Şimdi Ara

rapdishare.com üyeliği almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar rapidshare.com üyeliği almak istiyorum nasıl olur nasıl yapılır bilmiyorum yardımcı olurrsanız sevinirim

herkese ii çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heredotcomp -- 5 Ağustos 2007; 23:58:16 >

• rapidshare sitesi üzerinden paypalla alabilirsin veya benden 12.5 ytl ye havaleyle alabilirsin.
  • pm attım ama yinede mesutoncu47@msn.com adresim ekleyebilirsin
  • Yandaki linkten alabilirsin.http://snipurl.com/1p7d3
  • ben ce paypal dan al . cunku rapid in sitesinde verilen Türkiye baglantılı siteden banka havalesi yoluyla alan arkadasların havale yapılmasına ragmen uyelik alamadıgı talihsiz durumlar olmustu işi şansa bırakmamak lazım paypal en iyisi...
  • rapidpremiumtr.com du sanırım ben ordan aldım 5dk sürmedi adamların vermesi türk aracı şirketi olarak çalışıo çok kolayca halledebiliosun
  • Ben şahsen paypal dan alırım.
  • RapidShare başkalarıyla ortaklaşa kullanılan hesapları tesbit edebilmektedir. Bu durumda herhangi bir hak talep etmenize olanak tanımaksızın üyeliğiniz iptal edilir.

Bu Gerçek Mi

Bende Paypal Dan Almayı Biliyosan Paypaldan Al Derim
  • paybalda alıp elin ecnebisine para yedirene kadar türkiyeden alsana aracıaları türk
  • eğer kredi kartınız yoksa yardımcı olabilirim. 1 aylık premium sadece 10ytl!
    PM aracılıgıyla ulasabilirsiniz...
  • forumda herkes ticari amaclar için giriyor aman Allahim ya

@bodur hayirdir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodur

eğer kredi kartınız yoksa yardımcı olabilirim. 1 aylık premium sadece 10ytl!
    PM aracılıgıyla ulasabilirsiniz...

Sakın olaki böylelerine güvenme.Ortaklaşa kullanıyorsun hesabı.Ayrıca rapidle arasında bi kaç ytl oynuyor.

Rapid sitesinden paypal sayesinde alabilirsin.Kredi kartın olacak ve internette kullanmaya açık olacak.Geçerli bir mail adresi girerek şifreni alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezgingen

ben ce paypal dan al . cunku rapid in sitesinde verilen Türkiye baglantılı siteden banka havalesi yoluyla alan arkadasların havale yapılmasına ragmen uyelik alamadıgı talihsiz durumlar olmustu işi şansa bırakmamak lazım paypal en iyisi...

Nerden cıkarıyorsunuz boyle seyleri. Yok talihsiz durum olmus, işi sansa bırakmamak lazımmıs.

Aldıysan konus yoksa muşla mişle milletin aklını karıştırma.

Rapidin Türkiyede bir tane bayiği var, almak isteyende sorunsuz bir sekilde alıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.