Şimdi Ara

Ankara'dan sadece hızları değişenler, ilçe/semt belirterek mesaj atsın!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
7.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modemi ful resetleyelim bide.. bakalım nolcak.. ama normalde 2 ay önce tarife değiştirmiştim tt'dan eve gelmeden değişmişti bile modemi resetlemeden..
  •  Ankara'dan sadece hızları değişenler, ilçe/semt belirterek mesaj atsın!!!

cevaplar için tşk.ler.

yine aynı, harhalde rayına oturması için biraz zaman lazım, gönderim alımdan fazla.
  • Batıkent , bu saatte hala 256k . Ama ben modemi açıp kapatıp deniyorum , reset atsam birşey değişirmi acaba ? ...

Tilt oldum
  • Modemide ful resetleyip yeniden kurdum fakat ne fayda!
  • Hey gidi Ankara... Suyu akmaz, tarifesi değişmez Beklemedeyiz hala...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 6 Ağustos 2007; 12:44:12 >
  • İ. Melih seni seviorm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Batıkent , bu saatte hala 256k . Ama ben modemi açıp kapatıp deniyorum , reset atsam birşey değişirmi acaba ? ...

Tilt oldum

Batıkent neresi??? Kent Koop. geçiş yaptı
  • demet de geçti arkadaşlar , dün gece itibariyle..
  • Bu Ankara'nın suçu ne bizim suçumuz ne niye değişmedi hala hız anlamadım...

acaba abone numarasına göre mi yapıyorlar bu işi...

4440375 de çıkmıyor hep meşgul...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 6 Ağustos 2007; 13:17:05 >
  • Ulan yapıyonuz bari milleti sinir etmeden yapın
  • 256 Kbps hızım 512 Kbps oldu..........

Yer:ANKARA/KIZILAY-------------------KabloNet-------------
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karayell

256 Kbps hızım 512 Kbps oldu..........

Yer:ANKARA/KIZILAY-------------------KabloNet-------------

nasıl yani???
  • 2 mnps kampanyalı 60 ytl... 256 dan 2048 e geçince acaba alerji yapar mı? Sincanda bence yenileme yapmaya seneye başlarlar. anca hatırlanırız..!

Not: managercall ile aynı mahalledeyiz. uyandırdım, sordum. aynı diyo
  • Yeni hızlara geçemeyen bir dertli geçen bin dertli. Hız ölçüm siteleriyle hiç uğraşmayın onların hiç biri gerçek rakamları yansıtmıyor. Gerçek rakamları Rapid yansıtıyor.

256 kb/s de iken Eryamandan 25-27 arası dosya çekiyordum. Şimdi 1024 olduk 40-60 arası çekiyorum. Gece 2 ye kadar bekledim ve yine dosya çektim max 80 kb/s gördüm. Üstelik Ankara tamamı yeni hızlara geçmedi. Uzun lafın kısası Arab Telekom yine vadettiği hızların %30 unu verecek. Ama bağzılarıda Dikmende 4 mbit lik tarifeyle 500 kb/s görüyor. Buna perhiz bune lahana turşusu Arab Telekom. Mahalleye göre hız. Onlar para veriyorda bir faturaları gazoz kapağıyla mı ödüyoruz. PAŞA PAŞA BANADA VERECEKSİN AYNI HIZI.....

Batıkent-Etimesgut-Sincan-Eryaman bölgesinde gerçek hızda internet hayal. Arab telekom bu bölgelerde çatır çatır port satıyor ama yeni santraller açıp bu bölgeleri rahatlamak istemiyor. Geçenlerde müşteri hizmetleriyle görüştüğümde adam ağzından kaçırdı, bu bölgelerde büyük sorun yaşandığını söyledi. EĞER BİR BÖLGEDE 40 KİŞİ HIZ SORUNU YAŞADIĞI SÖYLERSE O BÖLGEDE İNCELEME BAŞLATIYORLARMIŞ. Yakında hız sorununu daha fazla yaşayacağız, bu bölgede oturanlarla birlikte hareket edip bu soruna çözüm bulmalıyız, ne diyorsunuz arkadaşlar beraber hareket eder BU RAKAMI YAKALRMIYIZ.

• Yok bana bugün de gelmez gibi geliyor. Bekle bekle nereye kadar. Smile a mı geçsek ? Suyumuzda yok en iyisi komple taşınalım biz.
  • Bu arada size iyi haberim var.Forumdan Bi arkadaş müşteri hizmetleriyle görüşmüş.Aynen onun dedikleri.

quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

bu arada konuştum adamlar bu akşama kadar kesin bitecek diyorlar yani bir 12 saat daha sabredin kardeşler
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimbomluevrim

Bu arada size iyi haberim var.Forumdan Bi arkadaş müşteri hizmetleriyle görüşmüş.Aynen onun dedikleri.

quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

bu arada konuştum adamlar bu akşama kadar kesin bitecek diyorlar yani bir 12 saat daha sabredin kardeşler

e ona kalırsa pazartesiye kalmayacaktı bile geçişler pazartesiye kadar geçiş tamamlanacak diyolardı.
  • balgat / sabah geldiğimde 2mb hattım 4mb olmuş ; )
  • cevizlidere tamamdır 2mit
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow006

Yeni hızlara geçemeyen bir dertli geçen bin dertli. Hız ölçüm siteleriyle hiç uğraşmayın onların hiç biri gerçek rakamları yansıtmıyor. Gerçek rakamları Rapid yansıtıyor.

256 kb/s de iken Eryamandan 25-27 arası dosya çekiyordum. Şimdi 1024 olduk 40-60 arası çekiyorum. Gece 2 ye kadar bekledim ve yine dosya çektim max 80 kb/s gördüm. Üstelik Ankara tamamı yeni hızlara geçmedi. Uzun lafın kısası Arab Telekom yine vadettiği hızların %30 unu verecek. Ama bağzılarıda Dikmende 4 mbit lik tarifeyle 500 kb/s görüyor. Buna perhiz bune lahana turşusu Arab Telekom. Mahalleye göre hız. Onlar para veriyorda bir faturaları gazoz kapağıyla mı ödüyoruz. PAŞA PAŞA BANADA VERECEKSİN AYNI HIZI.....

Batıkent-Etimesgut-Sincan-Eryaman bölgesinde gerçek hızda internet hayal. Arab telekom bu bölgelerde çatır çatır port satıyor ama yeni santraller açıp bu bölgeleri rahatlamak istemiyor. Geçenlerde müşteri hizmetleriyle görüştüğümde adam ağzından kaçırdı, bu bölgelerde büyük sorun yaşandığını söyledi. EĞER BİR BÖLGEDE 40 KİŞİ HIZ SORUNU YAŞADIĞI SÖYLERSE O BÖLGEDE İNCELEME BAŞLATIYORLARMIŞ. Yakında hız sorununu daha fazla yaşayacağız, bu bölgede oturanlarla birlikte hareket edip bu soruna çözüm bulmalıyız, ne diyorsunuz arkadaşlar beraber hareket eder BU RAKAMI YAKALRMIYIZ.

aynen katılıyorum.Daha Ankaranın çoğu bölgesi hız arttırımı olmamışken,1024 adsl le rapidden ortalama 65kb la çekebiliyorum.Yurt dışı çıkışlarının çökeceği belliydi,telekomu yönetenler hiç mi hesap yapmıyorlar anlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.