Şimdi Ara

Airties RT211 modem ve DNS ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunlu RT 210 modemin yerine RT 211 gönderdiler,ama sevmediğim bir durum çıktı.TTNet'in DNS sunucularını 1 ve 2nci olarak değiştirilemeyecek şekilde girmişler .3ncü girilebilir şekilde ,ben buraya kullandığım "opendns"nin 208 ile başlıyan1nci.DNS sini girdim,ama aslında öğrenmek istediğim bu modemi eskiden kullananların ,eski sürüm "firmware"lerde bu özellik açıkmıydı da sonra mı değişti?Yani TTnet DNSlerinin gömülü olmadığı bir sürüm.
    Ve öyleyse elinde bu eski "firmware" olup ta kullanan varsa bunu bana iletebilir mi?.
    teşekkürler.

• ya arkadaşım bende şöyle bi soru sorayım sana belki bana yardım edebilirsin. bende airties rt 210 var.. internet bağlantısını sağlamam için nasıl ayar yapmam gerekiyo. yani biyerlere dns numarası filan yazmama gerek varmı. bide pppe , pppa diye iki secenek var. ben bunlardan hangisini kullancam.. şimdiden teşekkürler
  • kurulum prg.ile kolayca kurabilirsin.ppoe seçili olacak,kullanıcı ismine @ttnet ekini unutma.
  • BU DEDİKLERİNİ DENEDİM FAKAT BAĞLANTI COK GEC KURULUYO. ACABA DİYORUM HATTA PARAZİT FİLANMI VAR . AMA ÖYLE OLSA BAĞLANTI HİÇ KURULMAZMIYDI.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.