Şimdi Ara

bugün geçicem 1024 mü yoksa 2048mi daha mantıklıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1024 sınırlıdan (4gb) ya 1024 sınırsıza yada 2048 sınırsıza geçicem sizce verilecek 20 ytl farka değer mi?

1024 ile en fazla 110 ile indirmiştim o da ayda yılda bir.
    2048 çok daha hızlı mı olur? fark çok olursa geçmeyi düşünüyorum bugün.

ayrıca geçmek için dilekçe mi yazmam gerekli?

• Normal değerlerde çalışsa 2mbit tabiki ama gördüğün gibi kimse bağlantısından memnn değil..Bence herşey rayına oturana kadar 1024 alman daha iyi olur...
  • arkadaşlar bende 4gb kotalı 1024 var.

şimdi bugün dilekçe verip 1024 sınırsıza geçmeyi düşünüyorum.

yeni tarifem hemen başlarmı?
  • dilekçeye neyle başlıcam tt gen müd ne mi yoksa tt yetkilisine mi?
  • 1024 sınırsız şu durumda en cazip olanı bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

dilekçeye neyle başlıcam tt gen müd ne mi yoksa tt yetkilisine mi?

Arkadaşım ben bir çok tarife değiştirdim hiç birinde dilekçe yazmadım.Orda hazır formlar var dolduruyorsunuz ve veriyorsunuz o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı:Garafadar

arkadaşlar bende 4gb kotalı 1024 var.

şimdi bugün dilekçe verip 1024 sınırsıza geçmeyi düşünüyorum.

yeni tarifem hemen başlarmı?

2 gün içinde tarifen değilşir diye biliyorum.

quote:

1024 sınırlıdan (4gb) ya 1024 sınırsıza yada 2048 sınırsıza geçicem sizce verilecek 20 ytl farka değer mi?

lostplanet bence Smile ADSL'den sözleşmeli 59,99 YTL'ye 2mbit alman en mantılısı olacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

1024 sınırlıdan (4gb) ya 1024 sınırsıza yada 2048 sınırsıza geçicem sizce verilecek 20 ytl farka değer mi?

Bence tamemen bütçenle ilgili bir durum.Bütçe önemli değil diyosan tabiki 2048 daha güzel 20 ytl farkla 1 kat fazla hız.Biraz kullanırsın sonra 1024 sınırsıza geçersin olur biter.
  • @judge980

üstat 2 gün içinde tarifemin başlayacağını söylemişsiniz yardımınız için teşekkürler.

peki ben tarifemin sınırsıza geçip geçmediğini başvuruyu yaptıkdan sonra nerden öğrenebilirim.

ttnetin sayfalarından öğrenebilirmiyim, bunun için bir uygulamaları varmıdır, yoksa kota kısmına bakınca orda sınırsızmı yazacak?
  • 2048 e gerek yok bence 1024 yeter.. zaten beğenmeseen sonra geçebilirsin 2048 bi telle.

hemen başlamaz garafadar kardeş bulundugun yerede bağlı 2-3 günde sürebilir 1 haftada ortalama 3-4 gün sürer ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 6 Ağustos 2007; 15:45:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Garafadar

@judge980

üstat 2 gün içinde tarifemin başlayacağını söylemişsiniz yardımınız için teşekkürler.

peki ben tarifemin sınırsıza geçip geçmediğini başvuruyu yaptıkdan sonra nerden öğrenebilirim.

ttnetin sayfalarından öğrenebilirmiyim, bunun için bir uygulamaları varmıdır, yoksa kota kısmına bakınca orda sınırsızmı yazacak?

En güzeli 4440375 arayıp sormak.
  • Aman ha bugün geçiyim deme.256'yla bağlanıyo herkes.1 hafta bekle tren rayına otursun öyle sınırsıza geç.Benden tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluevrim -- 6 Ağustos 2007; 16:05:41 >
  • Rapidshare hep 100-110 kbps bende.Cogent'ten indereceksin.Bence yapacağın şey 2048 mbit bağlantı yerine rapidten üyelik almak olur. Ayda 80-90 gb rahat indirirsin. Yoksa aç-kapa modem uğraşma. Yani diyeceğim o ki 1024 yeter.
  • 512 de 54kb göruodum 2048 de 216 gördum indirirken 20 yl para deil bi rakı içmessin olur biter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.