Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bp30 ve pf1500tl lerin yerini Bp2000TL ler aldı.Henüz detaylı dinleme şansım olmadı.Pre'nin sub çıkışı tek olduğu için y subwoofer kablosu tedarik etmem gerekiyor.Kabinlerin arasındaki mesafe 3 metre.
    DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edmontdante -- 20 Ocak 2016; 23:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

abi hayırlı olsun iyi günlerde kullan

Çook teşekkürler Nuri'ciğim..Bekledik,bekledik ha şöyleydi,ha böyleydi derken bir anda estiler ve nasip oldu.Ama gerçekten müthişmiş..
    Aramız uzak olmasa hemen bir gel diyeceğim ama..
    Neyse birgün yolun düşerse beklerim kardeşim..Konya fırın kebabı arkasına dinleti..

• edmontdante E kullanıcısına yanıt
    Engin tekrar hayırlı olsun keyifle sağlıkla kullan kardeşim. Gerçekten çok nezih ve yakışıklı olmuşlar. Sadelik gelmiş ve eminim karmaşasız bir ses alıyorsundur. Sırada oppo+proj+perde var.. Eee hamama girdin bir kere..

• Oehlbach y subwoofer kablosu tamam.Bu akşam denemeler başlıyor :))

• quote:

Orijinalden alıntı: edmontdante

Oehlbach y subwoofer kablosu tamam.Bu akşam denemeler başlıyor :))

Pf 1500 tlyi satmaktan vazmi gectin ustad.

• headbanger6 H kullanıcısına yanıt
    pf1500tl lerin birini sattım.Diğeri de satılık.

• Bp2000tl lerden sonra boşa çıkan iki subwooferdan birini sattım.Diğeri de satışta.Fiyat 1700.TL fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere oldukça temiz bir ürün.Takas düşünmüyorum.
    DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edmontdante -- 6 Şubat 2016; 13:34:10 >

• Bp2000tl ile sinema zevkim zirveye ulaştı.Bp2000tl yi bp30 ve pf1500tl nin bir kabine konulmuş hali gibi düşünüyordum ama sonuç başkaymış.Kabinin kendine göre bir çalışma prensibi var sanırım.Mutlaka daha iyileri vardır ama sanırım hem bu hobiden beklentim,hem fiyat,hem performans hem de görsellik açısından benim için son karar Definitive gibi görünüyor.Sisteme oppo bluray player da katınca epey bir süre bir eklenti yapmadan devam ederim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edmontdante -- 6 Şubat 2016; 13:43:18 >
  • bp2000 tl lerin hayirli olsun hocam. bir yerden sonra dur demek lazim zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selam elinde bp 30 olup çıkarmak isteyen bana pm mesaj atsın tek eksiğim frontlarım saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoStBr

Herkese selam elinde bp 30 olup çıkarmak isteyen bana pm mesaj atsın tek eksiğim frontlarım saygılar.

Selam sahibinden com da var.
  • Herkese selam en sonunda istediğim temizlikte definitive Bp30 almış bulunmaktayım. Yanlız 4 defa sıfırlayarak kalibrasyon yapıyorum frontlar 40 hz veriyor şaşırdım full band vermesi lazımken anlamış değilim.
  • Bp30 maşallah değin:))))
    DEFINITIVE CLUB DEFINITIVE CLUB DEFINITIVE CLUB

• GoStBr kullanıcısına yanıt
    Maşaallah güle güle keyifli günlerde kullanın.Bu keretalar iyi beslenirse sıkı ve ciddi sound alırsınız.
    Avr de speaker boyutlarınız large mı, small mı seçili?Parametrelerinizi birdaha gözden geçiriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Maşaallah güle güle keyifli günlerde kullanın.Bu keretalar iyi beslenirse sıkı ve ciddi sound alırsınız.
    Avr de speaker boyutlarınız large mı, small mı seçili?Parametrelerinizi birdaha gözden geçiriniz.

Teşekkür ederim dediğim gibi 4 defa kalibrasyon yaptım 40 hz veriyor fulband yapmıyor şaşırdım avr de Onkyo 5010

• quote:

Orijinalden alıntı: edmontdante

Bp2000tl ile sinema zevkim zirveye ulaştı.Bp2000tl yi bp30 ve pf1500tl nin bir kabine konulmuş hali gibi düşünüyordum ama sonuç başkaymış.Kabinin kendine göre bir çalışma prensibi var sanırım.Mutlaka daha iyileri vardır ama sanırım hem bu hobiden beklentim,hem fiyat,hem performans hem de görsellik açısından benim için son karar Definitive gibi görünüyor.Sisteme oppo bluray player da katınca epey bir süre bir eklenti yapmadan devam ederim sanırım.

Güle güle kullanın güzel ve özel bir cihaz.

• Bu arada celwin Vega v-12f ler boşa çıkmıştır temiz pırıl pırıldır uygun fiyattan vereceğim. Yer darlığı yüzünden pm den ulaşabilirsiniz.

• Pf1500tl nin diğeri de satıldı.Alan arkadaşa hayırlı olsun

• edmontdante E kullanıcısına yanıt
    Engin hayırlı olsun her iki tarafada.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.