Şimdi Ara

hani yurtdışı çıkış artmıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 1024 sınırsıza geçecem ama herkez yavaşladı diyor yurt dışı çıkış artmamışmıydı neden böyle oluyor

• Bende herhangi bir yavaşlama yok. Hızım dün saat 14.30'da arttı. O saatten itibaren Emule açık az önce kapadım. Ortalama hızım 97 KB/s. Anlık olarakta 100 - 101 olarak değişiyor.
  • Kırşehirde mükemmel bir yavaşlama var. son 2 haftadır online bf2142 oynayamıyorum.
  • Bendede artma olmadığı gibi bir miktar yavaşlamada söz konusu (2048 İstanbul)
  • 110 ile download yaparken 60 a düştü
  • arkadaşlar peki ankarada olup hızından şikayetçi olan var mı
  • downloadda bi problem yokta youtube çok ağır.izmirde oturuyorum.
  • rapidshare de sorun yaşıyorum eskişehir
  • izmirde oturuyorum downloadda hicbir sorun yok ortalama 105kbit ile download ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Bende herhangi bir yavaşlama yok. Hızım dün saat 14.30'da arttı. O saatten itibaren Emule açık az önce kapadım. Ortalama hızım 97 KB/s. Anlık olarakta 100 - 101 olarak değişiyor.

Benim de yavaşlamış durumda. Bu arada sizin zaten bağlantınız yavaşlamış durumda, daha fazla nasıl yavaşlayabilir anlayamadım? 1Mbit ile ortalama 97kb/s çok kötü. Kaldı ki ben 1 hafta öncesinde stabil 110kb/s ile download yapıyordum.
  • Ankaradayım ve hızdan sıkayetcıyım.3670 mb dosyayı 25 saatte ındırdı 2048 ile
  • sabahleyin tek parça downloadda (tek bağlantı) 400k ları görürken
    şimdi 40k lara indi, bazı yerlerde 10-15k
    20 parça birden asılınca hız iyi tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.