Şimdi Ara

2 Kişi için eniyisi 4 mbit diyorum pekiya siz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kotayı şişirdim 2 aylık 260 liraya yakın fatura ödeyeceğim superonline adsl için.
    Kabahat bendede olsa , Turk Telekomun bu fiyatlarından sonra akrabam ve ben tek adsl alacağız.
    Akrabam da 256kbps 1 mbit sınırsız oldu, ra pidshare ile full çekiyor.
    Bende dedim kendisine, 50 YTL 1 mbite vereceğine 90 liralık 4 Mbit alalım, 45, 45 tl ödeyelim dedim.
    en az 2 mbit net olur.

Superonline da hala yeni tarife yok, zaten telekomun fiyatı bize göre çok iyi geldi.
    İşin komik yanı hep 2 mbit e endekslemiştim kendimi,
    4 mbit net olacak hemde 45 tl ye.

Bu kadar bekletsede kota oyunlarına girsede telekom, yalan yok bir o kadar sövsekte,
    en sonunda yola geldi.

İlk işim şu 200 küsür kota facialı faturamı ödeyip, superonline aboneliğimi kapattırmak.

Tek 2 mbit 70 ytl yerine 4 mbit alıp 2 kişi 45 liraya göbek atasım geldi valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 7 Ağustos 2007; 20:57:53 >

• 4mb smile adsl telekomdan 10 ytl daha ucuz.türk telekomda 99 ytl olması lazım 4mbit
  • quote:

Orjinalden alıntı: peroman

4mb smile adsl telekomdan 10 ytl daha ucuz.türk telekomda 99 ytl olması lazım 4mbit

telekomda 89 smile ise tarifesini geri çekti oda 89 ytlye veriyor
  • bu smile kıvırmaya basladı.ne kadar sovsekte türk telekomdan şaşılmaz.
  • Benim tarfem 4096 LİMİTSİZ. 13 Makina bağlı Üstelik ARES devamlı online buna rağmen bağlantıda sorun yok

4096 LİMİTSİZ ADSL = 89/13=6.8 YTL

2 Kişi için eniyisi 4 mbit diyorum pekiya siz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.