Şimdi Ara

YAZ FIRTINASI KULLANANLAR BURAYA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya toplanalım bari...Ne olacak bizim akibetimiz? Ben Limitli 9 Gb 1024 kullanıyordum, limitsiz 1024'mü oldum?

• Valla bende o kapmpanya ile 512k limitsiz aldım.Nolcak şimdi 4 mb mi olucam ?
  • Ben haziran 26 gibi 14.99 ytlik 4gb paketten aldım;bize aynen geçerli olacak diyorlardı ama ilk ay 38ytl geldi normal midir,bu 14.99 ytllikfiyat devam edecek mi?=
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigen

Ben haziran 26 gibi 14.99 ytlik 4gb paketten aldım;bize aynen geçerli olacak diyorlardı ama ilk ay 38ytl geldi normal midir,bu 14.99 ytllikfiyat devam edecek mi?=

Ben de 14.99'a abone olmuştum. Şimdi sınırsız 1024'e geçmeyi istiyorum ama yaz fırtınasında yılsonuna kadar tarife değişikliği yapılamıyordu :(

Acaba değiştirmem mümkün mü yeni düzenleme ile..? Olmuyorsa tamamen iptal ettirmek yerine, acaba limitimi çoook geçsem mi, 62 YTL max veriliyor. Sonuçta hat iptali vs çok maliyetli olacak.. Ne dersiniz..?
  • Doğru, yaz fırtınası ile sonradan bulunduğunuz tarifenin altına geçmek olanaksızdı , fakat burda böyle bir durum yok. 1024 9 Gb limitliler, 1024 limitsize çevrilecek yazıyor. E bu durumda ne olacağımı çok merak etmekteyim.
  • 1024 Limitsiz kullanıcı olacaksın newmonarch arkadaşım
  • Bende 256k dan faydalanıyordum aylık 25ytl olan...Halen bekliyoruz hızımız artacak diye...
  • yaz fırtınası kampanyasından yararlanan arkadaşlar sadece tarifesi 1024 9gb lı olanlar 1024 sınırsız olacak diğerleri için bir değişiklik yoktur
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknologi

yaz fırtınası kampanyasından yararlanan arkadaşlar sadece tarifesi 1024 9gb lı olanlar 1024 sınırsız olacak diğerleri için bir değişiklik yoktur

Nasıl yani ben yaz kampanyasıyla 256 sınırsız kullanıyorum ! Hızım artmayacak mı _????
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_acar1989

quote:

Orjinalden alıntı: teknologi

yaz fırtınası kampanyasından yararlanan arkadaşlar sadece tarifesi 1024 9gb lı olanlar 1024 sınırsız olacak diğerleri için bir değişiklik yoktur

Nasıl yani ben yaz kampanyasıyla 256 sınırsız kullanıyorum ! Hızım artmayacak mı _????

pardon yanlış anlaşılma olmuş 1024 lü hızlar için söyledim ben seninki tabiki artacaktekrar pardon
  • Sağolasın resmen intihar hazırlığı yaptım bi an
  • sacma sapan cok bilmiş gibi cevaplar vermeseniz diyorum.... Yaz kampanyası kullanıcıları diledikleri tarifeye gecebilirler...Bu bir tarifedir kampanya deigldir ve herkes icin gecerlidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodur

sacma sapan cok bilmiş gibi cevaplar vermeseniz diyorum.... Yaz kampanyası kullanıcıları diledikleri tarifeye gecebilirler...Bu bir tarifedir kampanya deigldir ve herkes icin gecerlidir

Keşke öyle olsa... Yaz fırtınası kampanyasında "2007 sonuna kadar tarife değiştiremezler" diye bir madde var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.