Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DEFINITIVE CLUB

• DEFINITIVE CLUB

• Teşekkürler dostlar..
    Sehpanın en güzel tarafı bütün cihazların üstten,yandan,ve arkasındaki kabloların görülebilmesi.
    Üstler 1,5 cm alt katlar 2cm.kalınlığında avrupa pleksi kullanılarak yapıldı.Cama göre 6 kat daha dayanıklı bir materyal.Bayağıda ağır ve sağlam bir madde.Diyebilirimki bu kalınlıktaki ahşaptan daha ağır ve daha sağlam.Altta 360 derece dönebilen bilya (ufo) tekerlek kullanıldı.
    İstediğim ölçülerde cihazların rahat hareket etmesi ve hava ile teması düşünülerek yapıldı.Nikel kaplı metal boru aralarıda plastik orjinal kapak ve keçe, beraber kullanılarak metal ile irtibatı kesildi.İçleride lastik granül parçacıklarıyka dolduruldu..
    Şeffaf bir görüntü, herşeyin iç içe sıkışık görünmesindense, daha şık,sade ve ciddi görünmesi hoş oldu..
    İsteyene istediği ölçü ve ebatda yaptırılmasında yardımcı olurum arkadaşlar.
    Keyifiniz bol olsun.

• babiş62 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun süper olmuş
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum.

• Hayırlı olsun hocam. Çok şık görünüyor. Keyifle dinleyin...

• Güzel bir çalışma olmuş.Ellerinize sağlık.İyi günlerde kullanın
  • ***radyo*** ve PRODJ dostlar,çok teşekkürler..

• Definitive'nin Türkiye'ye hiç gelmeyen aktif Surround'ları.

http://www.soundandvision.com/content/definitive-technology-bpvxp-surround-speaker
  • Babiş62 senin sorduğun Definitive kolonların arkası.

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 23 Aralık 2014; 23:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Yeni standlar..Komple pleksi malzemeden..
    DEFINITIVE CLUB

Ustad ondeki akim koruma ttaf mi

• Aynısından bende de 2 tane olduğundan ben söyliyim :) Ttaf değil Tunçmatik ve son derece kaliteli bir alet açıkçası almadan bu kadar iyi olabileceğini bende düşünmemiştim
  • babiş62 kullanıcısına yanıt
    güle güle kullan İbrahim hocam,çok şık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Aynısından bende de 2 tane olduğundan ben söyliyim :) Ttaf değil Tunçmatik ve son derece kaliteli bir alet açıkçası almadan bu kadar iyi olabileceğini bende düşünmemiştim

Hocam bu akım korumanın orjinali Profigolddur burada Tunçmatik tamamen esinlenmiş.Bende bunun Profigold marka siyah renkte olanı var gerçekten çok kalitelidir.Bunun nasıl olduğunu bilmiyorumda imzamda koduyla birlikte yazılı olan Profigold herhangi bir uzaktan kumandayla açılır üzerine takılı cihazlar kapatıldığı zaman belirli bir süre sonra elektriği otomatik olarak keser yani açma kapama düğmesi yoktur.

• aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    O zaman bu da birebir aynısı aynı özelliklere sahipler
  • Şimdi inceledim profigoldu siz esinlenmişler demişsiniz ama bildiğiniz birebir kopyalamış Tunçmatik ama gerçekten güzel kopyalamışlar zira cihaz kesinlikle dandik bir cihaz değil hakkını vermişler
  • quote:

Şimdi inceledim profigoldu siz esinlenmişler demişsiniz ama bildiğiniz birebir kopyalamış Tunçmatik ama gerçekten güzel kopyalamışlar zira cihaz kesinlikle dandik bir cihaz değil hakkını vermişler

Kopyalamışlar ama orjinaline baya sadık kalmışlar anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsakaryali -- 24 Aralık 2014; 1:52:19 >
  • quote:

Şimdi inceledim profigoldu siz esinlenmişler demişsiniz ama bildiğiniz birebir kopyalamış Tunçmatik ama gerçekten güzel kopyalamışlar zira cihaz kesinlikle dandik bir cihaz değil hakkını vermişler

Nerden alabilirim ustad birde ne kadara temin edebilirim

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.