Şimdi Ara

Loader.exe ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
34.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki uyarı bilgisayarı her açışımda çıkıyor.Bu ne demek?

'Loader.exe' Windows tarafından bulunamıyor.İzmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin. Bir dosya aramak için Başlat düğmesini tıklatıp Ara'yı tıklatın.

• msn discovery kulanndıysan, ya da kullanıyorsan, onun altında çalışan ir programcık kendisi...

(yani en azından bende öyle...)
  • MSN i tamamen sil program files ten de sil.ondan sonra yeniden güncel bir tane messenger yükle.(discovery mi kurdun sen) OKEY Mİ?

bu şekilde de düzelmediyse çaşıştır a msconfig yaz ordan loader.exe yazan kutucuktaki işareti kaldır tamam de..
    bu şekilde de olmasa regedite gir loader.exe diye arama başlat.Çıkan dosyayı sil..ok
  • Evet discovery kurmuştum ama kaldırdım.Dediğiniz gibi msnyi kaldırıp tekrar kurdum.Ama o uyarı gelmeye devam ediyor.msconfigde de görünmüyo.
  • SAna yardımcı Olur sanırım bu KOLAY GELSIN

http://forum.donanimhaber.com/m_15321541/mpage_1/key_//tm.htm#15321541
  • Teşekkürler...
  • bnde bunlarla uğraştım hiç bi şekilde olmadı sonra hem discovery hemde messenger live i kaldırdım sonrada d sürücüsüne discovery live beta indirip kurdum. discovery live beta:
    http://www.erenet.net/dosyalar.php?d_op=viewdownloaddetails&lid=139&ttitle=Windows_Live_Messenger_8.5_Beta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onukonuk -- 19 Aralık 2007; 1:33:46 >
  • 5200 kişi bakmış 6 cevap var ilginç
  • Yukarıda arkadaş cevabını vermiş. Bunun msconfig'de çıkmasını beklemiyorum zaten. loader.exe'yi regedit'te arayıp bulup silmek işin çözümüdür. Sil, kur; bunlara gerek yok...
  • formatla gitsin
  • :D loader exe demek discovery yüklediiğinde yüklenen küçük bi programcık :d yukarda bazı çözümler söleyenlerin hepsi yanlış denersen görürsün .. o hatanın çıkmasının sebebi msn i saatin ordan sağtıklayıp kapatmadan discovery sildiğin içindir ... şimdi yapman gereken discovery i tekrar yükle bi msn ini aç sora kapat saatin ordan ve şimdi denetm masasından silebilirsin :D:D:D:D adamın biri format yazmış resmen ya tamammı kardeşim dedğimi yap

• " buraaxx18 " in tahlili doğru bende aynı şekilde yapmıştım , şimdi hiç bi problem yok
  • bende bakmıcaktım ama o kadar kişinin bakıp az miktarda mesaj yazıldığını görünce bende baktım

quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

5200 kişi bakmış 6 cevap var ilginç

• burak18 adlı arkadasa yuzde yuz katılıyorum..ben pcnın teknık kısmından hıc anlamayan bır ınternet kullanıcısıyım,ve daha once hata yapmıs olmama ragmen yenıden dıscoveryı yuklemıstım,bu gece yıne yukledım ama bu hatalar bende de cıktı,buragın soyledıklerını yaptım ve tek basıma hıc yapamayacagım bır problemı hallettım.tskler
  • .

Edit: Hortlamış bi konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clarion -- 11 Temmuz 2008; 8:30:20 >
  • clarıon hortlamıs derken ne demek ıstedın,?
  • regedit --hkey local machine-- software--microsoft--windows--current version-- run sekmesinde loader.exe yi bulup silin. Pc yi yeniden başlatın. Ama önce ctrl+alt+del yapıp loader.exe çalışıyor ise sonlandırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 11 Temmuz 2008; 23:25:45 >
  • bendede oluyordu mdl sildikten sonra msn de sildim tekrar kurdum düzeldi
  • MSN Discovery eklentisini kaldırdıktan sonra Messenger 'ın klasöründen "winmm.dll" dosyasını silerek, Discovery eklentisinden ve kalıntılarından kalıcı olarak kurtulmuş oluyorsunuz...

Tabi ki loader.exe hatasından da...

İyi çalışmalar...
  • arkadaşlar tam yüklemeye başlarken önce

File "c:\Program Files\MEssengerDiscovery\unins000.dat"does not exist. Cannot uninstal diyor ve tamam tuşu yanıyor tamama bastığımda da sonrasında
    C:\Program Files\MessengerDiscovery\Loader.exe

Hedef dizinde oluşturulacak dosyanın adı değiştirilirken hata oldu:
    MoveFile başarısız oldu ; satır 2.
    Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.

Yeniden denemek için Yeniden Dene'ye,dosyayı atlamak için Yoksay'a (önerilemez), Kurulumu iptal etmek için İptal'e tıklayın
    diyor
    benim yaptıklarımsa şöyle oldu. msn ini 2-3 kez sildim tabi discoveryi de aynen dediklerinizi yaptım gene bunlar çıkıyor. durdur desem malum olmuyor yeniden dene desem ilerlemiyor. yoksay desem program yüklenmiyor. 2 gündür bunla uğraşıorum. ne yapmalıyım.şimdiden tşkler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.