Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
8
Favori
297.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun konuşan varmı ben konuşamadım daha aramadı off ya :((
  • bitsede gitsek arkadasım gözünaydın konuşabilmişsin sonunda:) eylul bgn arayan yok daha en son dun öglen knştm ben ararsa paylaşırım
  • ben bugün 2 kez konuştum kızlar azda olsa. alışmış artık sıkı eğitimlere. çok zor ama yapacak bişey yok diyo. alışmasa günler hiç geçmek bilmez. çekilmez olur. kendini avutmalı yani. sesi iyiydi. çok yağmur varmış yemekten sonra koğuşlara dağılacaklarmış. dağıtımları da belli olmuş orada kalacakmış. hayırlısı bakalım. herkesin hakkında en iisi olsun inşallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

ben bugün 2 kez konuştum kızlar azda olsa. alışmış artık sıkı eğitimlere. çok zor ama yapacak bişey yok diyo. alışmasa günler hiç geçmek bilmez. çekilmez olur. kendini avutmalı yani. sesi iyiydi. çok yağmur varmış yemekten sonra koğuşlara dağılacaklarmış. dağıtımları da belli olmuş orada kalacakmış. hayırlısı bakalım. herkesin hakkında en iisi olsun inşallah....

ne guzel canım maşallah dedigin gibi herkesin hakkında en iisi olsun inşallah bende konuştum bu akşam benimkide alışmış iyice yemin töreninden konuştuk evci cıkacakmış ama sormayı unuttum 30una falan alındımı diye istanbuldakiler falan 30una alınmış cunku ama alınsaydı söylerdi herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337nci

quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

ben bugün 2 kez konuştum kızlar azda olsa. alışmış artık sıkı eğitimlere. çok zor ama yapacak bişey yok diyo. alışmasa günler hiç geçmek bilmez. çekilmez olur. kendini avutmalı yani. sesi iyiydi. çok yağmur varmış yemekten sonra koğuşlara dağılacaklarmış. dağıtımları da belli olmuş orada kalacakmış. hayırlısı bakalım. herkesin hakkında en iisi olsun inşallah....

ne guzel canım maşallah dedigin gibi herkesin hakkında en iisi olsun inşallah bende konuştum bu akşam benimkide alışmış iyice yemin töreninden konuştuk evci cıkacakmış ama sormayı unuttum 30una falan alındımı diye istanbuldakiler falan 30una alınmış cunku ama alınsaydı söylerdi herhalde

ben alışamadım daha:(( ama hiç renk vermiyorum :)) benim gidiceğimden haberi olmadığı için birşey söylemedi törenle ilgili. bence değişmez bu saatten sonra. değişmesinde bütün planlar altüst olur :)) hem bu hafta çok yağış bekleniyomuş o taraflarda değişmesin :)) bi değişiklik olursa ailesinden duyarım onlara söyler. buradan da paylaşırız. telefonda telaştan ve heyecandan bişey soramıyorum ki. işin en komiği her defasında alıştınmı diyorum o da eh işte dio her defasında aynısı oluyo aynı soru aynı cevap. cevabı değişecek sanki benimki de iş işte :)) o da bişey demiyo :)) bitince kısmet olursa anlatır anlatır güleriz inşallah :))

• degişiklik olursa buradan paylaşırız canım zaten yemin töreninin oldugu hafta gidip görcegimiz için burdada bir heyecan olur:) bu arada arayınca bizdede aynı muhabbet her aramada aynı sorular aynı cevaplar süre kısıtlı oldugu için insan ne diyecegini sapıtıyor:)
  • bende konuştum 8 gibi arkadaşlar bu sefer ii idi sesi alışmış artık oraya. ama ben törene gidemiyeceğim teyzesi falan da gidecekmiş gelme dedi. törenden sonraki hafta sonu gidecğim o zman gel dedi artık çok istiyordum gitmeyi :((( kısmet değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylul68

bende konuştum 8 gibi arkadaşlar bu sefer ii idi sesi alışmış artık oraya. ama ben törene gidemiyeceğim teyzesi falan da gidecekmiş gelme dedi. törenden sonraki hafta sonu gidecğim o zman gel dedi artık çok istiyordum gitmeyi :((( kısmet değilmiş.

üzüldüm canım senin adına gel sende bizim yanımızdan izlersin:)) gerci benimde kesin degil gel diyor ama duruma göre gidemeyedebilirim hayırlısı artık dedigi gibi sonraki hafta gidersin hatta ailesi döncekse hemen sonraki gun git cumartesi yani rahat rahat görüşürsünüz ben yemin törenine gidemezsem öyle yapıcam heralde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337nci

üzüldüm canım senin adına gel sende bizim yanımızdan izlersin:)) gerci benimde kesin degil gel diyor ama duruma göre gidemeyedebilirim hayırlısı artık dedigi gibi sonraki hafta gidersin hatta ailesi döncekse hemen sonraki gun git cumartesi yani rahat rahat görüşürsünüz ben yemin törenine gidemezsem öyle yapıcam heralde:)

valla ii olurdu yanınıza gelirdim :) aklımda gitmek var törene bakar bakar görünmeden giderdim artık. bende öyle düşünüyorum 8 i veya 9 u giderim. sizler görürüsünüz inaşşalh.
  • hayırlısı olsun kızlar üzülmeyin. bizde gidicez diyoruz bakalım kısmet olacakmı...
    bir dahaki hafta sonu filan gidersiniz hem başbaşa görüşürsünüz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek

üzüldüm kızlar sizin adınıza ama olsun sonraki hafta sakın kafayla daha rahat görüşebilirsiniz bunu düşünün hiç değilse.
    ben kesin gitcem diyorumda son anda kim biliri bende de aksilik çıkabilir kısmet artıkın...

inşallah gidersin arkadaşım sen bari git gör. bizler gidemiyoruz. cd ye falan alırsa töreni sonra izleriz artık. bugun foruma kimse girmemiş haber alan yok sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek

üzüldüm kızlar sizin adınıza ama olsun sonraki hafta sakın kafayla daha rahat görüşebilirsiniz bunu düşünün hiç değilse.
    ben kesin gitcem diyorumda son anda kim biliri bende de aksilik çıkabilir kısmet artıkın...

inşallah gidersin arkadaşım sen bari git gör. bizler gidemiyoruz. cd ye falan alırsa töreni sonra izleriz artık. bugun foruma kimse girmemiş haber alan yok sanırım.

bgn arayan soran yok canım beni sizi var mı?
  • Ben gündüz konuştum keyfim yerinde falan dedi alışmış demekki sesi de iyiydi :) eken kisla da olurmuş yemin töreni peki bu eken kisla nerede nasıl gidilir?
  • internette bazı yerlerin yemin töreni videoları var da 95. zırhlı tugayınkini bulamadım yarım saat falan sürüyor herhalde degilmi yemin töreni?
  • Valla bu dvd olayında biraz süpheliyim ben. Geçen senelerde abimin yemin toreni olmustu bir kısla'da kapıda cep tel , video kamera ne varsa aldılar doğal olarak. İçerde komutanlar torenin fotoğraflarının ve videosunun çekildiğini yemin toreninden sonra evlere postalanacağını bildirdiler ama abimin askerliği bitti hala gelen giden yok. Yerine gore değisiyo olabilir ama siz genede fazla umutlanmayın derim ben.
  • benide aramadı. zaten 4 günde bir arıyor alıştım öyle aramasını çarşamba yada perşembe arar. pazar günü konuştum. törenide dvd ye cekilirse izletirm demişti bana. eğer alamıyorlarsa dvdye kötü olur. izlemek istiyordum.kısmet artık.
  • quote:

benide aramadı. zaten 4 günde bir arıyor alıştım öyle aramasını çarşamba yada perşembe arar. pazar günü konuştum. törenide dvd ye cekilirse izletirm demişti bana. eğer alamıyorlarsa dvdye kötü olur. izlemek istiyordum.kısmet artık.

dvd ye alıyolar herturlu kendi arsivleri için ama evlere postalama yapmıyolar en azından bizim başımıza geldi bu tekirdağ'da durum nedir bilgim yok.
  • acemilikten sonra üsta birligine gidene kadar izin yokmuş ama ziyaret olabilir mi ya kimse yazmıo:( tekirdağ il jandarma komutanlıgında kısa dönemler nerde egitim görüyor
  • Bu arada bende gelicem gunubirlik yemin törenine. Ankaradan geliorum sonra istanbula gecicem ama saatini bilmiyorum ve kaç saat sürer maçta dışarı çıkarlar bı fikri olan varmi? Bende dün konuştum sadece bugün aramadı yogun demekki. Yemin töreni eken kisladaymis nasıl gidilir oraya taksi fln bulabilirmiyiz rahat?
  • slm arkadaşalr bugun bende konuşmadım. pazar günü konuştuk. hafta içi bi gün ararım tekrar dedi hangı gun arar bilmem.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.