Şimdi Ara

Geçişler Başladı, bağlantılarda sorun yaşayanlar buraya...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha iki gün öncesine testlerde 940kbps çıkan 1Mbit bağlantım, yeni geçişlerden sonra aşırı derecede yavaşladı. Türkiye dışında server seçtiğimde bağlantım 200-300kbps çıkıyor. Türkiye içi ise 850 küsüre düşmüş durumda. Bariz bir şekilde sinirlendim...Kaba bir tabir kullanacağım ama ah be telekom iki elinle bir...

Başka arkadaşlar var mı aynı sorunu yaşayan? Zaten yeni hızlara yükseltilip de hala eski hızları hatta daha kötüsünü de yaşayanlar cabası... Geçiş iyice tamamlandıktan sonra halimiz ne olacak? Bu sefer de bunu mu protesto etmeyi düşünüyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 6 Ağustos 2007; 15:21:17 >

• rapidde sorun yaşıyorum istenilen seviyede değil 1 haftada anca belli olur şu an yavaşlık olması doğal gibi
  • Rapidsha.re'e şimdi ben de baktım Premium ile hızın 4-5kb/s düştüğünü gördüm. 110kb/s (DM olmaksızın) hızım 105-6kb/s e düşmüş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 6 Ağustos 2007; 14:48:20 >
  • Ankara'da hız düşüşü var
  • Altyapı değişmedikten sonra 4 kat hız artırmanın mantığı neydi ki. Demekki bizim çok büyük potansiyelimiz varmış da haberimiz yokmuş :D Yada ttnet bizi bu kadar zamandır kazıklıyormuş da haberimiz yokmuş :D
  • değişiklikler yapılırken sistemi zaten yeterince zorluyorlar.eminimki şu anda daha önce 4mbit hızı görmemiş ve testi yapılmamış hatlar var.bütün bunların SNR ayarlarının tekrar gözden geçirilmesi sırasında hatlarda yavaşlamalar olabilir.
  • Az önce bağlantım uzun zamandır ilk defa kopup geri geldi... Bu işin sonu çok kötü olacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.