Şimdi Ara

DAIHATSU APPLAUSE kullanıcıları buraya (alkışı haketmiyormu?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
8
Favori
106.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi sayılabilecek durumda daihatsu applause buldum. Bu araçlar nasıldır kullanan varmı? Yedek parça durumu nedir? Alınırmı? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayınabim -- 25 Ekim 2007; 20:36:52 >

• güzeldir. türkiye de herhalde en çok satılmış daihatsu modelidir. o yüzden parça sıkıntısı yok. aynı yaştaki toyota, mazda, honda ya vereceğiniz para ondan en az 3 milyar fazla olacaktır. sonuçta yine japon arabası alıyorsunuz ama bakınca 7 milyara sizin applause'dan iki tane alınabilir neredeyse, yani bence mantıklı. fiyatı da uygun bulmuşsunuz gibi. araba da gerçekten temiz ise, iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutgultekin -- 6 Ağustos 2007; 9:39:42 >
  • Applause yi satan arkadaşa bir tek enjeksiyonlumu karbüratörlümü diye sormayı unuttum. Applause 90 model. Lpg li araç sıralımı yoksa eski sistemmi bu da önemli.
    Bu otomobilin kronik bir sorunu varmı? Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
  • 7-8 yıl önce kullanmışlığım vardır. yakınım da vardı. ama o yıllarda merak edip de karbüratörlü mü enjektörlü mü diye bakmamıştım. ama bildiğim kadarıyla karburatörlü. araba sedan olsa da arka cam bagaj kapağıyla birlikte açılır. bir de performansına hayran kalacaksın bilmeyen birini hız olarak çok şaşırtacak bir araba.
  • neredeyse tüm Daihatsu'lar öyle zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutgultekin -- 7 Ağustos 2007; 8:01:34 >
  • Sabah daihatsuyu almak (inşallah) üzere Bursaya gidiyorum.
  • Gittim arabayı aldım geldim. Yol tutuş güze,l sürüş çok rahat, direksiyon süper
  • güle güle kullanın :)
  • güle güle kullanın. bir dönem çok istediğim ama alamadığım bir modeldi. özellikle performansı etkileyicidir.
  • Çok teşekkürler
  • Göstergede sağ alt köşede kontağı açınca yanan "arka lambalarından ışık çıkarma resmi" nedir biliyormuısunuz arkadaşlar.
  • doğru hatırlıyorsam, en sağ alttaki el freni idi, onun solundaki de sis farı idi. ben de merak ettim şimdi. doğru mu hatırlıyorum?
  • ben 5 sene önce kullandım. 1991 modeldi.
    direksiyonu çok yumuşaktır. Ortasındaki plastik parça hassastır bir müddet sonra kırılır. o yüzden güneşten koru.
    karbüratörlü olması lazım.
    arka bagajın camla kalkması çok fayda sağlayacaktır size.
    klima olsa satmazdım ben.
    birde arka stopları iyi koruyun pahalıdır biraz.
  • Direksiyon ortsındaki parça yoktu kendim deri yapıştırdım çok menunum otomobilden.Fakat internetten hiç bir bilgiye ulaşamıyorum otomobille ilgili. Bugün ruhsatı üzerime alırken bile rastgele 90 bg yazdılar (eski ruhsatında da yazmıyordu bg gücü)
  • 90 beygir olması lazım.
    1500 motor var üzerinde.
    atak bir motordur.
    iyi durumda ise araba masraf çıkarmaz.
  • Daihatsu'da Toyota bünyesindeydi galiba yanılmıyorsam.
  • Çok özür dilerim yanlışlıkla sağ alt köşede dedim sol alt köşedeki "arka lambalarından ışık çıkarma resmi" nedir diye sormak istedim.

quote:

Orjinalden alıntı: sayınabim

Göstergede sağ alt köşede kontağı açınca yanan "arka lambalarından ışık çıkarma resmi" nedir biliyormuısunuz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayınabim -- 25 Ekim 2007; 20:37:32 >
  • stop arıza uyarı lambası olması lazım ama tam olarak emin değilim.
  • Kardeş bende buldum 90 model klimalı ve otomatik vites nasıl bu aracı tavsiye edermisiniz. Parça sorunu yaşarmıyım
  • Büyük şehirdeysen parça sorunu yaşamazsın aracın sürüşü çok rahat tavsiye edrim. Ama kaça buldun?
    Ben benzin pompası (otomatiğini) değiştirdim 40 ytl. Ön ve arka fren balataları 60 ytl. debriyaj baskı balata 100-110 ytl... Parça fiyatları normal
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.