sanırım son anda kitleyebiliyorlarmış ama haftada bir günya bu carsı muhabbeti o gunde pazar gunu sanırım
  • bitsede gitsek
    evet eşimin adı aycan ve anadolu yakasındayız doğru hedef yani. tanıştıklarına sevindim. Bizde seninle karşılaşırız belki.
  • ne güzel şeyler söylemişiniz bizimki hiç memnun değil:( ii gitmediğini çok bunaldığını filan söylüyo...
  • slm kızlar kimsecıkler yok forumda. 337ci benımki 3. bölüktekilerin hepsini tanıyormuş dün konuştuk söylemiştim burada konuşuyoruz haberdar oluyoruz diye. bende sordum tanıyorum demişti bölüktekileri. seninkini tanıyordur belki istanbullu mu seninki ?
  • quote:

DFN eşinin adı Aycan olabilir mi?? tanıyormuş hatta yan ranzasında uyuyomuş sorunca hemn söledi çok da olumlu şeyler söledi eşin hakkında umarım doğru kişiden bahsetmişizdir:)) istanbul anadolu yakasında da oturuyorsanız tammdır bu iş :))))

Hayraboluda başka varsa hemn sölesin kesn onları da tanır bizimki itina ile bulunur

selam :) benim sevgilimde hayraboluda tanışıolardır kesin :) çok iyimiş bu forum keşke başlardada bilseydim aynı hasret acısı çekenlerle muhabbet etmek güzel olurdu :) arkadaşlarım başlarının etini yememden bıktılar :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337.282

quote:

DFN eşinin adı Aycan olabilir mi?? tanıyormuş hatta yan ranzasında uyuyomuş sorunca hemn söledi çok da olumlu şeyler söledi eşin hakkında umarım doğru kişiden bahsetmişizdir:)) istanbul anadolu yakasında da oturuyorsanız tammdır bu iş :))))

Hayraboluda başka varsa hemn sölesin kesn onları da tanır bizimki itina ile bulunur

selam :) benim sevgilimde hayraboluda tanışıolardır kesin :) çok iyimiş bu forum keşke başlardada bilseydim aynı hasret acısı çekenlerle muhabbet etmek güzel olurdu :) arkadaşlarım başlarının etini yememden bıktılar :/

Hosgeldin foruma cnm :)) benimki de hayraboluda senin hayrabolu da nerede cnm? Aynı olmasalarda basar Kışla'dan geldiyse kesin tanisiolardir ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: gelteskere337

quote:

quote:

Hosgeldin foruma cnm :)) benimki de hayraboluda senin hayrabolu da nerede cnm? Aynı olmasalarda basar Kışla'dan geldiyse kesin tanisiolardir ;)

hoşbuldukkkk :) karargah bölüğünde 2.koğuş kantin çavuşu oldu :) seninki nerede canım?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hoşbuldukkkk :) karargah bölüğünde 2.koğuş kantin çavuşu oldu :) seninki nerede canım?

Benimki de hizmet bölüğünde kazan dairesinde ;) kazancı anliycan gececi su an :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki de hizmet bölüğünde kazan dairesinde ;) kazancı anliycan gececi su an :))

hemen bitsin gitsinde kurtulsunlar şu kantinciliktir yok kazancılıktır. gerçek hayata dönsünler artık :/
    tahmin ettiğm kişiysen benim erkek arkadaşımın en iyi anlaştığı kişinin kız arkadaşı oluosun :))

• canım seninki zaten kantinciyse ister istemez herkes onu tanıyordur malumm heryere giden yol önce mideden geçio:)))
  • quote:

canım seninki zaten kantinciyse ister istemez herkes onu tanıyordur malumm heryere giden yol önce mideden geçio:)))

haklısın canım :)) kıyamam ama kantinci olmasına rağmen zayıflamış çok :/ yemeğe vakit bulamıolardır ki :(
  • 337.282 cnm yarın sorucm ariyinca :) kazancilarla iyi olmak zorundalar banyo icin kızlar onlar veriyolar sıcak suyu ;)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.