Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Pioneer 83 flat bir amfi ,def. Dinamik bir hoparlör yapısında..
    Yeni seri onkyolar çok başarılı kesinlikle onkyo
    Pioneer ,onkyo,def.kullanmış olarak tavsiyemdir...

Doğrudur 3 serisi flattır ama aynı şekilde Pioneerda yeni seriler 86-76 ve 77-87 seriside dinamik amfiler ve surround başarısıda 3 serisine göre çok daha iyi.

Benim düşüncemde 6 veya 7 serisi Pioneer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 23 Haziran 2014; 20:18:53 >
  • Asefik kullanıcısına yanıt
    Evet abi ,pio yeni seriler de gayet başarılı...her iki markada pişman etmez yeni serilerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lx88 hdmi 2.0 ve dolby atmos prosesoru ile 2 aya piyasada olacak...lx87 fiyatlari da dusecektir. Biraz sabir derim ben....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolby atmos...
    Beklenen codec..
    Geç bile kaldılar...

• edmontdante E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Yamaha rx-663 zannedersem 7*95 watt..
    Def-lerde enerji bekleyen hoparlörler..Center 2002, surroundlar bp2x, olacaksa önlere bp8 yeterli olur.
    Bp 10 yada bp 30 da demek isterdim ama onlar biraz zalım güç isterler.
    İşin içine definitive girdiyse bütün hoparlörleri aynı markanın componentleri olması perfect olur..
    (Bu arada avr-nizide kesin biraz daha güçlü bir avr- ye çevireceksiniz.Ama şimdi ama ilerde)

• Arkadaşlar Pioneer LX83 yada eşdeğer bir model arıyorum satmayı düşünen varsa irtibata geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sector8376 -- 26 Haziran 2014; 13:23:41 >
  • İbrahim abinin yardımıyla Pf15,clr2000 ve bpvx alarak sistemi toparlamaya başladım.şimdi front eksiğim var.bp10 yada bp30 düşünüyorum.Satmak isteyen arkadaşlar varsa irtibata geçerlerse sevinirim.Tabiki Samsun'a kargo hususunda da yardım lazım :))

• Öncelikle Hayirli olsun.ama uyarayim planlarinizda olan BP30 dan uzak durun 8ohmda 500 wattlik bir hoparlördür.O sürücüleri hareket ettirmek icin çok güçlü powera ihtiyac var.Avr ile sürülecek hoparlör değildir.BP10 ve BP8 okdir ama BP10 nuda elinizdeki yamaha 663 ile süremezsiniz.Yazdiklarimi bizzat tecrübe etmiş olarak paylaşiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: edmontdante

İbrahim abinin yardımıyla Pf15,clr2000 ve bpvx alarak sistemi toparlamaya başladım.şimdi front eksiğim var.bp10 yada bp30 düşünüyorum.Satmak isteyen arkadaşlar varsa irtibata geçerlerse sevinirim.Tabiki Samsun'a kargo hususunda da yardım lazım :))

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim..Definitivenin en iyi serileri ile çıkış yaptın. Sonuçtan memnun kalacağına eminim. Ama malum bu iş burda bitmez; daha power,kablo,akustiklendirme vs vs. Ama zevkli bir iş,zevkli bir hobi.. Yeterki bilinçli bir tüketici olalım..

• Asefik kullanıcısına yanıt
    Yamaha rx-v663 ü rafa kaldırdım,Şimdilik onkyo tx-nr809 ile kullanacağım.Bir süre sonra amfide daha üst sınıfa oynayabilirim

• onkyo 809 nispeten daha iyi oldu,sevindim sizin adınıza.ilerisi icinde hani Onkyo 5010 yada Pioneer 86-87 alsanizda lütfen BP30 dan uzak durun.Zaten 400 wattlik BPVX şu an surround olarak sisteme eklenmiş,inanın diğer markalarda çoğu front hoparlörden daha güçlüdür BPVX.Bu hale takim olarak BP10 uygun düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 11 Temmuz 2014; 0:05:48 >
  • Üstadlar selam
    Bir süredir imzamdaki sistem için amfi arayışım var idi, bugün şöyle bir şey gördüm ne dersiniz????

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-pioneer-sc-lx-76-network-3d-hd-av-receiver-167136324/detay/
  • Yurt dışından amfi almayı planlıyorum, işi bilen arkadaşlar fiyat performans olarak değerlendirirse sevinirim. Amacım minumum bütçe ile olayı çözmek.

Sistem : Bp10 - Clr2000 - SuperCube 2 - Bp6 şeklinde

Yamaha RX-V775 - 1.300 TL
    Pioneer SC2023 - 2.250 TL
    Yamaha RX-V675 - 1.250 TL
    Onkyo TX-NR828 - 2.250 TL
    Denon AVRX4000 - 2.250 TL
    Pioneer Sc-Lx86 - 3.500 TL

Açıkcası fiyatından dolayı en yakın olduğum model , Yamaha RX-V775 ne dersiniz?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Def-Tech -- 14 Temmuz 2014; 11:39:14 >
  • Sistem definitive... Bileşenler wattajlı cihazlar.. Mümkün mertebe yüksek wattlı cihazlar temin edin.Yazdıklarınızın içinde en akılcı olanı pioneer lx86.Lakin fiat performans cazibiyeti derseniz durum izafi..Bence Onkyo 828.

Ama imkanınız varsa,denon 4520 yada Yamaha avantage 30xx lu serileri ve onkyo 929-3010-5010 (ki yeni modelleride geliyor) bu cihazlardan biriside olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 13 Temmuz 2014; 17:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter26

Yurt dışından amfi almayı planlıyorum, işi bilen arkadaşlar fiyat performans olarak değerlendirirse sevinirim. Amacım minumum bütçe ile olayı çözmek.

Sistem : Bp10 - Clr200 - SuperCube 2 - Bp6 şeklinde

Yamaha RX-V775 - 1.300 TL
    Pioneer SC2023 - 2.250 TL
    Yamaha RX-V675 - 1.250 TL
    Onkyo TX-NR828 - 2.250 TL
    Denon AVRX4000 - 2.250 TL
    Pioneer Sc-Lx86 - 3.500 TL

Açıkcası fiyatından dolayı en yakın olduğum model , Yamaha RX-V775 ne dersiniz?

Teşekkürler...

Yamaha RX-V775
    Pioneer SC2023
    Yamaha RX-V675

Üstteki bu üç seçenek BP10 nu süremez,diğer ikisi Onkyo TX-NR828 ile Denon AVRX4000 yakın güçlerde cihazlar bu seviyeye Pioneer LX76 da ekleyin hatta bu iki avrnin bir tık üstüdür.

Pioneer LX86 alamıyosanız LX76 alın,3. tercih olarak Denon AVR X4000 öneririm.

• LX76 nın fiyatı 3.300 TL i dolayısı ile bu durumda LX86 daha mantıklı görünüyor. Ya da Denon alıcaz bu durumda.
  • emorta E kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Clr 2000 ve definitive mythos three arasında seçim yapmak gerek desem ,sizce hangisi?

• muratthy kullanıcısına yanıt
    Kullandığıniz cihazın gücüne kalmis ...
    Güçlü cihaziniz varsa clr 2000 ve serisi daha iyi ,ama daha zayıf ve küçük bir mekan varsa diğer seçenek....

• hic dusunmeden clr 2000..

• Hala bir bp10 bulamadık,bpvx,clr2000,pf1500tl tamam ama bp 10 yok :))

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.