Şimdi Ara

r a p i d s h a r e . c o m link toplu halde indirme ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar rapidsahere üye oldum ve flash get le indirmeye başladım. Benim sorunum . Genelde hddvd indirdiğimden parça sayıları 80 ila 400 arasında değişiyor. Ve bunları tek tek girip flashget e atmak çok zor oluyor

Benim istediğim linkleri direk flashget e atabilirmiyiz. Bi yardımcı olurmusunuz.

• eğer toplu halde altalta link gösteriosa

sayfaya sağ tuş yapıp hepsini flashgetle indir( download all with flashget ) e tıkla, sayfadaki herşeyi önüne getirecektir. Sonra seç (choose) kısmına .rar veya uzantısı neyse yazıp ok e bas. Sana o uzantılı dosyaları gösterecektir sonra ok tıkla. Flashgete ilk yükleme ekranına şifreni gir ok tıkla yine.
  • Firefox + Flashgot beraberliği ile en rahat kullanımı sağlarsınız
  • En basiti gir rapi-te Premium Zone ye oradan Options'a tıkla Orada Direct Download var onu onayla tamamdır.
  • paylaşımı yapan uploader baglantı linki tam vermiş ise direk koplayıp onaylıyıp download a baslayabilirsin.veya internet explorer ile linklere tek tek tıklayarak (flash getten hemen başlat secenegini secmelisin) baslatabilirsin.fakat bu sekılde yapabilmen için bir kereye mahsus flash getin onaylama ekranında rapid kullanıcı adını ve sifreni girmelisin.sunucuya oturum ac ı işaretle ve varsayılan olarak kaydet tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peroman -- 7 Ağustos 2007; 20:23:45 >
  • bu arada 400 parça bi film ya 400 gb yada 200 gb olur.
    tek part 100 mb desek :400 gb
    veya tek part 50 mb desek :200 gb
    bole büyük bi hd film varmıkı.bnm bildigim 4-5 gb arası değişmekte.ayrıca rapidde 25 gb kota sınırı var.bu kotayı doldurdugunda gunde 5gb download hakkın var.bugun download yapmıcam dersen ertesi gun 10 gb hakkın oluyo.kullanmadıgın surece devir ediyor 25 gb hakkın olana kadar
  • Rapidshare e premium uye isen soyle yap ;

Flashget i calistir, Tools --> Default Download Properties'e gir, Login To Server i tikle altina Rap-idsh-are UN ve Pass ini yaz, istersen kaydedecegin klasoru de secersin sana kalmis, ok de kapat.

Sonra;

Linkler alt alta yaziliysa, tamanimi sec copy de, Flashget acikken bunu yaparsan otomatik olarak download manager acilacaktir, diyelim acilmadi,
    View --> Drop Zone i ac, ufak bi kutu cikacak ekranda, linkleri kopyaladiktan sonra bu kutucugun ustune gel, sag tusla tikla paste URL yi sec, sonra kaydedecegin klasoru sec ve ok de, otomatik olarak tamamini siraya atacaktir.

Boylece linki gordukten sonra Rap-idsh-are in sayfasina girmen bile gerekmez o linklerin hicbirini acmana gerekyok yani, Flashget'e sifreni girdigin icin herseyi kendi hallediyo sagolsun, cok iyi cocuktur kendisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasslehoffb -- 7 Ağustos 2007; 20:36:01 >
  • En kolay yol
    Linkleri kopyala flashgete ctrl+v kombinasyonunu kullanarak yapıştır
  • Yardımcı olan herkese teşekkürler, options direct downloads kutusunu işaretledim sorun çözüldü.
  • linklerin sonunda .html uzantısı varsa,linklere tek tek sağ tıklıyıp baglantı adreslerini kopylaman gerekir.sağ tıkılıyp kopala dedigimiz zaman flash get varsayılan indirme yöneticisi ise onaylama ekranı gelecektir. şayet linklerin hepsinin sonu rar veya baska uzantıda ise hepsini birden copy yapabilirz
    birde su view ile baslayan kısmı anlamadım view nerede?

quote:

Orjinalden alıntı: Tasslehoffb

**** e premium uye isen soyle yap ;

Flashget i calistir, Tools --> Default Download Properties'e gir, Login To Server i tikle altina Rap-idsh-are UN ve Pass ini yaz, istersen kaydedecegin klasoru de secersin sana kalmis, ok de kapat.

Sonra;

Linkler alt alta yaziliysa, tamanimi sec copy de, Flashget acikken bunu yaparsan otomatik olarak download manager acilacaktir, diyelim acilmadi,
    View --> Drop Zone i ac, ufak bi kutu cikacak ekranda, linkleri kopyaladiktan sonra bu kutucugun ustune gel, sag tusla tikla paste URL yi sec, sonra kaydedecegin klasoru sec ve ok de, otomatik olarak tamamini siraya atacaktir.

Boylece linki gordukten sonra Rap-idsh-are in sayfasina girmen bile gerekmez o linklerin hicbirini acmana gerekyok yani, Flashget'e sifreni girdigin icin herseyi kendi hallediyo sagolsun, cok iyi cocuktur kendisi...

• quote:

Orjinalden alıntı: peroman

linklerin sonunda .html uzantısı varsa,linklere tek tek sağ tıklıyıp baglantı adreslerini kopylaman gerekir.sağ tıkılıyp kopala dedigimiz zaman flash get varsayılan indirme yöneticisi ise onaylama ekranı gelecektir. şayet linklerin hepsinin sonu rar veya baska uzantıda ise hepsini birden copy yapabilirz
    birde su view ile baslayan kısmı anlamadım view nerede?

quote:

Orjinalden alıntı: Tasslehoffb

**** e premium uye isen soyle yap ;

Sonra;

Yok sonunda html de olsa baska birsey de olsa farketmiyo, sadece dosyalari indirdikten sonra dosyanin ismini degistirerek kendi formatlarina donusturmek gerekiyo o kadar.

Rapidshare programini acinda yukaridaki sekmelerde View var, o sekmenin altinda drop zone var, ufak transparan bir karecik, bir dosyanin linkini tutup oraya koyarsan direk download etme ekrani cikar, ama sart degil, paste URL olayini Flashget in sag alttaki tray ikonuna tiklayarak da secebilirsin.

• RapidGet die ßir Program var arkadasLar Atiyorum 40 Part lik sir Oyuun butun linklerini bir metin Belgesine kopyaliyorsunuz ve rapidget ile seciyorsunuz. gayet basit ve temiz bence
  • yaw şu flashget i bi çalıştıramadım arkadaş. nerde hata yapıyorum anlamadım gitti. Link eklemek istiyorum new download diorum listesine aldığı gibi atması bir oluyo..Kullanımını anlatan bi flashget anlatımı var ise resimli olarak ve bunu paylaşırsanız çok minnettar kalırım
  • ben rapid premiumda flashget kullanıyorum sorunsuz.

araçlar/seçenekler/izleme/pano kısmından izleme seçeneğini işaretleyin onaylamayı kaldırın.bunu yaptıktan sonra her rapid veya download linkini otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

ayrıca varsayılan indirme özelliklerinden de sunucuya oturum aç kısmından rapid premium şifresini girmelisiniz.

geriye sadece rapi linklerini kopyalamak kalıyor.siz kopyalayın flasget anında indirmeye başlasın.
  • herşey bi yana birde rapidin indirme limiti var isteiğimiz gibi indiremiyoruz hızlarda artınca bu sorun baş gösterdi download limitiniz doldu diyor bu olayı aşmanın bi yolu var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.