Şimdi Ara

Norton Ghost Nasıl Kullanılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Norton Ghost nasıl kullanılır ve ne işe yarar ...

• Teşekkürler arkadş okudum ama yaw anlaşılmıyor
  • Eee nası olmasını bekliodun ki resimlerde var hangi kısmı anlayamadım ?
  • Tamam cavuş bu laftan sonra herşeyi anladım..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mekansiz

Teşekkürler arkadş okudum ama yaw anlaşılmıyor

Neyi anlamadın? Orada açık açık anlattım. Eğer Türkçe bilmiyorsan onu bilemem??
  • tamam yaw kurdum bile siz geç kaldınız...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: KitapGibi

Kitapgibi Hocam çok sade bir dille anlatmışsın emin ol vay beaa eskiden ghost mu vardı şimdi windows çatırdamaya başladımı imajını alıveriyoruz eskiden hoppala baştan kur :) Seviyorum Bu teknolojiyi ya
  • Bende seviyorum arkadaş ama bir şey anlamadık diye yerin dibine soktular adamı yaw şurda ikişey yazcaz gelen fırça atıyor giden fırça atıyor neyse ben yaptım ama kurdum bile..
  • quote:

Bende seviyorum arkadaş ama bir şey anlamadık diye yerin dibine soktular adamı yaw şurda ikişey yazcaz gelen fırça atıyor giden fırça atıyor neyse ben yaptım ama kurdum bile..

Anlamadıgın yeri PM den bana sorabilirsin üşenmeden sana anlatacağım emin ol arkadas kızmakta haklı çünkü kendi hazırlamış ve emek vermiş ve o kadarda sade bir dille yazmışki insanlarında bunu anlamalarını beklemek zorunda problemin olursa yardımcı olacağım kardeş.
  • cok teşekkür ederim abi yaw allah senden razı olsun bir sorun yok şu anda
  • quote:

cok teşekkür ederim abi yaw allah senden razı olsun bir sorun yok şu anda

Ok Kardeş Sorunsuz Devam Etmesi dileğiyle ....
  • onun sanırım tersine geldi de kızdı.yoksa kolay patırtıya kızacağını sanmıyorum.ve kızmaması da lazım kimsenin.anlamaz anlamaz.bazısı 1 kere okur anlar bazısı 2 kere okur anlar.
    neyse eğer bi sıkıntın olursa bende yardımcı olurum.pm atman yeterli.çünkü bende zamanında az çekmedim öğrenecem diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turgut

quote:

Kitapgibi Hocam çok sade bir dille anlatmışsın emin ol vay beaa eskiden ghost mu vardı şimdi windows çatırdamaya başladımı imajını alıveriyoruz eskiden hoppala baştan kur :) Seviyorum Bu teknolojiyi ya

senin okuyacağını bilseysi he - ce- le- ye- rek an-la-tır-dı...

• quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

quote:

Orjinalden alıntı: Turgut

quote:

senin okuyacağını bilseysi he - ce- le- ye- rek an-la-tır-dı...

Anlamadım james_earl_cash benim okuyacagımı bilsemiydi mi heceleyerek anlatırdı?

• sanırım sana değildi.
  • Ben 2005 kurdum ama 44 mb'dı ve Cd elimde yoktu. Şimdi Xp Çalışırken nasıl xp'yi yedekleyeceğim.

Dos ekranından çalışan tek dosyalık sata diskte sorun çıkardı.Yenisinde XP de sorun çıktı daha başlamadan hata verdi. Bana da çalışan sistemde yedekleme olmaz gibime geldi.

Bende boot edilebilen 2005 v9.0 versiyonunu emule'den elde etmeye çalıştım ama hep bozuk parçalar gönderiyorlar. Çekemedim.
  • 9.0 ı tam manasıyla kurmuş
    image almış
    ve image ıgeri yüklemiş arkadaşlar yok mu
    illa ben mi deneyeyim anlatayım
  • yok galiba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.