Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dalgakıran

Merhaba arkadaşlar,
    DF BP8060ST aldım. F/P açısından bu aralar Denon X2000 çok popüler. Tecrübesi bilgisi olan arkadaşlar Denon X2000 i öneriri mi? Denonlar DF ile uyumlumudurlar? Denizlide satın almadan önce deneyebileceğim bir yer yok. Hem sinema hem stereo eşit ağırlıklı kullanacağım.

Bi kolonlari surmenin zor oldugunu biliyorum bence deneyerek alin def tech cok avr secer aman dikkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni serisi çok daha kolay sürülüyor. Sorun olmaz.
  • Arkadaşlar Deinitive yeni 8000 serisi kullanan var mı? Arkadaki red light ışığı yanıp sönüyor..Çözemedim...Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
  • Arkadaşlar merhaba kullanmakta olduğum bp8 ve clr2002 centerımı sistem değişikliği için satmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar mesajla ulaşabilirler.

Hayırlı kandiller.
  • Dikkat! Dikkat!

Babiş62 amirimiz Konya'dan, İstanbul'u denetlemeye gelmiştir bilginize.

Dikkatli olun. Her an baskına uğrayabilirsiniz.
  • Selamun Aleyküm dostlar. Uzun zamandır gelmeyi düşlediğim İstanbul ziyaretimi aslında kısa da olsa gerçekleştirdim. Malesef gelişim Pana At 6000 projeksiyon cihazımın iadesi ile sonuçlandı. Sebebi ise giderilemeyen focus problemi idi.(Biraz beni uğraştırdılar Yinede söylüyorum aletin gerçekten olağanüstü görüntü performansı vardı.Herhalde benim şansımdan olsa gerek ki,bir arkadaşında almasına vesile oldum ama onun cihazı gayet güzel işliyormuş..Şimdilik araştırıyorum ya sony yada epson 9200 üstünde duruyorum. Ha yeni pana serisi 2haftaya kadar gelicekmiş belki yine pana diyebilirim.Bakalım hayırlısı olsun.
    Böylelikle günübirlik gelmiş ve dönecekken eskiden beraber çalıştığım bir müzisyen arkadaşımın ve sevgili Teknika'nın davetlerine icabet etmemek olmazdı ki; Diğer tanışık olduğum forumdaş dostlarımıda görmem gerekiyordu amaaa gelvelakin kardeşim İstanbul ve trafiğiniz ne olmuş öyleee..Allah yardımcınız olsun..
    Malum projeksiyon işim ve arkadaşım anadolu yakasında olduğu için birinci günün akşamına kadar ordaydım.Ertesi gün avrupa yakasına geçtim ki zaman sürecini ve trafikten bunalmayı ilave edin gerisini düşünün.
    Ve nihayet değerli teknika ile buluştuk.Candan karşılamasının ardından öğle yemeği,deniz kenarı çay sohbeti,biraz gezi derken sıra geldi dinletimizeeee..
    Öncelikle çok şık temiz yeni yapılı evinde hayırlı sağlıklı huzurlu oturmasını dilerim.
    Öncelikle teknika dublex evinin en üst katında terası olan aslında sinema yada müzik odası olması gereken yere çıkarttı.Orda bulunan midi müzik setinde müzik dinledik.Önce normal kayıt sonra audiophile kayıt cd ve....
    Hi end diye bir sürü para verdiğimiz cihazlara sanki kafa tutarcasına nasıl bir sound? Neymiş markası?Telefunken marka.., Bize göre minicik birşey! Hopalör tarafı desen belki bp6 kasası kadar yada biraz daha küçük.Tamamen müzikal, pırıl pırıl detaylar, kemik gibi basslar kulağı delmeyen,tırmalamayan mid ve tiz..
    Hatta ilk sorumda subbassın odada gizli bir yerde olup olmadığı idi.
    Daha sonra aşağı inmece ve definitive+pioneer+epson birliktelikleriyke sinema modu.Zaten çoğu forumdaşın bildiği gördüğü kendini kanıtlamış mevzu. Eh bendede değişik versiyonu olduğundan aşinayım zaten.Epsonun gündüz gözüyle başarısı övülür hani.Lakin süpercup referance birbaşka azizim..Malum apt. dairesi ve önde Bp7001 lerin bassları yeterde artar bile.Ama süpercüpün ilavesi bir kez daha olmazsa olmaz dedirtiyor!
    Dahası o güzelim kolleksiyon. Dolaplar dolusu aylar yıllar harcanmış hepsi jelatinlenmiş özel boxlar, kutular,edition dvd filmler. Aransa bulunacak şeyler değiller. Ne blurayde ne 3d kapsamında henüz seyretmediğimiz 1000 lerce filmler, diziler.. Takdire şayan bravo kardeşim. Emeğine sağlık,yüreğine sağlık..
    Yeni evinde hayırlı ömürler geçir,sağlıkla keyifli seyirler ve dinletilerin olsun.
    Diğer tanışık olduğumuz (böyle yüz yüze gelemediğimiz) forumdaşlarımızın affına sığınarak vaktim yetmediği için akşamına dönmek zorunda kaldım. Ama yine kısa zamanda görüşmek ve sohbetler etmek üzere hoşçakalın. Buralara yolu düşen her forumdaşında başüzerinde yeri vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 11 Haziran 2015; 23:50:38 >

• Ah be abi hemen kaçmışsın , bizde arayamadık işlerin yoğunluğundan

Ne güzel, trafik harici dolu dolu geçmiş
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    maasallah trafikte dolu dolu geçmiş
  • hoşgelmişsen ve güle güle gitmişsen üstad.
    keşke haberim olsaydı ben de katılırdım hem de tanışmış olurduk diyeceğim ama dün zaten işten eve 21 sularında girebilmiş olmamdan dolayı bunu da diyemiyorum.
    Hoş sağolsun teknika da hiç haber etmedi bize ya neyse onun hesabını bilahere kendisine sorarım ben
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sevgili dostlar.
    İnşaallah bir dahaki sefere siz değerli forumdaşlarla da buluşur,sohbet ve muhabbet ederiz.
    (Evet sevgili aticus siz teknikanın kulağını bir çekin..)

• çekeceğim de adam kayıp vatandaş bir süredir
  • Definitive supercube reference subwoofer kullanan biri olarak mesajımız bulunsun bakalım...
  • KMLSNY kullanıcısına yanıt
    Hocam canavar hayırlı olsun :) video da bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Hocam canavar hayırlı olsun :) video da bekleriz

Teşekkürler gerçekten harika sub.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar dostlar Definitive Supercube Trinity signature kullanan alan performansının nasıl olduğunu bilen var mı forumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Merhabalar dostlar Definitive Supercube Trinity signature kullanan alan performansının nasıl olduğunu bilen var mı forumda?

Kullanan yok bildigim kadariyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: headbanger6

quote:

Merhabalar dostlar Definitive Supercube Trinity signature kullanan alan performansının nasıl olduğunu bilen var mı forumda?

Türkiye'ye getirmişler mi bu ürünü?
  • quote:

quote:

quote:

Hic rastlamadim.ama dinlemeyi cok istedigim bi urun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hic rastlamadim.ama dinlemeyi cok istedigim bi urun.

Bu ürün Türkiyeye gelmemiş olabilir.Özelliklerine baktım 14 inç üst üste 2 adet bas sürücüsü 2şer tanede yanlarda olmak üzere toplam 4 pasif radyatör kullanmışlar ve ürün 85 kilogram Super cube reference kullanıyorum sağolsun teknikadan aldım çok memnunum bu trinity signature nasıldır diye merak edemeden duramıyor insan.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.