- x
Yüz Kısmı nasıl zayıflatılır..
28 Cevap28253 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1675 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:11:13 

Arkadaşlar benim yanak bölgemde az biraz fazlalıgım var.. onu nasıl atabilirim.. Sakız çiğneyip hareket ettirmek faydası olurmu acaba.. Yada başka çözüm önerileri olan..

Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar.. Evvela " Ben bu yolu nasıl aşarım ? " korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki yol zorda olsa aşılmış, yürünmüş ve gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar . . .
Necm.Erb.

478 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:18:47 

normal kilon nasıl? Kiloluysan eğer yanaklarında da fazlalık olması normal

1675 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:23:54 

Kiloda fazlalık yok.. Eskiden kolum kırılmıştı.. 1-1.5 yıl önce.. O zaman 8 gün yatakdan kalkmamıştım.. Özel ihtiyaçlarım hariç.. 2-3 ay boyuncada evden çıkmamıştım.. Az biraz yağ oluşmuştu.. Ancak göbek sırt bel ve bacakdakileri düzelttim.. Suratımda birazcık var.. Yani fazlalık sayılmaz ama.. Ben yinede svmiyorum.. Uzun kafalıyım biraz abes duruyor o fazlalık.. Kuzenim şekersiz limonlu çay dedi ancak bilmiorum..

Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar.. Evvela " Ben bu yolu nasıl aşarım ? " korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki yol zorda olsa aşılmış, yürünmüş ve gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar . . .
Necm.Erb.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2007; 23:26:32 

yüzünü tokatla kızarana kadar kasları çalıştırıyo kalori yakıyo belki işe yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jijimm -- 7 Ağustos 2007; 23:32:04 >

130 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:28:43 

Gülmeyen insanların yani somurtkan insanların yüzleri zayıf ve mutlu, gülen insanlarında yüzü tombalak olurmuş şimdi sana somurt gibi saçma bir tavsiye elbet veremem ancak bilgi olsun diye söyledim :)

Uzaklaştırılmış
7 Ağustos 2007; 23:33:02 

ben ota b*ka gülerim suratım çok tombik
doğru olabilir bu bilgi ama zaten fazla kilolarım da var

1675 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:35:16 

bende gülerim ota p*ka galiba ondanda olabilir

Necm.Erb.

199 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:44:55 

Ben de gülerim ama tam tersi.

Kısaca ırsi bişey bu. Yanaklarında fazlalık dediğin şey senin tipin yeni otırmaya başladığı için olmuştur. Kilodan değil.

Kilodan olsaydı gıdıda olurdu.

Bence ergenlik çağında olmandan kaynaklanıyor. Kafana takma, düzeleceği varsa düzelir.

6386 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:54:04 

sadece yüzü zayıflatmak diye birşey olamaz..
yüzün gövdeye orantılı olarak şişmanlar veya zayıflar..
sen spor yapıp kilo verdikçe yüzünün de zayıfladığını görebilirsin..

ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..

1540 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:56:31 

genel anlamda kilo vermelisin. 1-2 kilo vermek işini görebilir...

21248 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:57:35 

Çenene ağırlık as ve kaldır.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

Uzaklaştırılmış
7 Ağustos 2007; 23:59:04 

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

goptuk

1097 Mesaj
7 Ağustos 2007; 23:59:14 

eğer gıdık falan da varsa sakız çiğnemek iyi gelir hemserim ağzından cıkarma

ĵђmâl etмez,ĭмtîђαπ eđeя...
"... O bilmeksizin bir yaprak dahi düşmez" [6/59]

2464 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:01:05 

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Çenesi düşmesin.

21248 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:04:33 

quote:

Orjinalden alıntı: Birce

Bütün gün sakız çiğneyen mahalle kadınları neden tombul yanaklı o halde?

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1675 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:06:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Birce

ooo hemşerim nasılsn yaa Evet sakızı çiğnemeye başladım 2 gündür

Çenemle koşu yapsam olmazmı tuvnera

Necm.Erb.

4156 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:09:37 

"Yüzünü yan yatır" diyerek iğrenç bir espriye imza atıyorum

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

1097 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:14:09 

sagolasın hemserim iyidir seni sormalı epeydir gozukmuyodun forumda zayıflama derdine mi düşmüştün
quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

ooo hemşerim nasılsn yaa Evet sakızı çiğnemeye başladım 2 gündür

Çenemle koşu yapsam olmazmı tuvnera

@TuVNeRa sakızın yanında gıybet etmeyi eksik etmiyorlar da ondan sende akşama kadar ölü eti yesen emin ol o kadar kilo alırdın

ĵђmâl etмez,ĭмtîђαπ eđeя...
"... O bilmeksizin bir yaprak dahi düşmez" [6/59]

1675 Mesaj
8 Ağustos 2007; 0:17:42 

Öylede denebilir ama Allah'a şükür attık.. Uzun bir rahatsızlıkdı geçti gitti.. Yeni limanlara yelken açıyorum artıkın..

Necm.Erb.

186 Mesaj
3 Eylül 2012; 0:06:44 

Konuyu diriltiyorum baska onerılerınız benımde 1.85 boyundayım 70 kıloyum ama yuzum tombık nasıl erıtebılırım. Kılo verdıgımde oda gıder mı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

478 Mesaj
3 Eylül 2012; 1:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: fAlleNz16

Konuyu diriltiyorum baska onerılerınız benımde 1.85 boyundayım 70 kıloyum ama yuzum tombık nasıl erıtebılırım. Kılo verdıgımde oda gıder mı

genetik. zaten boyuna göre kilon az. daha ne kadar vermeyi düşünüyorsun. 5 kilo versen belki yüzündende gider ama bu seferde fizik olarak çok kötü duracaksın.

186 Mesaj
3 Eylül 2012; 1:10:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Latissimus Dorsi

genetik. zaten boyuna göre kilon az. daha ne kadar vermeyi düşünüyorsun. 5 kilo versen belki yüzündende gider ama bu seferde fizik olarak çok kötü duracaksın.

usta göbeğim var hafiften bi 5 kilo versem nasıl olur cıdden cok rahatsızım yuzumden ya .

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1724 Mesaj
3 Eylül 2012; 1:17:53 

Hamur işi yemeyin, 1 ay sonra farkı görürsünüz.

186 Mesaj
3 Eylül 2012; 12:19:35 

Cidden sakız çiğnemenin bi yararı var mıdır acaba yanak eritmeyle ilgili

24 Mesaj
8 Mart 2013; 16:11:53 

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantast1c -- 8 Mart 2013; 16:12:12 >

1205 Mesaj
8 Mart 2013; 16:16:34 

sakız çiğneyin çene kaslarınız çalıssın 3-4 aya faydasını görürsünüz ayrıca hamur işinden uzak durun

Radical Audio Visual Experience

2608 Mesaj
8 Mart 2013; 16:19:47 

Sakızla alakası bile yok. Sürekli sakız çiğnerim yanaklarım hafif tomboıldur

"You have the PetrovaFire"

24 Mesaj
8 Mart 2013; 16:21:01 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bütün gün sakız çiğneyen mahalle kadınları neden tombul yanaklı o halde?

sende o mahalle karılarından biri deilmisin zaten asdsadsadsa :D

24 Mesaj
8 Mart 2013; 16:23:09 

simdi ben zayıf yüzlüyüm demek ki şanslıymışım :D:D

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yüz Kısmı nasıl zayıflatılır..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344